Hakediyor muyum ?

Sizce

• Hakediyorsun

Kullanılan: 2 7.7%
  • Haketmiyorsun

Kullanılan: 24 92.3%

• Kullanılan toplam oy
    26
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

ARX

Asistan
Reaksiyon puanı
265
Sırf benim kimliğimde uyruk Suriye yazıyor diye sizce ben onlarca hakareti hakediyor muyum?
Bugün en iyi (6 yıllık)arkadaşım dediğim insana selam yazdık oda bana başladı sen vatanın niye bıraktın vatan haini ve bir sürü küfür işi şakasına almaya geliyorum hiçbir şekilde on hakaret etmedim ama o devam etti küfür etmeye. Dedim şuan bende gidip savaşmayı isterdim ama burda okuyup adam olup sonra gidecem falan dedim o yine küfretti. Benin şimdiye tek bur kişiyi bile üzmüş değilim. Ama sizce ben hakediyor muyum hakaretleri ?

Son düzenleme:

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Sırf benim kimliğimde uyruk Suriye yazıyor diye sizce ben onlarca hakareti hakediyor muyum?
Bugün en iyi (6 yıllık)arkadaşım dediğim insana sel yazdık oda bana başladı sen vatanın niye bıraktın vatan haini ve bir sürü küfür işi şakasına almaya geliyorum hiçbir şekilde on hakaret etmedim ama o devam etti küfür etmeye. Dedim şuan bende gidip savaşmayı isterdim ama burda okuyup adam olup sonra gidecem falan dedim o yine küfretti. Benin şimdiye tek bur kişiyi bile üzmüş değilim. Ama sizce ben hakediyor muyum hakaretleri ?
Sel yazdık ne demek onu anlamadım.
Ama bence haketmiyorsun. Arkadaşın ön yargılı bence.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Hakaret eden kimse ırkçı milliyetçi birisi.Hiç bir hakareti hak etmiyorsun.

bir_türk

Asistan
Reaksiyon puanı
105
bu arada haketmiyorsun kardeşim ister Suriye yazsın ister başka bir şey sen orayı istiyerek terk etmedin ve karşındaki insan azcık empati yapsaydı seni anlardı ama yapmamış Allah ıslah etsin ne diyem

ARX

Asistan
Reaksiyon puanı
265
ne demiş Atam
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE.
Anlatamıyorum işte hatta benim annemin öz amcaları Türk Dedem buralı ama Suriye'de evlenip orda kalmış savaş çıkınca 7 yıl önce buraya geldik
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beni en çok üzen şey dost dediğim kişinin böyle yapması.

Halsizilik3456

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Ya gerçekten yaşandımı bu ya.Gerçekten yaşanmışsa kendine zulüm etmiş sana deiğil

DİL ırk dış görünüş vb. Bunlar hep fani şeyler bi önemi yok.Öbür tarafta ne hesap vercek acaba o :D

ARX

Asistan
Reaksiyon puanı
265
Ya gerçekten yaşandımı bu ya.Gerçekten yaşanmışsa kendine zulüm etmiş sana deiğil

DİL ırk dış görünüş vb. Bunlar hep fani şeyler bi önemi yok.Öbür tarafta ne hesap vercek acaba o :D
Ekran görüntüsü atardım ama hep küfür o yüzden bir şey kalmıyor

Alper7442

Öğrenci
Reaksiyon puanı
70
Neden vatanını bıraktın gibi sözler . Neden bedelli askerlik yapıyorsun sen adam değilmisin gibi sözlerle aynı şey, kafana takma bence okulu bitirip adam olmak çok daha iyi.

• Beğen
Reactions: ARX

ARX

Asistan
Reaksiyon puanı
265
Vallaha ne yalan söyleyeyim ilk defa bir yerde dışlanmıs gibi hissetmiyorum. İyi ki SDN forumu ögrenmişim.

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Buraya sadece dilenmeye gelen insanlara tepkiliyim. Hangi milliyetten olursa olsun farketmez. Yoksa buraya zihnini, kalbini veren insan hangi milliyetten olursa olsun Türktür. Hatta vatana millete faydası olmayan Türk oğlu Türkten daha Türktür. Umarım güzel bir geleceğe sahip olursun kardeşim.

Son düzenleme:

ARX

Asistan
Reaksiyon puanı
265
Buraya sadece dinlenmeye gelen insanlara tepkiliyim. Hangi milliyetten olursa olsun farketmez. Yoksa buraya zihnini, kalbini veren insan hangi milliyetten olursa olsun Türktür. Hatta vatana millete faydası olmayan Türk oğlu Türkten daha Türktür. Umarım güzel bir geleceğe sahip olursun kardeşim.
Sağolasın İnşallah olur şuan fen lisesini bitirip Tıp okumayı düşünüyorum hayırlısı

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
Sana hakaret eden kişiyi salla bu sözlerin zerresini haketmiyorsun bir de Fen Lisesi okuyormuşsun ne güzel :) İleride çok iyi ve olgun bir insan olurken hakaret edenlerin, ayrımcılık yapanların ve ırkçıların nerede olacağı belli bu tarz insanları muhattap alma kendini üzme. :)

• Beğen

kaan.chnr000

Asistan
Reaksiyon puanı
186
Yesn't.
1. Tanımıyorum seni.
2. İyi biri olsan da arkadaşının yaptığı saygısızlık.

• Beğen

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Kimse milliyetini ırkını seçemiyor. Bugün arkadaşın şanslı yarın çoluğu cocuğu aynı şansta olacak mı? Hayatın kime ne getireceği belli olmaz. Bu yüzden takma kafana. Bir bakıma iyi olmuş arkadaşım dediğin insanın ne mal olduğunu öğrendin. Her şerde bir hayr vardır ;)

• Beğen

Furkang7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
İnstagram'ın ne kardeşim? Gel dertleşelim senle. Bırak ırkçıları. Bende 16 yaşındayım, Ankara'lıyım, Ankara'da yaşıyorum. Belki gerçek hayat gibi olmaz ama gel İnternetten tanışalım kardeş olalım.

• Beğen

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
Bugün en iyi (6 yıllık)arkadaşım dediğim insana selam yazdık oda bana başladı sen vatanın niye bıraktın vatan haini ve bir sürü küfür işi şakasına almaya geliyorum hiçbir şekilde on hakaret etmedim ama o devam etti küfür etmeye. Dedim şuan bende gidip savaşmayı isterdim ama burda okuyup adam olup sonra gidecem falan dedim o yine küfretti. Benin şimdiye tek bur kişiyi bile üzmüş değilim. Ama sizce ben hakediyor muyum hakaretleri ?
Hakareti haketmiyorsun ama Suriyelilerin belli bir kısmı buralarda suç işliyorlar onlar herşeyi hakediyor

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Kardeşim sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer diye bir laf var.

Sen daha ufaksın senden kimse bir şey yapmanı beklemez. Sen de bir şekilde hayatını kuracaksın. Savaş senin suçun değil.

Kızıyorlar çünkü benim askerim Suriye'de savaşırken 20 30 yaşındaki Suriyeli gençler sahilde nargile içiyor. Bunlara kızıp sana laf söylüyorlar. Sen ufaksın daha senin yapacağın bir şey yok. Kafana takma.

Son mesajlar