Soru ''Grand Theft Auto: The Trilogy'' Kütüphanede Sorun Var Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Kadir-Forum

Asistan
Reaksiyon puanı
56
Arkadaşlar ''Grand Theft Auto: The Trilogy'' almak istiyorum. Kütüphanede vs. sorun olur mu? Yani bir yerden duymuştum (tam hatırlamıyorum) ''Grand Theft Auto: The Trilogy aldım iki oyunu oynamadığım için kaybolmuş diğeri duruyor.'' diye hatırlıyorum ama yanlış hatırlıyor olabilirim. Böyle kurallar vs. var mı? Direk aldığımda sıkıntı olmadan istediğim zaman oynayabilir miyim? Ha birde iade için 3 oyun toplam en fazla 2 saat mi olmalı yoksa her oyun kendi kendine 2 saat mi oynanabiliyor, yani mesela ''Gta Vice City'' yi 1,3 saat oynadım. ''Gta San Andreas'' ıda 1 saat oynadım böyle iade edilir mi ve oyunlar teker teker mi geliyor elime istediğimi tek başına iade edebiliyor muyum?

Reaksiyon puanı
10,560
Bende var ne kütüphane ne bilgisayarda boş dursada sorun çıkarmıyor.

Iade konusunda saat kısmında bilgim yok. Ancak oyunları tek tek iade edemezsin. Sonuçta paket indirimide var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Seni etkilemeyecek tek sorun ise aldığın 3 oyun kütüphanede 6 oyun olarak gözüküyor. Her oyunu 2 kez gösteriyor.

Kadir-Forum

Asistan
Reaksiyon puanı
56
Bende var ne kütüphane ne bilgisayarda boş dursada sorun çıkarmıyor.

Iade konusunda saat kısmında bilgim yok. Ancak oyunları tek tek iade edemezsin. Sonuçta paket indirimide var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Seni etkilemeyecek tek sorun ise aldığın 3 oyun kütüphanede 6 oyun olarak gözüküyor. Her oyunu 2 kez gösteriyor.
Ekran Görüntüsü (147).png

İşte öyle yazan kişi burada.

Reaksiyon puanı
10,560
Biri kütüphanesinden silmiştir. Kaç yıldır steam kullanıyorum böyle bir şey başıma gelmedi dostum.

Arkadaş vicecity haricinde kütüphanede gözükmüyor dediğine göre büyük ihtimal onuda oynayamaz. Oyun iade edildiyse 3 ü birden gider. Bilgisayarda yüklü olan kütüphanede gözükür ancak Oyna butonu yerine Satın Al butonuda gözükür. Satın almadan oynayamaz.

Kadir-Forum

Asistan
Reaksiyon puanı
56
Biri kütüphanesinden silmiştir. Kaç yıldır steam kullanıyorum böyle bir şey başıma gelmedi dostum.

Arkadaş vicecity haricinde kütüphanede gözükmüyor dediğine göre büyük ihtimal onuda oynayamaz. Oyun iade edildiyse 3 ü birden gider. Bilgisayarda yüklü olan kütüphanede gözükür ancak Oyna butonu yerine Satın Al butonuda gözükür. Satın almadan oynayamaz.
Evet zaten aşağı resim atmıştı satın al yazıyordu. Neyse ben en iyisi teker teker alayım?

Debug

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Herhangi bir oyunu iade edebilme kuralı Standart 14 gün/2 saat

Reaksiyon puanı
10,560
Trilogy yi al dostum. Bende var sorun çıkarmaz rahat ol.