Gerçek koronavirüs rakamları açıklandı! Bir günde 28.351 vaka

Bu konuyu okuyanlar

Dertsizali

Profesör
Böyle bir bahane olabilir mi ? Kamu sağlığı konusunda vatandaş gerçekleri bilmek zorunda.
Gerçek rakamlar açıklanmasına rağmen öküzlük yapanlar varsa o da onların problemi.
Acaba entübe hastaları yoğun bakımdan filmini alıp gösterseler. Nefessiz kalanları gösterseler bakalım insanlar bu kadar rahat olabilecek mi ?

İktidarın tek derdi; kasada para yok, millete destek olmak mümkün değil 3 hafta full kapatma yapsa.
işi nasıl sürüncemede bırakırım onun derdinde.
Öğrendik iste bundan sonra ne olacak??

SmokeXD

Dekan
Yalan yalan diyenler kına yaktı mı acaba tek merak ettiğim bu? 🤔 Sonumuz hayrolsun.Özellikle çoğalsın diye bekleyen uğraşanlara da Allah akıl fikir versin.Tüm hastalara şifa versin.Uzaktan konuşmak, dalga geçmek kolay geliyor ama başına gelmeden anlamak lazım.
Kına yakmak nasıl bir tabir? Pozitifin ayrımı mı olurmuş hasta hastadır işte. Asemptomik diye bilmemize gerek yok muydu yani?

20-64 arası (Çalışanlar ve işi olanlar hariç) boş boş dışarıda gezenlerin suçunu biz yaşamak zorundayız maalesef. Ben online eğitimden bir verim alamıyorum ve böyle de giderse yüz yüze eğitime geçemeyecek gibiyiz.

Dertsizali

Profesör
Gerçekleri öğrenmek sizin için önemli olmayabilir ama çoğu kişi için önemli. O zaman devlet her şeyi bizden gizlesin. Bundan memnun olur muydunuz?
Tamam işte bu kadar kişi bilmiyormuydu sadece rakamları mi görmekmi isteniyodu görüldü.. bazi konuları saklamak gerek.. bu konuda öyle neyse hani deniyor ya iktidar i sıkıştırıp gercek rakamlari ortaya çıkardı helal olsun.. bakıyorum da pire icin yorgan yakmaya benziyor

Iktidar sıkıştı diye rakamlara sevinin...
Ayni dolar gıbı yükselişte işte

Rakamlar benim için onemli değil önemlisi olan bu zarari en az zararla atlatmak...

Son düzenleme:

grbzz

guru
Yönetici
Moderatör
20-64 arası (Çalışanlar ve işi olanlar hariç) boş boş dışarıda gezenlerin suçunu biz yaşamak zorundayız maalesef. Ben online eğitimden bir verim alamıyorum ve böyle de giderse yüz yüze eğitime geçemeyecek gibiyiz.
Evden ayda yılda bir çıkmama rağmen (maskeli bir biçimde) korona oldum yazın plajlarda, kafelerde fink atanlar ve maskesiz gezenler yüzünden... Okul artık hayal oldu zaten.

LoKi*

Asistan
Yalan yalan diyenler kına yaktı mı acaba tek merak ettiğim bu? 🤔 Sonumuz hayrolsun.Özellikle çoğalsın diye bekleyen uğraşanlara da Allah akıl fikir versin.Tüm hastalara şifa versin.Uzaktan konuşmak, dalga geçmek kolay geliyor ama başına gelmeden anlamak lazım.
Ne alaka kina yakmakla kim boyle bisey ister ki sadece doğru bilgi istiyorduk

Erase

Doçent
Şimdi daha çok ciddiye alırlar.Umursamayanları özellikle tespit edebilseler hastalanınca bakmasalar...

Usui Takumi

Profesör
Karısı adamdan şüpheleniyormuş; şüphesini kuvvetlendirecek bazı deliller de elde emiş. Adam eve gelince kadın sormuş; "Bey sen nerdeydin bugün" Adam bakmış kadın ciddi ciddi soruyor paçayı kurtarmak için "Hanım boş ver ben nerdeydim nerde değildimi de MiLLET AÇ AÇ."

Pandemiyi kafaya takıp iyice paranoyaklaşmayın. Tedbir almayın demiyorum elbette alın ama sabah pandemiyle kalkıp akşam pandemiyle yatmayın. İkide bir bahsini açıp-özellikle rakam bahsi- toplumsal travmaya dönüştürmeyin pandemi işini.

SDN Son Haberler