General Mobile Discovery Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

fatalboy88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende telefonu dün aldımm ve bir kaç sıkıntı gördüm....

1. Mesaj yazarken yazı boyutu çok büyük bunu küçültebiliyor muyuz??

2. Telefonda konuşurken karşı tarafn sesi çok az geliyor. Sizde de aynı sorun var mı?

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
Cihazı bugün yakınımızdaki telpa bayiinden 650 liraya aldım dün gittiğimde iki adet siyah birde beyaz vardı bugün sadece beyaz kalmıştı ve ben aldım gerçi siyah istiyodum ama yetişemedim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

İnternet hızı mükemmel 3g ile 5 mb lik dosyayı 5-6 saniyede indirdi hayran kaldım kulaklığıda net ses veriyor bas biraz zayıf birde cihaz kesinlikle dandiklik hissi uyandırıyor gerçekten yada nokia c7 metalliğinden sonramı öyle geldi bilemedim kamerası c7 ile aynı gibi ama video çekerken anlık takılmalar oluyor
Kullandıkça yazarım oyun test edemedim henüz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya arkadaşlar bizim türklerdeki olay şu bu telefonları beğenmeyenlerin sebebi 1500-2000 tl arası telefonlarla karşılaştırıyorlar ama bu telefon 600-1000 tl arası alınacak en iyi telefon yani ona göre yorum yapalım lütfen.

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
Arkadaşlar cihaz gerçekten çok güzel bende ölü piksel falanda çıkmadı çeviri hataları dışında yazılmsal bi problem yok bazılarının dediği app ler arka planda hata verip kapanmıyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Mali400 için indirdiğim most wanted vice city real racing mc4 ganstar vegas sorunsuz çalıştı grafikler çok iyi görünüyor s2 ye göre gangstar vegas ta grafik ayarını en yüksekten yükseğe düşürürseniz fps artıyor

isacivak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mesaj yazarken fotoğraf büyütüp küçültüyormuş gibi iki parmağınla mıncıklarsan :D yazı boyutu değişiyor.

konuşma sırasında sesi tatmin edici benim elimdeki discoverynin.

ancak oyun oynarken ve ya video izlerken bazen ekran anlık gidip geliyor. göz kırpması gibi. sizde de böyle bir sorun var mı?

2_pac

Asistan
Reaksiyon puanı
0
telefonu yakın bir zamanda alıcagım

beyaz renkte soyulma olurumu

mavi renkte bozarma renk solması soyulma gibi problemler yaşarmym

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
telefonu yakın bir zamanda alıcagım

beyaz renkte soyulma olurumu

mavi renkte bozarma renk solması soyulma gibi problemler yaşarmym

Beyaz renk bende vardı, 1 hafta kullandım. Kesinlikle soyulma falan yok, sonuçta alüminyum değil.

fatalboy88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mesaj yazarken fotoğraf büyütüp küçültüyormuş gibi iki parmağınla mıncıklarsan :D yazı boyutu değişiyor.

konuşma sırasında sesi tatmin edici benim elimdeki discoverynin.

ancak oyun oynarken ve ya video izlerken bazen ekran anlık gidip geliyor. göz kırpması gibi. sizde de böyle bir sorun var mı?

mesaj boyutu için her seferinde tekrar yapmak gerekiyor ama....

heathrow

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Bir ara Huawei IDEOS X5 "Fiyat / Performans Kralı" vardı. Şimdi GM Discovery var.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben mesajımın birine çok önceden şifre koymuştum ve o zaman bunu iptal etmiştim şimdi aynı işlemi bir daha yaptım ama şifremi hatırlamıyorum ve bu yüzden kaldıramıyorum ne yapmalıyım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1.2 ghz a7 fakat wuad core yani dual coreden yaklaşık1.5 kat daha iyi yani 1.7 ghz dual core 1.2 ghz quad core e denk gibi bişey a7 de yeterince iyi:sleeping:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bende de baş gösterdi.. acaba soruna bir çözüm bulabildiniz mi?

37debdeb37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar ben general mobile discovery telefonunu bu haziran da alıcam ama üretimi bitermi tükenirmi telefon diye kuşkum var çoğu internet sitelerinde tükendi yazıyor yardım edin lütfenn :unsure:

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
General mobile discovery işlemci ve ekran kartı detayı

MTK işlemci nedir ?

Mediatek firmasının ürettiği işlemcilerdir.Özellikle Çin üretimli cihazlarda kullanılmaktadır.

MTK işlemci kalitesi ne durumda ?

Oynanılan oyunlar ve testler sonucunda işlemcinin kaliteli olduğu söylenmektedir.

CPU'su nedir ?

Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 bulunmaktadır.

GPU'su nedir ?

PowerVR Series 5XT [ PowerVR SGX 544MP ] bulunmaktadır.

MTK işlemci modeli nedir ?

MTK MT6589 bulunmaktadır.

Telefonun çin malı adı ve resimleri için :)http://www.gsmarena.com/blu_life_play-5359.php

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
General mobile discovery işlemci ve ekran kartı detayı

MTK işlemci nedir ?

Mediatek firmasının ürettiği işlemcilerdir.Özellikle Çin üretimli cihazlarda kullanılmaktadır.

MTK işlemci kalitesi ne durumda ?

Oynanılan oyunlar ve testler sonucunda işlemcinin kaliteli olduğu söylenmektedir.

CPU'su nedir ?

Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 bulunmaktadır.

GPU'su nedir ?

PowerVR Series 5XT [ PowerVR SGX 544MP ] bulunmaktadır.

MTK işlemci modeli nedir ?

MTK MT6589 bulunmaktadır.

Benim Dual Core 1.4 ghz lik Note umun işlemcisi bundan daha hızlı çalışıyor.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Benim Dual Core 1.4 ghz lik Note umun işlemcisi bundan daha hızlı çalışıyor.
Normalde zaten hızlı çalışır, çin malı telefonlardaki işlemcilerin önbellek hızları ve mbları düşük tutulduğu için hızların bir önemi kalmıyor maalesef, o yüzden ucuz olurlar, 4 çekirdekli işlemcilerin hızını hiç 1 ghz yada 1.2 olanı gördünüzmü , en az 1.4 ghz den başlıyor, oda zaten s3 :) s2 bile çift çekirdek 1.2 ghz ile bu cihazdan hızlıdır bence

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Telefonun orjinalinin blu oldugunu duymayan kalmamistir diyordum hala varmıs demekki

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
s3 1.4 ghz ama hayvani gücü vardı
Halen var devam ediyor, fırsat bulsam alacağımda paranın gözü kör olsun, ayda bir telefon değiştirenlerden değiliz maalesef. bir aldımı en az 3 yıl kullanıyorum bir telefonu :)

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Halen var devam ediyor, fırsat bulsam alacağımda paranın gözü kör olsun, ayda bir telefon değiştirenlerden değiliz maalesef. bir aldımı en az 3 yıl kullanıyorum bir telefonu :)

O zaman note 3 bekleyeceksin.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Note 3 yıllar sonra beğendiğim bir samsung oldu ama çok büyük 4,5 ten sonrası benim için katliam ama almış ve alacak olanlar muhteşem bir samsung kullanacaklar bide şu touchwiz olmasa çok muhteşem

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar yakın zamanda almayı düşünüyorum nerden almalıyım fiyatı düşermi artarmı lütfen yardım edin

MelekSim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 10 gündür telefonu inceliyorum bir çok inceleme videosunu ve bir çok forumda yazılanları okudum ama yinede emin olamadım. 1 buçuk sene wawe belasıyla uğraştım sonunda ekran kırıldı bende evdeki eski telefona kaldım. Öğrenciyim, bütçem 700'den fazlası değil. Telefon almak için işe girdim çalışıyorum. Aldığımda en azından 2 sene kullanabileyim istiyorum. Oyun oynayan bi tip değilim nette hızlı dolaşsa kasmadan benim için kafii. Yorumlarınızı merakla bekliyorum, şimdiden çok teşekkür ederim. :)

Son mesajlar