Haber Game Pass'e GTA V geliyor! Temmuz ayında gelecek oyunlar açıklandı

Bu konuyu okuyanlar

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Microsoft, Game Pass abonelerine temmuz ayında ücretsiz olarak sunulacak oyunlarını açıkladı. Bu ayki oyunlar arasında GTA V de yer alıyor!

Microsoft'un oyun tutkunlarını onlarca oyunla buluşturan ücretli abonelik hizmeti Game Pass'in Temmuz 2023'ün ücretsiz oyunlarını resmen açıklandı. Yapılan açıklamalara baktığımızda, temmuz ayında 7 oyunun birden ücretsiz hale getirdiğini görüyoruz.

Oyunlar incelendiğinde bu ay birçok sevindirici yapımın geleceği görülebiliyor. GTA V ve Insurgency Sandstorm, bu oyunların en dikkat çekenleri arasında yer alıyor.

0b7c71262c80a72ab28b06d9cdd2572853b2de5a.jpg

• Grand Theft Auto V (Cloud ve Konsol), 5 Temmuz
  • The Cave (Cloud ve Konsol), 18 Temmuz
  • Common'hood (Cloud, Konsol ve PC), 11 Temmuz
  • Exoprimal (Cloud, Konsol ve PC), 14 Temmuz
  • McPixel 3 (Cloud, Konsol ve PC), 6 Temmuz
  • Techtonica (Konsol ve PC), 18 Temmuz
  • Insurgency Sandstorm (PC), 11 Temmuz
Açıklamalardan, 15 Temmuz'a kadar konsol ve PC'ye 7 oyunun geleceğini görebiliyoruz. Ancak GTA V, The Cave, PC oyuncularına sunulmayacak. Oyunların fiyatlarını topladığımızda ise 2047 TL'lik bir fiyat karşımıza çıkıyor.

Haziran ayında Game Pass'ten kaldırılacak bazı oyunlar da var!

• Exo One (Cloud, Konsol ve PC), 15 Temmuz
  • PAW Patrol The Movie: Adventure City Calls (Cloud, Konsol ve PC), 15 Temmuz
  • Spelunky 2 (Cloud, Konsol ve PC), 15 Temmuz

Kaynak

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,154
GTA 5 sahibi olmayan kaldı mı? 2021 Kasım'dan beri Game Pass kullanıyorum ve baba oyunlar gelmesine rağmen FH 5 haricinde hiçbirini uzun soluklu oynamadım. Beğendiğim oyunu direkt Steam'den aldığımdan dolayı Game Pass benim için nafaka alan eski eş gibi, sadece paramı alıyor. :D

Son mesajlar