25 Nisan Koronavirüs Tablosu Umut Verici Vakalar Düşüyor

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bordex4221

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 25 Nisan Koronavirüs tablosunu açıkladı. 25 Nisan Koronavirüs tablosu ümit vermeye devam ediyor. Vaka sayıları hızlı şekilde düşüyor. Toplam 260 bin 280 Kovid-19 testi yapıldı. 38 bin 553 kişinin testi pozitif çıktı. 347 kişi hayatını kaybetti.

Saglik Bakani 25 Nisan Koronavirus tablosunu acikladi

Son alınan kısmi kapanma önlemleri meyvesini vermeye başladı. Koronavirüs vaka sayıları hızlı şekilde düşüşe geçti. Bugün açıklanan tablo ümitleri yeniden yeşertti. Vaka sayıları önce 50 bin altına düştü. Bugün itibariyle koronavirüs vaka sayıları 40 binlerin altına inmiş durumda.

25 Nisan tarihinde toplam olarak 260 bin 280 test yapıldı. Bu testlerin sonucunda 38 bin 553 kişinin testi pozitif çıktı. Ağır hasta sayısı 3 bin 590 oldu. 51 bin 236 kişinin Covid-19 tedavisi / karantina süresi doldu ve toplam iyileşen sayısı 4 milyon 73 bin 644 kişiye ulaştı. 25 Nisanda Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden sayısı 347 kişi oldu.

25-Nisan-Koronavirus-tablosu.jpg

Son alınan önlemlerin meyvesi 14 gün içinde alınmaya başlandı. Alınan önlemlerin sonrasında 60 binleri gören koronavirüs rakamları hızlı şekilde düşmeye başladı. Hızlı şekilde düşen vaka sayılarında bugün 40 binin altına inmiş durumda. Şimdi bu hızlı düşüş ve ümitlendiren tablodan sonra gözler yarın yapılacak Bakanlar Kurulu kararına çevrilmiş durumda. Bakanlar kurulu kararında alınan önlemler devam edecek mi ? Önlemler daha da artırılacak mı ? Yoksa tekrar kısmi normalleşme sürecine tekrar dönülecek mi ? soruları cevap bulacak.

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
İşte bir virgülün önemi...
25 Nisan Koronavirüs Tablosu Umut Verici, Vakalar Düşüyor
25 Nisan Koronavirüs Tablosu,Umut Verici Vakalar Düşüyor
Ben şahsen 2. örnekteki gibi okudum ve anladım.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Lütfen buradan devam edelim, açılmış ve güncel olan bir konumuz mevcut.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...