GTA 4 PC'ye geliyor!

El Padrino

Dekan
15 Şubat 2007
6,045
70
228
grandtheftauto4logo.gif
Evet, artık bu soruyu duymaktan sanırım oldukça sıkıldınız. Her geçen gün Grand Theft Auto 4'ün PC versiyonu hakkında dedikodular çıkıp duruyor. Ancak henüz Rockstar Games bu konu hakkında resmi bir açıklama yapmadı.

Bugün size vereceğimiz haber ise İsviçreli alışveriş sitesi CityDisc ile ilgili. CityDisc, bugün itibari ile Grand Theft Auto 4'ün PC versiyonunu ön siparişe sundu ve oyunun 30 Kasım 2008 tarihinde piyasaya sürüleceği belirtiliyor. Bu durum ne kadar doğrudur bilinmez ama bize göre Grand Theft Auto 4 her halükârda PC'ye gelecektir.

Kaynak

GurenGursel

Profesör
15 Kasım 2007
1,165
3
0
Zaten muhtemelen başta PC için kodlanmıştır bu oyunlar ve bu oyunun PS3 ve Xbox 360 port'larıdır bu çıkanlar... Maksat insanlara oyun konsolu aldırmak. Burda da muhtemelen olan şey ATI ya da NVidia'yı kendine sponsor olarak almak yerine XBOX ve PS3'ü alması oluyor. Yani onlar daha fazla para vermişler! :)

yuureii

Profesör
13 Aralık 2007
2,239
3
0
Zaten bu oyun da PC için çıkmazsa donanım üreticileri için büyük kayıp olur. Umarım haber doğru çıkar. :)

Alengirli

Dekan
17 Haziran 2007
5,270
23
0
Ah Bully ya, adamlar PS2'de gider ayak efsane yazdılar hakikaten. O zamanlar dergide işler çok yoğun olduğundan oynayamadım adam gibi ama müthişti, okulda geçen GTA, daha ne isterim :)

Nemesis

Dekan
31 Ekim 2007
7,765
13
218
37
Bu arada bugün tanıdık bir cafe sahibi tüm Ps2 leri Ps3 yapmış ve gelmiş bana Hakan sana vereyim bir tane ps2 dedi. Dedim kaça vericeksin. İçinde 50 oyun var 75 e al dedi Memory ve Orjin kolla beraber alim mi :D

RE_6

Profesör
2 Mart 2008
1,746
10
0
pc monitörüne ise daha bilen birisi cevap verirse daha iyi olur da

ama o konsolu ne yapacağına gelince

resident evil
silent hill
metal gear solid
prince of percia
tomb raider
gta: sa
bully
we ve pes serileri
nba ve nba street oyunları
shadow of the colossus
god of war 1 - 2
black
devil may cry
burnout revenge
tekken soul calibur
king kong(bence değeri fazla bilinmeyen şaheser)
beyond good and evil
need for speed

ve şimdi unuttuğum bir sürü klasik oyunu oynayabilirsin

biraz daha sayabilirim yetermi :* ^^

YKaan1453

Öğrenci
25 Nisan 2008
14
0
1
gta iv çıktıktan 1hafta sonrada gta iv kurtlar vadisi versiyonu çıkar onu da sabırsızlıkla beklicez:D:D:D

ESDİEN

Profesör
1 Aralık 2007
1,020
0
0
Diğer konudada gelmiycek diyodunuz.Ben diyorum işte resmi olmayan kaynaklara güvenmeyin her yer sükse yapmak için kafasına göre bişeyler söylüyor.

Hakkı Alkan

Rektör
Yönetici
2 Haziran 2005
13,887
2,161
3,358
Xbox, oyun firmasına bence para yediriyordur. Zararını ben karşılarım, sen bir süre daha pc için çıkarma bunları diye :D

Alengirli

Dekan
17 Haziran 2007
5,270
23
0
Troy dedi ki:
Xbox, oyun firmasına bence para yediriyordur. Zararını ben karşılarım, sen bir süre daha pc için çıkarma bunları diye :D

Hahaah, Troy bu arada Kehribar'ım nasıl :'( Gurbetim, gül yüzlüm.

By_Mehmet

Asistan
28 Ağustos 2007
243
0
16
oley be zaten gelicekti mecburen ama belli bir gün öğrentik geliş tarihini birazcık geç ama kışın GTA IV oynucaz :} :)

ESDİEN

Profesör
1 Aralık 2007
1,020
0
0
Troy dedi ki:
İyide zaten Pc'Lerin %95 i microsoftun yazılımı olan windowsu kullanıyo xbox ta microsoftun.Oyüzden pc'ye çıkmalarını geciktireceklerini pek zannetmiyorum.