Güle güle Android, Hoş geldin Andromeda!

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Chrome OS aslında Google Chrome'un kendisi. Bilgisayarında Chrome(ium) tarayıcı bulunduran herkes aynı zamanda da Chrome OS bulunduruyor aslında. Sadece diyorlar ki Chrome uygulama ve eklentileri ile Android'in mağazasını ve apk'lerini birleştireceğiz. İki büyük mağaza birleşecek. Çok büyük bir gelişme mi ? Mobilde değil bence. Masaüstünde ? Belki, masaüstüne Android Google desteği ile resmi olarak geliyor.

ycl.mrt.zkn

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Çok. ama çok iyi olur yeni işletim sistemi bilgisayar için harika olur hiç olmazsa telefonla birlikte iş görür bilgisayar harika olur zaten android tvlerde var süper olur valla

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Şakamı yapıyorsunuz bilgisayarıma yükledikten 1 saat sonra sildim tasarım desen berbat olmuş, 8gb 2133 lük ram ler bile yetmiyor nasıl iş ?! beraberinde gelen tarayıcı hızlı olmuş gerçekten açılış ve kapanış animasyonları güzel olmuş ama daha 40 fırın ekmek yemesi lazım. ancak pencere animasyonlarına hasta oldum :rolleyes:

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Şakamı yapıyorsunuz bilgisayarıma yükledikten 1 saat sonra sildim tasarım desen berbat olmuş, 8gb 2133 lük ram ler bile yetmiyor nasıl iş ?! beraberinde gelen tarayıcı hızlı olmuş gerçekten açılış ve kapanış animasyonları güzel olmuş ama daha 40 fırın ekmek
yemesi lazım. ancak pencere animasyonlarına hasta oldum :rolleyes:
Eh olsun o kadar her yeni çıkan sistem genelde deneme amaçlı çıkar ilk zamanlarda sonra verdiği güncellemeler ile halledilir.;)

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Eh olsun o kadar her yeni çıkan sistem genelde deneme amaçlı çıkar ilk zamanlarda sonra verdiği güncellemeler ile halledilir.;)
Evet kabul edilebilir. şuan 1.32 de yeni sürüm çıkana kadar bekliyorum bakalım.