Anket Galaxy z fold serisi vs Note serisi, hangisi kalmalı Anket

Hangisi gitmeli hangisi kalmalı

• Z fold serisi kalsın - note serisi gitsin

Kullanılan: 1 16.7%
  • Note serisi kalsın - z fold serisi gitsin

Kullanılan: 5 83.3%

• Kullanılan toplam oy
    6

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,256
Arkadaşlar Samsung bir anket hazırlasa internette biri gidecek biri kalacak hangisini tercih ederdiniz hangisi gitsin hangisi kalsın derdiniz?

Ben note serisi kalsın z fold gitsin derdim

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Arkadaşlar Samsung bir anket hazırlasa internette biri gidecek biri kalacak hangisini tercih ederdiniz hangisi gitsin hangisi kalsın derdiniz?

Note serisi kalsın,Z fold gitsin.Note serisi ülkemize Snapdragon işlemci ile gelsin.

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Gelse kredi çeker alırım öyle diyim ?
Zaten amiral gemisi cihazlar öyle fiyatlarla geliyor ki ancak krediyle alabiliyoruz artık. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence Z Fold serisi devam etsin, bir yere gitmesin. Samsung, katlanabilen modelleri iyice geliştirsin. Sonuçta teknoloji ilerliyor, katlanabilen ekranlar da hayatımızın bir parçası olacak. Samsung'da panel üretimi konusundaki gücüyle katlanabilen ekranlar konusunda öncü oldu. S serisinin Ultra modeline Spen desteği gelsin ancak cihazda Spen girişi olsun ki böyle iddialar var, muhtemelen böyle yapacaklar. Note serisinin ciddi bir hayran kitlesi var. Android'e Note ile başlayan ve yıllardır sürekli Note modelleri satın alan insanlar var. Samsung'un bunları göz ardı edeceğini düşünmüyorum.

Son düzenleme:

Darkness3472

Asistan
Reaksiyon puanı
144

Bence katlanılabilen telefonlara gerek yok insanlar neden o kadwr parw veriyor onu bile bilmiyorum ama tamamen gereksiz cihazlar bence note serisi Samsungda yıllardır olan bi seri ve baya başarılı bi seri note serisi kalsaydı keşke