Göz kontrolü hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Mehmet Aldemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
712
Göz kontrolüne gitmeyeli 1 yıl oldu aslında 6 ay olduğu zaman gidicektim corona çıktı diye gitmedim o yüzden aksadı göz kontrolüne gitsem kontrol ederler mi yani göz doktoru var mıdır şuan?

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Göz kontrolüne gitmeyeli 1 yıl oldu aslında 6 ay olduğu zaman gidicektim corona çıktı diye gitmedim o yüzden aksadı göz kontrolüne gitsem kontrol ederler mi yani göz doktoru var mıdır şuan?
Benim kardeşimin zamanında gözleri kayıyordu mayıs'ta gittiler göz doktoru vardı. Ama arkasına bakıcaklardı gözün bir damla ile ama Corona var diye bakmadılar. Bence bakarlar sana.
Şükür bilgisayar ile düzeldi gözü.

Mehmet Aldemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
712
Benim kardeşimin zamanında gözleri kayıyordu mayıs'ta gittiler göz doktoru vardı. Ama arkasına bakıcaklardı gözün bir damla ile ama Corona var diye bakmadılar. Bence bakarlar sana.
Şükür bilgisayar ile düzeldi gözü.
Geçmiş olsun.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Ben de gitmedim Eylülden beri. Açıkçası gitmek de istemiyorum. Her gittiğimde numarası artıyor. Geçen sene tamam göremiyordum ama bu sene çok rahat görüyorum. Yine de numara artma korkusundan gitmem bir süre.

Mehmet Aldemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
712
Ben de gitmedim Eylülden beri. Açıkçası gitmek de istemiyorum. Her gittiğimde numarası artıyor. Geçen sene tamam göremiyordum ama bu sene çok rahat görüyorum. Yine de numara artma korkusundan gitmem bir süre.
Benim miyop olduğu için az da olsa artıyor bende çekiniyorum açıkçası virüs var diye canım pek gitmek istemiyor.

Mehmet Aldemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
712
Fayda ediyor. Görmeden mi dolaşacağız :)
Görmeden dolaşsak nereye gidiceğimiz belli olmaz :D
2020-09-19 00.28.20.png

Son düzenleme: