Garip Bir Mozilla Hatası !

HeLLxXx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar mozillam dün çökmüştü bende 2 kurdum ardından yeniden 3 ü kurdum şimdi garip bir özellik var mozilladaçMouse ile sağ tuş yaptığımda sayfalara resim çizebiliyorum.Hatta daha garibi soldan sağa ok çizersem bir sonraki sayfaya sağdan sola çizersem bir önceki sayfaya gidiyor.U yazarsam yeni bir sekme açıyor daha diğer özellikleri keşfedemedim nedir sizce bu arkadaşlar ???

Buda resmi
aaa-1.jpg

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
ben de olmuyor senin PC bozulmuş camdan aşağı at :D

HeLLxXx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
WAlla sevdim ben bu işi aslında :):). Normal u yaparsan yeni sekme açıyor ters u yaparsam sayfadan çıkıyor bissürü özelliği var ben mozillaya yollamayı düşünüyorum bu hali ile oldukça ilgi çeker bence :))).Tuşlara gerek yok yazıyla anlaşıyoruz :):).Modeme reset atma harfini de bulursam kral olacak :):):)

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
senin bahsettiğin bu özellik normalde opera da ya da safari de ikisinden birinde işte vardı... ikisini de çok kısa sürelerle kullandım...
ama firefox 3 de böyle bir şey benim bilgisayar da yapmıyor...
işletim sisteminden kaynaklanabilir mi ki acaba :S

HeLLxXx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
senin bahsettiğin bu özellik normalde opera da ya da safari de ikisinden birinde işte vardı... ikisini de çok kısa sürelerle kullandım...
ama firefox 3 de böyle bir şey benim bilgisayar da yapmıyor...
işletim sisteminden kaynaklanabilir mi ki acaba :S

Bilmiyorum ki xp sp3 var daha önce olmuyordu.Yeni ram aldım böyle yapmaya başladı keramet ram de mi acaba ??? :S

HeLLxXx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni özellikler de buldum çok özellikli bişeymiş bu :). Yukarı yönlü yarım u yaparsam soldan sağa bir sonraki sekmeye sağdan sola bir önceki sekmeye geçiyor.Aşşağo yönlü yaparsam yarım uları sağdan sola sekmeyi yer imlerine ekliyor soldan sağa yaparsam sekmeyi kapatıyor.Kendim yazmaya çalışsam yapamazdım böylesini walla :(:)

trauma

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Opera da mouse'a sağ sol hızlıca yaparsan önce sol sağ yaparsan sonra
sağ tuşa basıp cursor'u hareket ettirirsen açılı olan pencereler arasında geçiş yapabiliyorsun
yeni birşey değil
ama harflerle bu şekilde yapmak enteresan

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
yaw ben de niye olmuyor Firefox/3.0.3 var :S

eeemmmrrreeeee

Profesör
Reaksiyon puanı
0
yaw bu özellık fırefox un en guzel ozellıklerınden bırıdır ..elınız bı alısınca butonları kullanmayı unutuyorsunuz ..bıraz kurcala daha neler yapılabılıyor o cızgılerle goruceksın ,)

edit : ayrıca komutları kendın ayarlayabılıyosun ..sabıt degıldır yani ..bende olmuyor dıyen ark lar ıcın eklentılerden ındırebılırısnz ..eklentı adını unuttum hatırlarsam paylasıırm ..

HeLLxXx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaw bu özellık fırefox un en guzel ozellıklerınden bırıdır ..elınız bı alısınca butonları kullanmayı unutuyorsunuz ..bıraz kurcala daha neler yapılabılıyor o cızgılerle goruceksın ,)

edit : ayrıca komutları kendın ayarlayabılıyosun ..sabıt degıldır yani ..

Ee başka arkadaşlara sordum onlarda olmuyomuş bende mi oluyor sadece bu çizgilerle iş yapma işi:S
Bütün ölellikler yapılıyor neredeyse nasıl iptal edilir biliyosundur o zaman :(:)

eeemmmrrreeeee

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Ee başka arkadaşlara sordum onlarda olmuyomuş bende mi oluyor sadece bu çizgilerle iş yapma işi:S
Bütün ölellikler yapılıyor neredeyse nasıl iptal edilir biliyosundur o zaman :(:)

bu bir eklentıdır eklentıyı kaldırdırman gerekıyor ..ama eklentının ısmını unuttum hatıırlarsam paylasıcagım ..

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
bak aero skini indiririm olmaz kavga çıkarırım :D

HeLLxXx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar buldum sonunda evet bu bir eklentiymiş... Adı FireGestures. Meraklı arkadaşlar ekleyebilir tüm özellikler için şekil koyabiliyorsunuz :(:)

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar olay "sende oluyor bende neden olmuyor lan" değildir olay tamammen "chosen one" prensibine göre diyazn edilmiştir. Beklemeyin o şanslı kişi siz değilsiniz. :)

eeemmmrrreeeee

Profesör
Reaksiyon puanı
0
evet o eklentı ..20 kusur eklentı oldugu ıcın hangısı oldugunu cıkaramadım ..ama sende eklentı olmadan nasıl calıstı onu anlamadım ..

HeLLxXx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet o eklentı ..20 kusur eklentı oldugu ıcın hangısı oldugunu cıkaramadım ..ama sende eklentı olmadan nasıl calıstı onu anlamadım ..
Haha orasını bende anlamadım daha önce çökmüştü yani dün silmiştim daha önce vardı demek ki böyle de çalışıyomuş demek ki.Bu da mozillanın bana kıyağı olsun artık :):)

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
tamam şimdi oldu iyiymiş bu :D

eeemmmrrreeeee

Profesör
Reaksiyon puanı
0
hellxx bu arada fırefox unun teması ne sorabılırmıyım ?? ..hosuma gitti ..

tonce

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Firefox Opera'dan birşeyler mi kapmaya başladı. :) Firefox'ta eklentisiz olmuyor, şaşırmadım. :D Opera'da yıllardan beri kullandığım bir özellik. O kadar alıştım ki artık olmazsa olmazlar arasındadır benim için.

OPERA KULLANICILARI GRUBU.

buraqq

Profesör
Reaksiyon puanı
6
bizi illetmiyon demi:D:d

painytten mi yaptın yoksa?? :D:D

mavisakal_79

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben bu eklentiyi eklemiştim. yazıyı kopyalayım derken öteki sayfaya geçiyor. sinir bocu biraz.

eğer bundankurtulmak istiyorsan araçlardan eklentilere gir orada 'mause gestures redox' eklentisini etkisizleştir yada kaldır. sorun çözülür.