Soru GTA 6 fragmanı incelemesi

Bu konuyu okuyanlar

Miri_98

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Hey dostlarım öncelikle herkese selam diyorum. Sizce nasıl olmuş ya oyun? Efsane değilmi? Su detayları özellikle. 1998 yıl doğumluyum şu an GTA 6 için o kadar heycanlıyım ki çocukluğumun oyunu ya. GTA vice city oynardım eskiden. Gelelim esas konuya fragman incelemesine. Herkes Gördüğü duyduğu detayları yazsın. Fragman da 9.19 diye vice city manzarası zamanı yuxarıda uçan uçakta yazıyor acaba 19.09.2025 mi demek istemişler nedir fikirleriniz? Öylese kalpten giderim ya. 2025 ilk yarısı gelir diye düşünüyorum ama gönül isterdi ki 2024 yılında çıksın. Bari 2025 ocakta çıksa diyorum. Fragmanda sosyal medya çok ön planda diye duruyor bide bu oyunun şimdi online tarafı olacak odalar 150 kişilik falan olsa düşünün artık şehirde ki hareketliliği.

Retroyce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
o kadar heyecanla bekliyordum ki bu oyunu.. fragmanda 2025 tarihini görünce bir üzülmedim değil.

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,656
Fragmanı diğer insanlar gibi çok beğenemedim. Detaylarından falan bahsetmiyorum, sanki böyle Ubisoft oyunu gibi gözüktü gözüme. Biraz gazımın azaldığını söyleyebilirim. Umarım sadece ben öyle hissetmişimdir ve oyun iyi çıkar.

Fragman da 9.19 diye vice city manzarası zamanı yuxarıda uçan uçakta yazıyor acaba 19.09.2025 mi demek istemişler nedir fikirleriniz?
Bir yerde o tarihin bir filme gönderme olduğunu duydum, emin değilim. Bana göre 2025 Nisan-Mayıs gibi çıkar.

Reaksiyon puanı
8,023
GTA 5 tanıtıldığında liseye geçiş sınavım vardı 1 hafta konu çalışmayı bırakıp Youtube'da GTA 5 hakkında ne var ne yok izlemiştim sızıntılar falan. O heyecanı aynı şekilde GTA 6'ya taşıttılar gerçekten büyük başarı bu Rockstar gerçekten bu işi yapıyor.

Tek sıkıntı PC yine arka plana atılmış. GTA 5'de biz bekleyene kadar konsolcular altını üstünü getirmiş her şeyi bitirmişti. Bu sefer de aynısı olmasına üzüldüm. Asıl parayı PC oyuncuları Online'da gömüyor lakin pazarlama ekibinin farklı planları var sanırım.

Miri_98

Asistan
Reaksiyon puanı
19
GTA 5 tanıtıldığında liseye geçiş sınavım vardı 1 hafta konu çalışmayı bırakıp Youtube'da GTA 5 hakkında ne var ne yok izlemiştim sızıntılar falan. O heyecanı aynı şekilde GTA 6'ya taşıttılar gerçekten büyük başarı bu Rockstar gerçekten bu işi yapıyor.

Tek sıkıntı PC yine arka plana atılmış. GTA 5'de biz bekleyene kadar konsolcular altını üstünü getirmiş her şeyi bitirmişti. Bu sefer de aynısı olmasına üzüldüm. Asıl parayı PC oyuncuları Online'da gömüyor lakin pazarlama ekibinin farklı planları var sanırım.
İlk konsollara çıkarmakta bence maksatları oyunu 2 kere sata bilme. Aynı oyunu biraz işleyip daha iyi grafikle 1 2 yıl sonra PC ye getiriyor ve parayı topluyor. Ama 2025 olması çok üzdü ya. Bari her ay yeni bir detay verip beklememizi kolaylaştırsalar. 24 saat Youtube rekorunu kıra bilecekmi bakalım

Reaksiyon puanı
8,023
İlk konsollara çıkarmakta bence maksatları oyunu 2 kere sata bilme. Aynı oyunu biraz işleyip daha iyi grafikle 1 2 yıl sonra PC ye getiriyor ve parayı topluyor. Ama 2025 olması çok üzdü ya. Bari her ay yeni bir detay verip beklememizi kolaylaştırsalar. 24 saat Youtube rekorunu kıra bilecekmi bakalım
Evet mantıklı. Konsol oyuncuların çok büyük kısmı bilgisayara da alıyor aynı oyunu. Rekor geçilmesi muhtemel baksanıza GTA 5 fragmanını yakalamak üzere ilk günden.

Miri_98

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Evet mantıklı. Konsol oyuncuların çok büyük kısmı bilgisayara da alıyor aynı oyunu. Rekor geçilmesi muhtemel baksanıza GTA 5 fragmanını yakalamak üzere ilk günden.
Umarım herşey yolunda gitsinde ertelenmesin. Hatta erkene çeksinler. Sırf bu oyun için konsol alacağım artık. Zaten bilgisayarım eskidi 4 senedir kullanıyorum. RX5500XT var içinde R5 3600 işlemci ile. Bu sistemi 5 senelik toplamıştım. 2025 yılı için yeni sistem toplamayı planlıyordum artık konsol alarak bu pc ile devam edeceğim normal günlük kullanımımda.

Reaksiyon puanı
8,023
Umarım herşey yolunda gitsinde ertelenmesin. Hatta erkene çeksinler. Sırf bu oyun için konsol alacağım artık. Zaten bilgisayarım eskidi 4 senedir kullanıyorum. RX5500XT var içinde R5 3600 işlemci ile. Bu sistemi 5 senelik toplamıştım. 2025 yılı için yeni sistem toplamayı planlıyordum artık konsol alarak bu pc ile devam edeceğim normal günlük kullanımımda.
5500 XT bence yeterli olur ya. GTA5 çıktığında GTX970 altında çalışmayacak şöyle böyle diye teknoloji editörlerinin abartısıyla lanse edildi ancak GT430'lu sistem ile oyunu bitirmiştim. Elbette yüksek ayarlarda açmaz ancak oynatır diye düşünüyorum çünkü GTA 4 hariç Rockstar çok sağlam optimizasyon yaptı bugüne kadar.

Miri_98

Asistan
Reaksiyon puanı
19
5500 XT bence yeterli olur ya. GTA5 çıktığında GTX970 altında çalışmayacak şöyle böyle diye teknoloji editörlerinin abartısıyla lanse edildi ancak GT430'lu sistem ile oyunu bitirmiştim. Elbette yüksek ayarlarda açmaz ancak oynatır diye düşünüyorum çünkü GTA 4 hariç Rockstar çok sağlam optimizasyon yaptı bugüne kadar.
Yüksek grafikte açmazsa zaten napıyım ben bu bilgisayarı. RDR2 bile low da açıyor zaten. Önceden ekran 1080di şimdi 4k monitör aldım ama oyunları 4k oynayamıyorum. En iyi seçim konsol şimdilik benim için. 4k bilgisayar sistemi için çok para harcamak lazım. RX6800 Amazon USA da şuan 400$ üstü. Yalnızca ekran kartı 680-Azn üzeri yapıyor. Ancak PS5 ve ya series X satın alırsam 500$ tüm işimi hall etmiş olacak. Tabii şimdi PS5 pro falan çıkarsa acımam paraya alırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

o kadar heyecanla bekliyordum ki bu oyunu.. fragmanda 2025 tarihini görünce bir üzülmedim değil.
2024 yılında oyunun setup kalsörü internete sızarsa gülerim ya:D

Son düzenleme:

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,679
Fragman beni hayal kırıklığına uğrattı, afedersiniz böyle t..rkli-kadınlı değilde GTA 4 fragmanı gibi daha ciddili bir şey bekliyordum açıkçası. Ama genel olarak oyunun ve hikayesinin güzel olacağını düşünüyorum.

Son düzenleme:

Miri_98

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Fragman beni hayal kırıklığına uğrattı, afedersiniz böyle t..rkli-kadınlı değilde GTA 4 fragmanı gibi daha ciddili bir şey bekliyordum açıkçası. Ama genel olarak oyunun ve hikayesinin güzel olacağını düşünüyorum.
Sizi anlıyorum. Ancak bu kişiden kişiye değişiyor tabii ben eylence ortamlarını ve olayları baya sevdim. Partilemeyi seven insanlar da sevicektir :). Ancak beklentileri çok üste çıkarmışdılar buda kişiden kişiye değiştiyi için millet 2100 yılında çıka bilecek bir oyun grafikleri falan bekliyordu diye düşünüyorum. Benim beklentileri karşıladı şimdilik. Ancak Gameplay videosun beklemek lazım. Şimdilik çok şey göstermediler.

Son mesajlar