Görev Çubuğu Acil Yardım Lütfen

Bu konuyu okuyanlar

burak042

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar görev çubuğunda on açık olan ekranlar gözükmesi gerekirken gözükmüyo kilidini kaldırdım görev çubuğunu sağa sola kaydırdım herşeyi denedim ama dil çubuğu ile hızlı başlat arasında sanki bir boşluk yok hızlı başlatla dil çubuğu kaldırdığım halde yinede o an açık olan pencereler gözükmüyor...

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Ne yaptıktan sonra oldu?Program yükleme, ayarlarla oynama vs.

burak042

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
elektr10 dedi ki:
Ne yaptıktan sonra oldu?Program yükleme, ayarlarla oynama vs.

Explorer ana sayfa kilitlenmişti bende adware ile tarattım explorer açıldı ama bu böyle oldu..

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Görev cubuğuna sağ tıklayıp Araç Çubukları => Dil Çubuğunu tıklayarak sağdaki TR'yi yok edersen sorun çözülür heralde. ;)

burak042

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tonce dedi ki:
Görev cubuğuna sağ tıklayıp Araç Çubukları => Dil Çubuğunu tıklayarak sağdaki TR'yi yok edersen sorun çözülür heralde. ;)

Dostum tr yide hızlı başlatıda hepsini kaldırdım hatta görev çubuğu nu ekranın yarısına kadar kaldırarak acaba bi yeremi saklandı diye baktım ama yok yok yok ... rezil olduk...

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Ad-aware bir şeyleri bozmuş, bende hiç sorun çıkarmamıştı.
Sistem geri yüklemeyi denedin mi?

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
burak042 dedi ki:
tonce dedi ki:

Dostum tr yide hızlı başlatıda hepsini kaldırdım hatta görev çubuğu nu ekranın yarısına kadar kaldırarak acaba bi yeremi saklandı diye baktım ama yok yok yok ... rezil olduk...

elektr10 vallahi ben yazıyordum şimdi. :D

Hadii olmadı şimdi bu ne ya :D Sistem geri yüleme yap yakın bir zamana.

burak042

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tonce dedi ki:
burak042 dedi ki:
tonce dedi ki:

Yapamıyom abim ya neden dersen makina hsatanede ve bilgi işlem tarafından özellikleri kısıtlanmış araçlardan klasör seneklerine bile giremiyorum....

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
O zaman administrator hesabından gir ama nasıl diye sorma :-X

burak042

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
elektr10 dedi ki:
O zaman administrator hesabından gir ama nasıl diye sorma :-X

F8 ile güvenli modda açmaya çalışıyorum açılmıyo makine açılış ekranında güvenli modu seçtikten sonra öyle siyah ekran bekleyip duruyo ...

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
burak042 dedi ki:
tonce dedi ki:
burak042 dedi ki:
tonce dedi ki:

Yapamıyom abim ya neden dersen makina hsatanede ve bilgi işlem tarafından özellikleri kısıtlanmış araçlardan klasör seneklerine bile giremiyorum....

Bilgi işlem hallede bilir o zaman özellikleri kısıtlandıysa. Biz sana ne yazarsak yazalım değişiklik yapamayacağından olmayacaktır. Bende şimdi bakıyordum. Yapcak birşey yok gibi ama başka fikri olan varsa yazabilir.  

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Herhalde bazı kritik noktalara ulaşmada engel koymuşlar.Çünkü mesele ad-aware'den sonra olmuş yani program kurup çalıştırabiliyor ;)

Bir bilgisayar güvenli modda açılmıyorsa onun format zamanı çok yaklaşmış demektir :p

Neyse bir de şu registry fix programını dene bakalım belki düzeltir.Uygularken korkmana gerek yok, yaptığı değişiklikleri yedekliyor ;)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
polemiğe girme at formatı gec :D :D

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
elektr10 dedi ki:
Herhalde bazı kritik noktalara ulaşmada engel koymuşlar.Çünkü mesele ad-aware'den sonra olmuş yani program kurup çalıştırabiliyor ;)

Bir bilgisayar güvenli modda açılmıyorsa onun format zamanı çok yaklaşmış demektir :p

Neyse bir de şu registry fix programını dene bakalım belki düzeltir.Uygularken korkmana gerek yok, yaptığı değişiklikleri yedekliyor ;)

Eğer bilgi işlem tarafından yetki kısıtlaması var ise büyün bir ihtimalle registry fix programınıda kuramayabilir. Tonce' nin de dediği gibi bilgi işlemi çağırması daha doğru bir hareket olur. ;)