General Mobile 4G Kullananlar Kulübü | Teknik Özellikleri

Bu konuyu okuyanlar

fedorac0re

Asistan
Reaksiyon puanı
3
güncellemesini bilmem ama cihaz olarak görünüş olarak G7 bence önde, GM 4G oyuncak gibi geldi bana açıkçası, kaldı ki G7 ile arasındaki tek fark Lolipop 5.1.1 kullanması.. Bende bu iki cihaz arasındayım açıkçası ama detaylı incelemesini bekliyorum şu anlık G7 önde..

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Google imzalı güncelleme alacak. Kaynak kodları açık bir sürü om özelleştirme çıkacak. Benim gibi telefonla habire oynayanlar için bulunmaz nimet. Nexus lara nasıl yazılım çıkıyorsa buna da o derece çeşitli olacak. Kişisel özgürlük tabi kişi kendine hitap edeni seçmeli. Bu ara da cihazın malzeme kalitesi fena değil. Hafif ve duruşu güzel. Ben tavsiye ederim...

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
acaba bu telefonda bildirim ışığı var mı?

Reaksiyon puanı
16,118
general mobile yolla gelsin general mobile 4g siyah olsun...

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
General Mobile beş yüz lira olunca çaldır kapat da şu optimus Black i vitrine koyayım artık :)

yunasyus

Profesör
Reaksiyon puanı
6
direk ismine bakıp kötü yorum yapmak neyin kafasıdır anlamadım :D

Kestane

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Abi herifler mantıklı davrandı ve üstlerinde ko önyargıyı hafiflettiler telefonla. Bi şekilde yine gündem oldular. Simdi buralarda ki yorumları okuyup ellerini avusturuyorlar dır :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar cihazı kullananlar var mı saf android deneyimim hiç olmadı ve GALERİ dir Google Play müsic dir bunları internet bağlantısı olmadan kullanamıyorum kafayı yiycem bugün uğraştık baya var mı bilenleriniz yardımcı olan çıkar mı acep

iyeser35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar cihazı 2 gündür kullanıyorum.
Genel olarak iyi bir telefon. Görünüş olarak beğendim. Kamera kaliteli, Özellikle ön kamera olmak üzere gayet hoş. Beğenmediğim noktaları oldu maalesef:
Öncelikle kullanan arkadaşlar dokunmatiği sizde de zaman zaman algılamadığı oluyor mu? Bende çok oluyor garantiye yollamayı düşünüyorum.
İkinci sorun ise şarjı su gibi içiyor. Tabi sadece 3 defa şarj ettim batarya açılacaktır..
İncelemeyi yapan kişiye de lafım olacak battery guru ile batarya ömrünün uzadığın bahsetmiş. Arkadaşım battery guru bu yazılım versiyonuna uyumlu değil. Telefonu incelemeden GM yanlısı bir incelemeden öteye gidememişsin..

İyi forumlar.

iyeser35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Batarya kendini topladı en son 8 saat gibi çok iyi bir ekran süresi gördüm. Battery guru kullanılan lollipopa uyarlanınca daha da artar :)

zonahe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
teleonu kullanan kardeşim teleonu aldığından beri avantajlarını dezavantajlarını senin beğenmediğin yönlerini fln. açıklarsan çok yardmcı olursun .....

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Bir internet grubunun yaptığı çekilişe katıldım. İnşallah çıkarsa kız kardeşime vereceğim. Şu an discovery kullanıyor.

karabatak34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar adım sayar varmı acaba??? WalkLogger adım sayarı bi arkadaş yükleye bilirmi acaba... çalışıp çalışmadığına baksa çok önemli arkadaşlar. https://play.google.com...per?id=Walklogger&hl=tr
kafa için sar değeri 0,289 vucut için sar değeri kaç bileniniz varmı? tolga cem ilkkez bukadar dandik bi icleme yapmış tel hakkında hiç bi bilgi yok 20 dk kağıt üstündeki şeyleri saymışşşşşşş

Mertaktu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu 5 gündür kullanıyorum ve bu fiyata alabileceğiniz en iyi telefon diyebilirim bir günü rahat çıkartıyor batarya değiştirilebiliyor soket kısmında sorun olduğunu düşünmüyorum ön kamera gerçekten efsane üst segment telefonlarla kıyasla. sorun olan bi kaç şey var arka kamera 13 megapiksel olduğunu düşünmüyorum maksimum 8dir ama kameranın eklentileri güzel işler çıkartıyor tavsiyemdir telefonun bu kadar sade olması ne bilem hiç bi eklenti olmamasını yadırgadım bir de telefonun zil sesini hala değiştiremedim bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim gerçekten değişmiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu telefonda sd kart üzerine uygulama kurulabiliyor veya atılabiliyor mu?

iyeser35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefonu 5 gündür kullanıyorum ve bu fiyata alabileceğiniz en iyi telefon diyebilirim bir günü rahat çıkartıyor batarya değiştirilebiliyor soket kısmında sorun olduğunu düşünmüyorum ön kamera gerçekten efsane üst segment telefonlarla kıyasla. sorun olan bi kaç şey var arka kamera 13 megapiksel olduğunu düşünmüyorum maksimum 8dir ama kameranın eklentileri güzel işler çıkartıyor tavsiyemdir telefonun bu kadar sade olması ne bilem hiç bi eklenti olmamasını yadırgadım bir de telefonun zil sesini hala değiştiremedim bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim gerçekten değişmiyor

ES Dosya yöneticisini kur. Sonra zil sesi ayarina tıkla karşına hangisiyle açılsın seçeneği çıkacak ES D. Y. işaretle. Böylece zil sesini değiştireceksin. Sonra sil yöneticiyi.

Yukarda soran arkadaşım oyun oynadım müzik dinledim wp face aklına gelebilecek her şeyi yaptım. Ona rağmen 8 saati gördü. Aynı kullanımda günde 3 kez şarj ederdim 5s'imi ama bu aynı yoğunlukta 1 günü fazlasıyla çıkarıyor.

Arka kamera haricinde bir eksik göremedim cihazda.

Ekran parlaklığım %40 ayrıca ve olabildiğince güneş ışığında dahi parlak. Şaşırttı beni bu cihaz.

LinkedIn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bu telefonu google üretti tasarladı ve gm adı altında satışa sundu neresi çöp ? google dünya devi 6 ay mühendisler test etmiş bilip bilmeden insanları yanıltmayın.

arruabarrena

Asistan
Reaksiyon puanı
13

Tamam haklisin servisi kötü olabilir.
Güncelleme vermeyebilir.
Kronik sorunlar olabilir.
Ama olsun bu Google'in desteği 2 yıl en son android sürümü kullanma avantajı. Nexus'a çok para vermek istemeyenlere birebir. Zenfone 5'i satıp bunu alicam.

LifeStyle

Profesör
Reaksiyon puanı
802
izmirde bu teli nerede bulabilirim acaba? teşhir olarak.. forum bornovada yok mediamarkt da yok, teknosa ve bimekslerde de yok.. önce telefonu bi kurcalamak istiyorum sonra alacağım..

bilgisi olanlar yeşillendirebilir mi