(Söylenti) Şu andan itibaren Galaxy Note serisi durdurulmuş olabilir.

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
2011’de boyutundan dolayı herkesi şaşırtan Galaxy Note serisinin desteği belki de şu andan itibaren durdurulmuş olabilir. Ağustos ayından beri durdurulacağı hakkında söylentiler vardı ama 1 gün önce Reuters’tan bu söylentileri destekleyen birkaç söylenti daha ortaya çıktı. Galaxy Note 20 ve 20 Ultra, büyük ihtimalle Galaxy Note serisinin son modelleri olacak. Pandemi sürecinde premium segment telefon alma isteğin azalması da bunun nedenlerinden biri olabilir. Kimliklerini belirtmek istemeyen kaynaklara göre Galaxy Note serisinin sonu yakın gibi görünüyor. İşte söylentileri:

-Samsung 2021 model bir Note üretmeyi planlamıyor.
-2021’de çıkacak olan S21 serisi ve yeni model bir Fold serisi artık S-pen ile uyumlu halde olacak. S-pen ayrı olarak satılacak.
-Note serisi ile ilgili AR&GE kaynakları (ve sanırsam orada çalışan ekipler) artık Fold serisine aktarılacak (ve sanırsam Fold serisi için çalışacak).

Sizce Galaxy Note serisi durdurulacak mı? Ben kesinlikle durdurulacağını düşünüyorum. Son zamanlar S serisinin iyice geliştiğini ve Note ile S serisi arasındaki olan farkların azaldığını düşünüyorum. Aynı zamanda Note serisinin gereksiz bir şekilde pahalı olduğunu da düşünüyorum. Artık Apple bile amirallerini daha ucuz bir başlangıç fiyatına satmaya çalışıyor...

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Bir serinin iyi olarak hatırlanması için iyiyken durdurulması gerekir. Bence doğru karar olur.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Bnce note serisini komple bitirip S serisinin Ultra Modeline 1 kalem takıp çıkartsın normal s serisi kalemsiz ultra modeli sPen kalemli olsun dha cok satar kalem için sırf yeni model cıkartmak bilmiyorum

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Bu konu hakkında bir konu mevcut zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...