General Mobile Discovery Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

fatalboy88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gps de sıkıntı var bulunduğum yeri algılamıyor :-(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonu kullanıyorm..ve bence cok kalıtelı bı telefon tavsıye ederim..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Discovery almak belki birkaç ay önce almak mantıklı olabilirdi. Ama şimdi çok saçma. Eski S3 mini GFXBench 'de 225 puan alıyor, discovery 254 puan alıyor yani S3 mini discovery'e pekala RAKİPTİR. Discovery işlemcisi belki daha güçlü olabilir ama grafik performansı S3 mini'ye yakındır. Günümüzde ise xperia M çok daha mantıklı bir seçimdir. GFX puanı 691'dir. Belki 150 TL daha pahallı olabilir. Ama parasının hakkını daha iyi vermektedir. Kampanyalarda 700 TL'ye kadar düşmektedir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
600tl ye telefoncuda buldum alayım mı almayayım mı?:glare: tel araştırmaktan bıktım... :hammer: büçte 600 tlyi aşmamalı para yok :mrgreen:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ucuz etin yahnisi

Adam işitme cihazı almak için bir mağazaya girmiş, tezgâhtara,
- Ucuz bir şey olsun!
- Fiyatlar 2 dolar ile 2000 dolar arasında değişiyor efendim..!" demiş tezgâhtar...
- 2 dolarlık model nasıl bir şey?
- Bu butonu kulağınıza takıp şu teli boynunuzun üzerine bırakıyorsunuz efendim!
- Bu nasıl çalışıyor?
- Çalışmıyor efendim...Kulağınızda bunu görenler daha yüksek sesle konuşmaya başlıyorlar!

cihaz şarj olmuyor, ölü piksel var, şarjı yetmiyor, yetkili servis ilgisiz

ucuz etin yahnisi --> GmD ...

Mss

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben 2 aydır kullanıyorum tek bir sorun bile yaşamadım fiyata göre çok iyi bir telefon tavsiye ederim..

tuskilidi

Profesör
Reaksiyon puanı
17
ağustos ortasından beri kullanıyorum bu telefonu ve dun gelen guncellemeyi de kurdum. Az önce ilk defa telefon dondu ve bataryayı çıkarmak zorunda kaldım. yeni güncelleme ile takılma yaşamam garip geldi bana. umarım kronik bir sorun değildir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bayram öncesi bi güncelleme gelse süper olur dedim tarattım güncelleme var 102,74 mb forza downland :)

42patriot42

Asistan
Reaksiyon puanı
30
bazı arkadaşlar general mobile da marka tereddüdüne girmiş.ben öyle birşeyin saçma olduğunu düşünüyorum.çünkü şuan android devi olan samsungunda androidden önce ne halt olduğu belli hele o e250 dönemler falan.insanlar samsung kötü diye android telefonlarını almasaydı samsung şuan bu hale gelemezdi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çalışma arkadaşıma aldık hiç bir sorunu yok gayet stabil,kimi ürün problemli olabiliyor şans artık.

Erdal47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdiden 2 güncelleme geldi. Haberin olsun. 4.2.1 den 4.2.2 ye güncelleme geldi. Ve kernel güncellemesi geldi.

FY2005

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Benim telefon oldu haşırt the blackboard. Şarja takmıştım masadan halıya düştü -masanın yüksekliği 1mt bile değil- şarj soketi çalışmıyor artık. Benim bahtsızlığım mıdır telefonun dandikliği midir artık neyse.. Servise yolladım bakalım. İnşallah garanti kapsamında yaparlar...

aslanpayi

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Benim telefon oldu haşırt the blackboard. Şarja takmıştım masadan halıya düştü -masanın yüksekliği 1mt bile değil- şarj soketi çalışmıyor artık. Benim bahtsızlığım mıdır telefonun dandikliği midir artık neyse.. Servise yolladım bakalım. İnşallah garanti kapsamında yaparlar...

Şarj soketindeki arızalar garanti kapsamında değil. Değişim için 50 lira kadar fatura çıkartıyorlarmış diye duydum.

Ayrıca parası bolmuş gibi baba parası harcayan veledlerin bu paradaki bir telefonu acımasızca eleştirmelerini anlamıyorum. Bu telefonda karşılaşılan tüm arızalar diğer bilindik markalarda da olabiliyor. Bir haftadır kullanıyorum bu telefonu ve s3, s4, iphone, samsung note kullanan arkadaşlarım gayet başarılı buldu. Yaklaşık 10 yıllık Samsung kullanıcısı olarak telefon eline alır almaz kendini gösteriyor. LCD ekranı olan her elektronik alette ölü pixel olabilir. Bu durumda verilir garantiye olur biter. 700 liralık aletten amuda kalkıp şarkı söylemesini bekleyenler tabiki hüsrana uğrayacaktır. Ayrıca bu konuda ne işiniz var? Tamam makul eleştirilere açığım ama her alette olabilecek ve birkaç kişide karşılaşılmış problemleri gelip büyütüp kötülemek de geriyor beni. Şarj kablosunu ve kulaklığı o kadar kötülediler dandik falan diye. Aldım elime kutuyu ilk onlara baktım bakalım bu kadar büyütecek ne varmış diye. O kadar kaliteli diye övülen Samsung'un %90 ürününden daha kaliteli kulaklık ve şarj kablosu çıktı. Artı kaliteli diye göklere çıkardığınız evayi çeşit elektronik malzemenin de kalitesiz diye yerin dibine soktuğunuz ve hemen etiketlediğiniz adına da Çin malı dediğiniz ürünlerin de menşei hep uzakdoğudur. Hepsi aynı ananın rahminden kopup geldiler. Hiçbiri ne göklere çıkartılmalı ne de yerden yere vurulmalı diye düşünüyorum. Hakkı neyse onu verin kardeşim. Aç gözlülüğün kendini beğenmişliğin lüzumu yok. 700 liraya aynı paradaki emsallerinden daha kaliteli bir telefon geliyor ve bu paraya bu kalite nasıl olur diye düşünüp mantıklı düşüncelerle eleştirileceğine gelip burada s4lerle iphonelarla karşılaştırılmaya çalışılıyor. Yok arkadaş hiçbiri bu telefonun segmentinde değil. Bu kavgaya Discovery'i dahil etmeyin. Discovery orta seviyeli bir telefondur gidip de üst seviye ürünlerle karşılaştırılıp yerden yere vurulması manasız ve gereksiz.​

alexdemahsum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim dandik galaxy S1ime bile daha çok rom desteği geliyordu. Rom desteği konusunda çok yetersiz. Bütün costum romlarda sıkıntı var ve hiç geliştiren yok.

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Benim dandik galaxy S1ime bile daha çok rom desteği geliyordu. Rom desteği konusunda çok yetersiz. Bütün costum romlarda sıkıntı var ve hiç geliştiren yok.

Dünya çapında çok satmayan cihazlarda öyle oluyor. Ben aynı sorunu vodafone smart tab 10'da yaşamıştım. Çok rom desteği arıyorsan Dünya çapında çok satan ürünlere yöneleceksin.

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
1 hafta öncesiydi babamıza aldık 16 gb olan modelini inceledim çok hızlı güzel çalışıyor 1. hatta normal konuşma için ayarladık 3g vınndan çıkardığımız hattı 2. sine takıp interneti ayarladık konuşmayı 1. hattan interneti 2. hattan yapıyor çok hoşumuza gitti böyle bir özelliğin olması ,biraz kullanınca sanki yazılımını cyangonen mod yapmış gibi bir hissiyata kavuştum tema desteği dts sound bana çok benzer geldi klavyesi biraz standart hoş değil, launcheri gözüme hoş gelmedi play storeden bir nova launcher vs. indirip kurulabilir simge paketi değiştirilebilir,streoid mağazasından radyo uygulamasını kaldırmışlar ama googleden arayınca bulunabiliyor.hız testi yapınca şöyle bir sonuç aldım üzerinde uygulamalar yüklü iken;
img_20131016_175637.jpg

- - - Mesaj Güncellendi - - -

i9000 ime bile daha çok rom desteği geliyor diyorsun ama onun kaynağı cyangonen mod diğer romlar bu rom'un dallanıp budaklanması ki böyle hızlı çalışan bir telefona rom atmak gereksizlik boşa zaman kaybı , custom romları bilmeyen bir insanın güzelim çalışan telefonunu hızlanacak hayaliyle elinde kalmasını sağlamak sonra garanti ile bir ton zaman kaybettirmektir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben dün aldım gayet güzel telefon Motorola xoom 2 nin bile çalıştıramadığı oyunları en ufak kasma yapmadan çalıştırıyo. Tam bi Fiyat performan ürünü .Markasına bakıpta kaçmayın tavsiye ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya almak istiyorum alsam bir sorun cıkar diye korkuyorum almalımıyım sızcee?

cka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben de haziran ayında almıştım telefonu ama hayla mayıs ayında çıkan güncelleme sürümü yüklü telefona. eylül de güncelleme çıktı diyorsunuz. telefonda taratıyorum en son güncelleme yüklü yazıyor. yarın servisine götüreyim bakayım neymiş derdi..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg l9 ile karşılaştır. ekran kartı bi üst model, 2 çekirdek fazla , 0.2 ghz fazla 3mp fazla, ram aynı genel olarak bütün özellikleri daha iyi ve fiyatıda daha ucuz. lg de fiyat 800-850 iken, discovery 650 de. abim de discovery bende lg var hangisi dersen discaovery...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba adım murat avcı
Bende Bu telefonu aldım Ve Kullanmaktayım
Benden Sonra İş Yerindeki Arkadaşlardan 4 Arkadaş Daha Satın Aldılar
Dahada Almak İsteyen Var.
Ben %100 Tavsiye Ederim.

FY2005

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Şarj soketi için bugün aradılar; kırılmış, tamir için 50 TL istiyorlar. Garanti kapsamı dışındaymış. Aklınızda bulunsun, şarj soketini kırmayın :)

Son mesajlar