Gerekli Firefox Eklentileri

Bu konuyu okuyanlar

MSDN

Profesör
Reaksiyon puanı
22
----------------------------------------
İçindekiler
----------------------------------------
*Adblock Plus
*Download StatusBar
*Downthemall
*Fasterfox
*Firebug
*FireFtp
*FlashGot
*FoxyTunes
*İE-Tab
*MyFirefox(Tema)
*NoScirpt
*PDFdownload
*VideoDownloader
-----------------------------------------

Bu Eklentiler Her Firefox'ta olması gereken eklentilerdir!

Download: (Boyut: 3 Mb) http://dosyam.net/?id=deykkc

elektr10

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Downloadthemall değil downthemall ;)

Firebug'ı bilmiyordum.Biraz araştırdım, web sitelerinin kodlarıyla oynamamızı sağlıyormuş.Nasıl oluyor yani biz sdn'nin kodlarıyla oynayınca ne olacak ki?Sadece hangi bilgisayarda oynadıysak o bilgisayarda 'oynanmış haliyle' mi görünecek?

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
elektr10 dedi ki:

Firebug'ı bilmiyordum.Biraz araştırdım, web sitelerinin kodlarıyla oynamamızı sağlıyormuş.Nasıl oluyor yani biz sdn'nin kodlarıyla oynayınca ne olacak ki?Sadece hangi bilgisayarda oynadıysak o bilgisayarda 'oynanmış haliyle' mi görünecek?

Benimde Firebug hakkımda Fikrim yoktu sen söylecince aklıma geldi. Sitelerin Kodları Üzerinde oynamaktan kasıt Siteyi İndirmedem Online Olarak Kodlar Üstünde oynaman ve Görüntülemen osla gerek. Yani Diyelim Sapda bir Menü var veya Siteyi Kaydedecen ancak gereksiz bölümler fazlaca var Kodlara Müdahale Edip Silerek Siteyi Daha Sade şekilde görüntüleyip Kaydetme olanağı sağlıyor tahminimce ;)

elektr10

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Aslında ben şöyle umut etmiştim:
Kodlarınla oynayıp istemediğimiz yerleri çıkarıyoruz(reklamlar (&)).Bir daha o siteye girdiğimizde reklamları görmüyoruz :)

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
elektr10 dedi ki:
Aslında ben şöyle umut etmiştim:
Kodlarınla oynayıp istemediğimiz yerleri çıkarıyoruz(reklamlar (&)).Bir daha o siteye girdiğimizde reklamları görmüyoruz :)

Zaten Adblock İle bunu yapabiliyorsun. İstediğin Flash Resim veya Çerçeveyi Engelleyip Reklamları Görmeyebiliyorsun

elektr10

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Biliyorum da örnek olsun diye söyledim.Mesela çok uzun konu kategori listesi olan forumlar var.Hava cıva ne bulmuşlarsa konu kategorisi yapmışlar.Onlar için birebir olurdu.

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
elektr10 dedi ki:
Biliyorum da örnek olsun diye söyledim.Mesela çok uzun konu kategori listesi olan forumlar var.Hava cıva ne bulmuşlarsa konu kategorisi yapmışlar.Onlar için birebir olurdu.

;) hımm Onlar İçin Çözüm forum başlıklarının yanında ki (+) Simgesine Tıklayıp Sadece başlık Şeklinde Görünmesini Sağlayabilirsin

MSDN

Profesör
Reaksiyon puanı
22
firebugla sitenin kodlarını felan çalabilirsin :)

mavikurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
FoxyTunes hariç şu anda kullandığım eklentiler.
bir de videodownloader yerine downloadhelper'ı tavsiye edebilirim ;)

auschwitz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
firebug hack yapmak için ideal bir program site kodlarını çalarsın örneğin hotmail giriş sayfasının kodlarını çal adama yolla dosyayı açsın şifresini girsin maille şifre sana gelsin ama bu sitede hack olayı yasak sanırım :)

ama görünüşe göre firefox hack işine destek veriyor :p :p :p

murmillo

Asistan
Reaksiyon puanı
1
auschwitz dedi ki:
firebug hack yapmak için ideal bir program site kodlarını çalarsın örneğin hotmail giriş sayfasının kodlarını çal adama yolla dosyayı açsın şifresini girsin maille şifre sana gelsin ama bu sitede hack olayı yasak sanırım :)

firefox açık kaynaklı koda izin veriyor ;)

auschwitz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
murmillo dedi ki:
auschwitz dedi ki:

firefox açık kaynaklı koda izin veriyor ;)

bu ii bişee :D

forever

Asistan
Reaksiyon puanı
0
saolun gerçekten de bunları yükleince o kadar yavaşlar ki firefox.. o yüzden eleme yapmak gerekiyor..

lb.bingol

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Tam olarak hepsi gerekli değil.Yani kişiye göre değişir.

Reaksiyon puanı
0
auschwitz dedi ki:

ewt

Reaksiyon puanı
0
PcMaSTeR dedi ki:
elektr10 dedi ki:

Benimde Firebug hakkımda Fikrim yoktu sen söylecince aklıma geldi. Sitelerin Kodları Üzerinde oynamaktan kasıt Siteyi İndirmedem Online Olarak Kodlar Üstünde oynaman ve Görüntülemen osla gerek. Yani Diyelim Sapda bir Menü var veya Siteyi Kaydedecen ancak gereksiz bölümler fazlaca var Kodlara Müdahale Edip Silerek Siteyi Daha Sade şekilde görüntüleyip Kaydetme olanağı sağlıyor tahminimce ;)
bencedee öledir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bazı sitelerdeki vide resimlerini göremiyorumda ne indirmem lazım abode flas ve adobe readeri yeniden yükledim yine aynısı oluyor yardım ederseniz sevinirim

kumdankale

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nekadar çok eklnti okadar yavaş olur pc herkes kendi ihtiyacı olan eklentiyi belirleyip onu kurmalı bence

akilli55

Asistan
Reaksiyon puanı
41
firefox proxy eklentisi çok iyi, süper iyi diyenlere aldanmayın. Kıyas yapacak olursak Hotspot shield'den iyidir fakat yine de çok yetersiz. hızlı değil. iş görür sadece.

sercangüler

Asistan
Reaksiyon puanı
1
web siteleriyle ilgin var ise, kodları boyutları herşeyi bu program sayesinde görüp kopyalayıp yada üzerinde değişiklik yaparak enazından kendi pc de şekiller verbiliyorsun :)

Son mesajlar