Güncelleme destegi

sahindelikanlı1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba benim aklımda bir sony telefon var fakat aklıma şu takıldı ben lg de kullandım samsungda tüm güncellemelerimi oto üzerinden yaptım fakat sony tüm güncellemeleri ota üzerinden vermiyormuş bazıları için pc yede ihtiyaç varmış fakat benim pc de yapma gibi bi şansım yok internet kafe kullanıcısıyım yardım çünkü net kafeler har hangibir pc ile baglantıya izin vermiyor

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Sony gibi bi firmanın OTA üzerinden güncelleme vermediğini sanmıyorum sonuçta büyük bir firma OTA vardır. :)

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
[MENTION=419259]sahindelikanlı1[/MENTION] Sony kullanan bi arkadaşıma sordum OTA ile güncelleme yapabildiğini söyledi. :)

sahindelikanlı1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@sahindelikanlı1 Sony kullanan bi arkadaşıma sordum OTA ile güncelleme yapabildiğini söyledi. :)
Hayır verdigini biliyorum fakat sony in sitesinde şu ibare vardı tabiki her güncellemeyi kablosuz baglantı üzerinden yapamazsınız diye ben samsung ve lg cihazlarımda hepsini ota üzerinden yapmıştımda ondan :)

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Hayır verdigini biliyorum fakat sony in sitesinde şu ibare vardı tabiki her güncellemeyi kablosuz baglantı üzerinden yapamazsınız diye ben samsung ve lg cihazlarımda hepsini ota üzerinden yapmıştımda ondan :)
Güncelleme içeriğine göre değişiyordur belki. :)