Galaxy S3 Jelly Bean sorunları Ana Başlık

OkanDaghan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Jb yukleyince sarj biraz daha hizli bitiyo gibi geldi bana

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Güncelleme yaptıktan sonra fabrika ayarlarına döndürmediysen de bu tip problemlerle karşılaşabiliyorsun. Hafıza kartını çıkarttıktan sonra fabrika ayarlarına döndür cihazı (JB olarak kalacaktır).

xrcelalxr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bana yardım edin bana gelmemiş güncelleme.

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Bende güncelleme diye bir şey yok. Hala Jelly Bean gelmedi benim telefona. Neden böyle oluyor anlamış değilim ?

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bende de birkaç problem oldu
sebebı eski işletim sistem kalıntılarının kalıp şimdiki JB ile çakışması
fabrika ayarlarına geri döndüğün taktirde hiçbir sorun kalmayacaktır

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bende güncelleme diye bir şey yok. Hala Jelly Bean gelmedi benim telefona. Neden böyle oluyor anlamış değilim ?
İMEI numarası sirasına göre dağıtılıyor guncellemeler. yanı bu hafta gelecektır sana da

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Harici bellek karti varsa cikarip oyle deneyin, problem devam etmiyorsa harici bellek kartini formatlayin. Problem devam ediyorsa asagidaki yonergeleri uygulayin.

1. Sistem-ayarlar-uygulama yoneticisinden Tw arabirimi ozelliklerine girerek veriyi temizleyin. 2. Ses artir + ana buton + guc butonu na ayni anda basarak sgs3 recovery menusune gelin ve wipe the cache partition secenegini secip telefonu tekrar baslatin. 3. Sorun cozulmezse dosya yedeklerini alip fabrika ayarlarina donun.

cm0091

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu ugraşlarınızı anlamak mümkün değil neden işkence ediyorsunuz kendinize aynı paraya piyasadan​ bir iphone alın jb yapıp zevkini çıkarın..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben bugün kurdum güncellemeyi fakat sizin söylediğiniz hiçbir sorunla karşılaşmadım. sabah yükledikten sonra şarj 83 iken çıktım şu anda 74 bence çok şarj harcamıyor. ayrdıca aşırı derecede hızlandı telefon hemde güç koruma açık olduğu halde.

alper069

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim aynı sorun bende de mevcut bende bağlanamıyorum Bilgisayar sanırım telefonutanımaz oldu...

SCİROCCO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhabalar,ben samsung galaxy s3 kullanıcısıyım android 4.0.4 işletim sistemindeyken dün android jelly bean a geçtim(4.1 sürümü oluyo) 4.0.4 e göre çok hızlandı fakat donmalar arttı ve 4.0.4 deykende google play storeden bişey indremiyordum hala indiremiyorum indiriliyor yazıyo bekliyor,ama benı asıl sinirlendiren takılmalar olmaya başladı telefonda mesela kendı tarayıcısında facebooka girdiğim zaman birşey yazarken bastıktan saniyeler sonra yazdıgım şey geliyo ve çok yavaş bunu her harfe basıtıgımda yapıyo bi fikri olan varmı acaba

alper069

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aRkadaşlar bu güncellemeyi yaptıktan sonra bilgisayarım ve telefonum arasında ki bağlantı kayboldu. USB kablosuyla bilgisayarıma bağladıgımda telefonum olumsuz sonuç veriyor. KİES üstünde bağlandığımda da aynı sorun mevcut bağlanıyor diyor bağlanmıyor. Bu sorunu nasıl aşarız. Eskiden böyle bir problem yoktu WİN7 kullancısıyım...

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Özellikle s3 kullanıcısı arkadaşlar konu açmadan arama yapalım. aynı veya benzer konudan defalarca açılması sorunlarınızı çözmez. Lütfen daha dikkatli olalım.

Linos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
jelly bean den sonra telefona baglanamiyor... benzer problemi yasayan ve cozen oldu mu acaba???

PC'nin dilini İngilizce ve Bölgesel Ayarlarını ABD yapın daha sonra programı açın, telefonu tanıyacaktır.Tanıdıktan sonra dili ve bölgeyi tekrar eski haline getirebilirsiniz.

Merhaba Arkadaşlar

GALAXY S3 'e Güncelleme İşlemi Yaparak Son Version'nu Yükledim KİES Üzerinden Fakat İlk Sorum Şu Olacak Wİ-Fİ Üzerinden Yapan Arkadaşlarım Oldu Oldu Yüklenen Dosya sayısı 157 civarında olması lazım dı fakat ben kies üzerinden yaptığım güncellemenin ardından yükleme esnasından da 75 dosya yükledi eksiklik var gibi gördüm doğrumudur sizce öncelikle bunu öğrenmek ve yardımınızı istiyorum ne yapabilirim tekrar güncellemeyi odi üzerinden yapsam garanti dışı kalırmı veya eski sürümüne alabilirmiyiz bu güncellemeye sonra yenisi direk güncelleme gelince telefon üzerinden yapılsa gibi şeyler fikir ve yardımınıza çok ihtiyacım var gerçekten..

ikinci olarak da güncelleme yapıldıktan sonra telefona gelen bildirimler için ses + titreşim oluyordu şimdi sadece telefon çalması durumnda bu işlemi yapıyor onun dışındaki durumlarda hiç titreşim etki halinde görünmüyor​

Odin ile güncellemek cihazı garanti dışı bırakmaz.İllegal birşey değil neticesinde, otomatik yükleme yerine manuel yapıyoruz sadece.

Stizz

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ram 800 küsür olmuş tamam eyvallah fakat ram kullanımı geçenlerde 740 gördüm yahu.
Bir de Google Now bildiğiniz gibi ingilizce olarak süper kullanılıyor, fakat Türkçe olarak nasıl kullanılır henüz çözemedim. Şuada tek bildiğim hava durumu öğrenmek :) Başka kullanabildiğiniz bir özelliği var mı?

Linos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ram 800 küsür olmuş tamam eyvallah fakat ram kullanımı geçenlerde 740 gördüm yahu.
Bir de Google Now bildiğiniz gibi ingilizce olarak süper kullanılıyor, fakat Türkçe olarak nasıl kullanılır henüz çözemedim. Şuada tek bildiğim hava durumu öğrenmek :) Başka kullanabildiğiniz bir özelliği var mı?

Bende arada bir 580 MB kullanıyor.Ama dün gece 430 MB boşta kalan RAM olduğunu gördüm.Google Now meselesine gelirsek bu İngilizce meselesi S Voice'dede böyle.Ne özellikler varda biz kullanamıyoruz, İngilizce şart. :)

Stizz

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bende arada bir 580 MB kullanıyor.Ama dün gece 430 MB boşta kalan RAM olduğunu gördüm.Google Now meselesine gelirsek bu İngilizce meselesi S Voice'dede böyle.Ne özellikler varda biz kullanamıyoruz, İngilizce şart. :)

Denemek için bir kere albert einstein kimdir dedim, albırt aynştayn kimdir olarak okudu :D

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Jelly beandan önce uygulamalarda takılıyoesu artık takılmıyor ve telefon çok hızlandı. Fakat arkadaşın dediği gibi açık uygulamaları ilki de göatermiyor , klavyede takılmalar var ve samsung smart sinema boyna çalışmayı durdurdu diyor. Samsung gene becerememiş açIkçası. Adam gibi kontrol edip vermiyorki. Test cihazını oradaki mühendislerin 1-2 hafta denemeleri lazmdı

Scirocco arkadaşım o klavyede olan takılmalar bende 4.0.4 dede oluodu jb yukledim gene oluo şu klavyede ilk yazı yazarken takılmasınin sebebini anlamış değilim. Birde rehbwr olsun tuşlar olsun mesajlar olaun cok geç aciliyo. Bak arkadasimda androidli trident marka telefon var. Onun rehberi 10 kat hizli aciliyo benim s3 ten. Dalga gecior resmen

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bu kadar sorun yaşayan insan isyan edeceğine şu telefonu fabrika ayarlarına döndürse ortada sorun falan kalmayacak. ICS ile JB aynı yapıya sahip olsalar da aralarında büyük farklar var. Biz telefona CM9'dan sonra CM10 kurunca cihazı sıfırlamazsak cihaz açılmıyor bile. O kadar yazılım geliştiren insanın bir bildiği var ki Titanium Backup ile ICS'de aldığınız yedekleri bile sadece program olacak şekilde (ayarlar olmadan) JB'ye geri yükleyin diyor. Bu tarz büyük güncellemelerde her zaman sıfırlamak şart. Yoksa her sorun için cevap arayıp durursunuz. Zaten cihazda sistemin kurulu olduğu hafıza bölümü farklı. Müzikler, fotolar falan kaybolmuyor. 1 saatinizi ayırıp yapın, kurtulun, sonra da telefonun keyfine varın.

xrcelalxr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bana güncelleme gelmedi diger güncelleme gelmişti????

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Arkadaşlar bana güncelleme gelmedi diger güncelleme gelmişti????

Gelir merak etme. Bana da bugun geldi. Herkese ayni anda vermiyorlar. Zamana yayiyorlar.

Bana bugun geldi de henuz kurmadim guncellemeyi. Erteleyip duruyorum. Aceba sevmezsem bir onceki surumune donme imkani oluyor mu? Yukarda arkadas sorunla karsilasiyorsaniz fabrika ayarlarina geri donun demis ama net olarak belirtmemis.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
beyler bir konuyla ilgili bilgi almak istiyorum yine bizim forumda okudum ama konuyu hatırlayamadım bir arkadaş Türkiye için jb güncellemesinin yapım numarasının ''DLIH'' koduyla değilde ''DLJ1'' koduyla bitmesi gerektiğini falan yazmıştı bununla ilgili net bir bilgisi olan var mı ? çünkü ben çoğu yerde DLIH olarak okudum gördüm yardımcı olursanız sevinirim !!!

SerdarGokcen

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Size bir öneri. Telefonu kapatın, ses açma + home + güç basılı tutun. ama sırayla yapın.

Recovery Menüsü gelecek. Wipe Factory ve Wipe Cache yapın. Sonra reboot ile yeniden başlatın.

Bu telefonu tamamen ilk fabrika çıkışı sıfır ayarsız hale getirecek.

Bu yöntem bütün eski gereksiz herşeyi ve verilerinizi siliyor. Kies ile yada sdcard içindeki verileri yedekleyin. Programlar falanda gidecek! Listesini alıp sonra kurmanız gerekiyor. Ben bunu yaptım güncellemeden sonra sizin aldığınız hiçbir hatayı almadım açıkçası. Daha önce galaxy s2 deneyimleri sağolsun iyi deneyim kazandırdı.

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Tesekkurler, bu iyi oldu. Begenmezsem denerim. Tamamen zararsiz bir islemdir umarim. Telefonu herhangi bir sekilde garanti disina itmez degil mi? Hani ne bileyim, bilmiyoruz ya o yuzden soruyorum.

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Tesekkurler, bu iyi oldu. Begenmezsem denerim. Tamamen zararsiz bir islemdir umarim. Telefonu herhangi bir sekilde garanti disina itmez degil mi? Hani ne bileyim, bilmiyoruz ya o yuzden soruyorum.
Hayir garanti disi kalmaz ve gereksiz kalintilari silip format atmis olursun. Daha dun yaptim

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Valla kardeşim benim telefonum ica deykende fabrika ayarlarına dönünce takılıyordu , jb dede takılıyor.

kralbabax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4.0.4 de türkçe karakterle mesaj yazarken karakter sayısı tek tek düşerken şimdi örneğin çğarı yazdığımda 160 dan 65e düşüyor nasıl çözebilirim....

gamsız05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geçen gün OTA ile 4.1.1 yükledim telefona.Ama 3g ile internete giremiyorum. TV peketim var sorunsuz izliyorum. Uzun bir beklemeden sonra linkler geliyor ama tıkladığım linkler bir türlü açılmıyor. Ne yapmalıyım? Yardımlarınız için teşekkürler.