Gidiyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GhosT57

Profesör
Reaksiyon puanı
4,911
27 Kasımdan beri üye olduğum, Mart-Nisan gibi aktif olmaya başladığım forumdan bugün ayrılıyorum. IOS Android tartışmalarında çoğunuzla tartışmış olabilirim, hakkınızı helal edin. Ara sıra yine girerim ama eskisi kadar aktif olacağımı sanmıyorum. Görüşürüz...
Görüşürüz... Hatırladın mı benim MEGA'nın kuruyemişçi dükkanını. :D

GhosT57

Profesör
Reaksiyon puanı
4,911
Hatırladım dersem yalan olur. Ama az anlatırsan hatırlarım.
Hani benim bir tane MEGA disk kullanıyor diye konum vardı. Orda da çerezleri silince sorun çözüldü demiştim. Sizde "Hocam sizinki çerez değil kuruyemişçi dükkanı olmuş." dediniz.

Brian O'Conner

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
722
Hani benim bir tane MEGA disk kullanıyor diye konum vardı. Orda da çerezleri silince sorun çözüldü demiştim. Sizde "Hocam sizinki çerez değil kuruyemişçi dükkanı olmuş." dediniz.
Hatırladım :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka reis gibi ifadeleri pek sevmiyorum belirtmek isterim. Helallik isteyebilir ama son zamanlarda bu tür konular aşırı şekilde artmaya başladı.
Merak etmeyin beyefendi, çok yüksek ihtimalle son konum :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gidiyorsan bunu konu açarak belirtmen çok gerekli miydi ?
Ayrıyeten seni ilgilendirmez, sonuçta forum kurallarına uygun olarak konu dışına açtım konumu.

Son düzenleme:

MustiRG07

Profesör
Reaksiyon puanı
1,798
Kanka reis gibi ifadeleri pek sevmiyorum belirtmek isterim. Helallik isteyebilir ama son zamanlarda bu tür konular aşırı şekilde artmaya başladı.
Bu seni alakadar etmez forumun kurallarında yazmıyor böyle bir şey atmayın diye ok

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,410
Bu seni alakadar etmez forumun kurallarında yazmıyor böyle bir şey atmayın diye ok
Nasıl alakadar etmez. Hangi hakla bunu bana diyebiliyorsun ki ? Son zamanlarda bu tür konuların moderatörler tarafından çoğunlukla kilitlendiğini bilmiyorsun demek ki.

MustiRG07

Profesör
Reaksiyon puanı
1,798
Nasıl alakadar etmez. Hangi hakla bunu bana diyebiliyorsun ki ? Son zamanlarda bu tür konuların moderatörler tarafından çoğunlukla kilitlendiğini bilmiyorsun demek ki.
Moderatörmüsün modlar kilitlemek istese şimdiye kilitlerdi

Syphex

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Konu Dışı'nda açılmış bir konu. Siz ne hakla arkadaşı sorgular gibi soru soruyorsunuz? Tanımıyorum fakat görüşürüz.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,410
Moderatörmüsün modlar kilitlemek istese şimdiye kilitlerdi
Moderatörler binlerce konuyu kontrol edecek kadar zamana sahip değiller. Raporlanmadıktan sonra konunun farkına varmamış olabilirler. Raporlandıktan sonra da kilitleyip kilitlememek onlara kalmış. Ben sadece fikrimi belirtiyorum.
Konu Dışı'nda açılmış bir konu. Siz ne hakla arkadaşı sorgular gibi soru soruyorsunuz? Tanımıyorum fakat görüşürüz.
O bana nasıl alakadar etmez diyebiliyorsa bende ne hakla diyebildiğini sorabilirim. Tanımıyorsan beni görüşmemize de gerek olmadığı kanaatindeyim.
Ayrıyeten seni ilgilendirmez, sonuçta forum kurallarına uygun olarak konu dışına açtım konumu.
Normal bir şekilde üsluba uygun sordum sorumu. Ters yanıt vermen gerekmezdi.

MustiRG07

Profesör
Reaksiyon puanı
1,798
Moderatörler binlerce konuyu kontrol edecek kadar zamana sahip değiller. Raporlanmadıktan sonra konunun farkına varmamış olabilirler. Raporlandıktan sonra da kilitleyip kilitlememek onlara kalmış. Ben sadece fikrimi belirtiyorum.

O bana nasıl alakadar etmez diyebiliyorsa bende ne hakla diyebildiğini sorabilirim. Tanımıyorsan beni görüşmemize de gerek olmadığı kanaatindeyim.

Normal bir şekilde üsluba uygun sordum sorumu. Ters yanıt vermen gerekmezdi.
Evet bu seni hiç alakadar etmez konu dışı diye yazmış ve forum kurallarına uygun açmış konuyu ee ne var başka

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,410
Evet bu seni hiç alakadar etmez konu dışı diye yazmış ve forum kurallarına uygun açmış konuyu ee ne var başka
Üslubuna dikkat etmeni tavsiye ediyorum. Karşında senin asker arkadaşın yok maalesef. Bu tarz konuşmanı da yaşına veriyorum artık.

Brian O'Conner

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
722
Son zamanlarda kilitlenen konular yanlış yerlere açılmıştı. Konu dışı ise bu tür konular için var.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,410

Bu konu da konu dışı ana başlığındaydı.

MustiRG07

Profesör
Reaksiyon puanı
1,798
Üslubuna dikkat etmeni tavsiye ediyorum. Karşında senin asker arkadaşın yok maalesef. Bu tarz konuşmanı da yaşına veriyorum artık.
Yaşım 27 senden üslup öğrencek değilim her konuya karışmamanı tavsiye ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...