General Mobile E-Tab 5

gabriel21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar oncelikle proxy adreleri kullanmadan faceye. Vb. Seylere girmeyi soyliyecem... Once tablete şu 3 uygulamayi yükleyin 1_google play store 2-google play hizmetleri 3-tunnelbear vpn simdi bu 3unu nerden indiricez derseniz super beam acin oradan ilk 2 uygulamayi yollarsiniz .telefona google playdan tunelbeari indirin tablete yollayin 3unu. ilk ikisi acilamaz zati ellemyin tunneli acin kayit yapin epostayi dogrulayin acilinca yukarida kucuk bir isaret var ona tiklayin bekleyin sol en yukarda bir anahtar isareti varsa tmmdir artik faceye girebilir.Not!!!!!her hesaba aylik 500mb veriliyor onun icn mb bitince artik faceye vb yerlere girmez onun icn yeni kayit yapin biterse tekrar yapin simdilik tek yolu bu. Yapamazsaniz msj atin yardimci olurum...😃😃😃

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Soyledigim yolla devletin yasakladigi her siteye girebilirsiniz.

S

SDN Okuru Bambo

SDN Okuru
Arkadaşlar guncelleme gelince oyunların sadece launcheri gidiyor.Yani oyunlarda bir sıkıntı olmuyor.Tableti kapatıp acarsanız launcher geri geliyor.Adresi degistirmeye gerek yok

gabriel21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bi vpn var google playdan telefona secure Freedom indirin superbeamla yollayin açin uygulamayı aşamaları geçin sonra on deyim tmm dır .dikkat edin google playdan your freedom indirmeyin!!!!!!!!!!!!sandece freedom yazanı indirin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evet arkadaşlar beklenen gün geldi sonunda root zamanı şimdi clenan masterden mdmyi kaldırdıkmı bilgisayara bağlayın usb hata ayıklamayı açın birde bilinmeyen kaynakları açın ve sonra bilgisayara kingo root yükleyin sonra root atın tmmdır geçmiş olsun artık tabletiniz rootlu keyfinize bakın yeni tabletinizle.

bak712

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Psiphon u superbeamdan gonderdim kurdumda yuklendi diyor ama menude gorunmuyor..

Bide neyi kursam yuklendi diyor ama menude gorunmuyor play store yi de yukledim menude gorunuyor ama bastiğinda açilmiyorr

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler suan asphalt 8 i indirmis bulunmaktayim ve uygulama ici verilerinin yuklenmesini bekliyorum.Ben de bi yerde gordum ama farkettim ki burdakilerin haberi yok.oncellikle herhangi bir apk yukleyin tablete internetten.sonra onu download klasorune atin.eba marketten bisey indirin(en az 40 sn yede inecek bir uygulama olsun.mesela looking gibi bisey vardi onu indirin).indirir indirmez dosya yoneticisine gidin.downloada girin.ebadan inen uygulamanin sayisini bulun.(mesela looking forwart i indirirseniz 88.apk) bunu silin iste sonra kendi apknizi bu isimle adlandirin.ebamarketegirin ve yuklenmesini bekleyin bende ise yaradi.en azindan suan asphalt yuklenmis sadece biseyler iniyor onubekliyorum.

1=tablete bir oyun yukleyin internetten downloada tasiyin
2=ebamarketen looking forward diye bi uygulama var onu indirn
3=hemen downloada gir vekendi oyunun adini ebadan yuklenen uygulamanin adiyla degistir.ebadan inenni sil
4=eba markette gir ve bekle
.ise yariyorsa sizde de kimseyle paylasmayin meb falan goruyormus falan.ben de mezunum zatenkardesime yukledim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben tableti ilk aldigimda sifre koydumda simdi sifreyi degistirmek istiom ya ama olmuyor bilen varmi warsa lutfen soylesin nooooluurrrr...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sait kardes oyunu fln nasil attin play stre nasil kurdugunu bizimle paylasirmisn lutfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar ben soylediginiz oyun indir sona eba marketten bisi indir ad deistirme islemini filan herseyi harfi harfine yaptim yinede olmadi oyun ne tablette gorunuyo nede dosya yoneticinden acabiloyorum paket ayristirma hatasi diyo ne yapmaliyim oyunlarida applopediden indirdim ne yapmaliyim

Arkadaslar ben soylediginiz oyun indir sona eba marketten bisi indir ad deistirme islemini filan herseyi harfi harfine yaptim yinede olmadi oyun ne tablette gorunuyo nede dosya yoneticinden acabiloyorum paket ayristirma hatasi diyo ne yapmaliyim oyunlarida applopediden indirdim ne yapmaliyim

Aleyna tabletini kapat sonra tableti acmatusu ve ses acma tusun abasili tut onune mavive kirmizirenkli bir sey gelecek oradan reset factory sec

bak712

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aybu kurduğum uygulamalar neden menude gorunmuyor bilen varmi?
Not:: play store gorunuyor ama açilmiyorr

ya ben tableti ilk aldigimda sifre koydumda simdi sifreyi degistirmek istiom ya ama olmuyor bilen varmi warsa lutfen soylesin nooooluurrrr...
Ayarlara gir guvenliği aç en ustte ekran kilidine gir ve değiştir

alperbey55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cleanmasterden kurumsalın etkinliğini kaldır güvenliğe gir orda kilit ekranı var istar kilidi değiş ister kaldır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya hastamısınız? Root atmayın diyorum! Buyrun atın okul sizi arıyıp isteyecek pişman olacaksınız. Oyun bluetoot bulundu daha ne? kurumsalin etkinligini kaldirmayin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Alarma giriyorsun saat kaçsa 2 3 dakka ileride ayarlıyosun sonra tableti hemen kapatıyosun bekliyosun alarm çalınca sağa at tablet kendiliğinden açılacak hiç zaman kaybetmeden blutooth'u açıyosun bu kadar teşekürleeeerrr😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😇😇😇😇😇😇😇

Kafadar784

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar galiba dowland yöntemi fix yedi clean masteri yüklemeyenlere geçmiş olsun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya arkadaşlar soylediğiniz yöntemle olmuyo asphalt 8 indi gerisi olmuyo napabilirm

gabriel21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bi vpn var google playdan telefona secure Freedom indirin superbeamla yollayin açin uygulamayı aşamaları geçin sonra on deyim tmm dır .bu yolu deneseniz tsk ediceksiniz bn yaptim oldu ayni supervpnd gibi calisiyor. İnternette yasakli heryere giriyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaş apk sorunu çözüldü tamm ama facebook youtube gibi yasaklı sitelere proxysiz girmek istiyorum bunun çözümü bulan varsa yaz :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Youtube Facebook nasıl proxyssiz girebildiği bulan varmı ? bide günçelemeler kontrol ediliyor hatası bi çözüm :)

Youtube Facebook nasıl proxyssiz girebildiği bulan varmı ? bide günçelemeler kontrol ediliyor hatası bi çözüm :)

Aleyna tabletini kapat sonra tableti acmatusu ve ses acma tusun abasili tut onune mavive kirmizirenkli bir sey gelecek oradan reset factory sec

İndirmek için apk lı olması lazm applopediden indirirsen olmaz