Hakediyor muyum ?

Sizce

• Hakediyorsun

Kullanılan: 2 7.7%
  • Haketmiyorsun

Kullanılan: 24 92.3%

• Kullanılan toplam oy
    26
  • Anket kapatılmış .

SinHa

Doçent
Kimse milliyetini ırkını seçemiyor. Bugün arkadaşın şanslı yarın çoluğu cocuğu aynı şansta olacak mı? Hayatın kime ne getireceği belli olmaz. Bu yüzden takma kafana. Bir bakıma iyi olmuş arkadaşım dediğin insanın ne mal olduğunu öğrendin. Her şerde bir hayr vardır ;)

• Beğen
Reactions: ARX

Furkang7

Öğrenci
İnstagram'ın ne kardeşim? Gel dertleşelim senle. Bırak ırkçıları. Bende 16 yaşındayım, Ankara'lıyım, Ankara'da yaşıyorum. Belki gerçek hayat gibi olmaz ama gel İnternetten tanışalım kardeş olalım.

• Beğen

Timurid

Profesör
Sırf benim kimliğimde uyruk Suriye yazıyor diye sizce ben onlarca hakareti hakediyor muyum?
Bugün en iyi (6 yıllık)arkadaşım dediğim insana selam yazdık oda bana başladı sen vatanın niye bıraktın vatan haini ve bir sürü küfür işi şakasına almaya geliyorum hiçbir şekilde on hakaret etmedim ama o devam etti küfür etmeye. Dedim şuan bende gidip savaşmayı isterdim ama burda okuyup adam olup sonra gidecem falan dedim o yine küfretti. Benin şimdiye tek bur kişiyi bile üzmüş değilim. Ama sizce ben hakediyor muyum hakaretleri ?
Hakareti haketmiyorsun ama Suriyelilerin belli bir kısmı buralarda suç işliyorlar onlar herşeyi hakediyor

Usain

Dekan
Emektar
Kardeşim sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer diye bir laf var.

Sen daha ufaksın senden kimse bir şey yapmanı beklemez. Sen de bir şekilde hayatını kuracaksın. Savaş senin suçun değil.

Kızıyorlar çünkü benim askerim Suriye'de savaşırken 20 30 yaşındaki Suriyeli gençler sahilde nargile içiyor. Bunlara kızıp sana laf söylüyorlar. Sen ufaksın daha senin yapacağın bir şey yok. Kafana takma.

HknZr

Öğrenci
Hak etmiyorsun kardeşim. Benim anne tarafı Bulgaristan göçmeni ve baba tarafı Romanya göçmeni. Komşularımızdan birkaç densizden de gördük ailecek ırkçılığı. :(

• Üzgün