garip takıntım

Bu konuyu okuyanlar

Furkanbg26

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Sürekli Ailemden Birisine Bir şey Olacak Diye Korkuyordum Küçüklükten beri ve bu devam ediyor takıntı haline geldi sürekli ALLAH a dua Ediyorum Allahım beni ve Ailemi Kaza bela Ve kötü insanların şerrinden ve kötülüklerden koru diye 1 ay falan bıraktım sonra anneannem ölünce gene başladım gene birisine bir şey olacak diye
Bide Ben Uykumda Konuşuyorum Ailemdeki Kişilerin Çeşitli Rahatsızlıkları Var Uyurken Rahatsızlık Veririm Diye Korkuyorum Korkularımı Yenmem İçin Ne yapmam gerekli dini bilgisi olan varmı ?
Dipnot: Veya Tavsiye verebilecek Herhangi bir kişi

HalukSonmez

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Ben de 6-7 yaşlarındayken aileme bir şey olacak diye aşırı takıntılarım vardı. O zamanki yaşta anlaşılmıyor böyle şeyler. Zaman geçtikçe unutuyor insan, her takıntısından yavaş yavaş kurtuluyor.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,976
Çocukken senin gibi korkum vardı. Zamanla geçti o korku ama sonradan benden alalabileceğini aldı hayat dediğin oyun.
Şimdide pek umursamıyorum hayatı. Olacaksa olacağına varır.

Reaksiyon puanı
77
Sürekli Ailemden Birisine Bir şey Olacak Diye Korkuyordum Küçüklükten beri ve bu devam ediyor takıntı haline geldi sürekli ALLAH a dua Ediyorum Allahım beni ve Ailemi Kaza bela Ve kötü insanların şerrinden ve kötülüklerden koru diye 1 ay falan bıraktım sonra anneannem ölünce gene başladım gene birisine bir şey olacak diye
Bide Ben Uykumda Konuşuyorum Ailemdeki Kişilerin Çeşitli Rahatsızlıkları Var Uyurken Rahatsızlık Veririm Diye Korkuyorum Korkularımı Yenmem İçin Ne yapmam gerekli dini bilgisi olan varmı ?
Dipnot: Veya Tavsiye verebilecek Herhangi bir kişi
Hayatında sadece ailene bir şey olucak diye korkarsan dengeyi bozarsın kız arkadaşına dostuna kendine öğretmenine ve diğer herkese verdiğin değer kadar bir şey olur diye de endişe duy böylece belki denge kurabilirsin sadece aileni düşünürsen ana kuzusu gibi bir çocuk görür elalem seni bu ne kadar da düşkün anasına babasına der geçerler zamının varken kendine biraz denge kur böyle işler ha dedi mi olcak iş değil ama sen yinede emek ver dediğim gibi yaşın büyüdükçe laf yemeye başlarsın haydi hayırlı günler

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
Bende hala var küçük kardeşlerime bir şey olacak diye bir yere gidip gelirken biri bir şey yapacak diye.

Furkanbg26

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Bana Garip Gelen Kısmı Şu Ben 14 yaşındayım 6 Yaşımda Başladı Birdaha Bırakamadım

gr0ke

Asistan
Reaksiyon puanı
171
Obsesif Kompulsif Bozukluk. Hastalığın tam olarak bu. 500 tane doktora git sana aynısını söyleyecekler. İyi bir psikiyatriste görünmeni tavsiye ederim.

Son mesajlar