Galaxy S10 Plus, S10 ve S10e Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Ekto02

Profesör
Reaksiyon puanı
1,326
Gelmedi demi haylen yeni ne ozellikler var acaba android 11 de pil dahami iyi olacak
Note 10 Ve Note 10+ İçin Yayınlandı S10 Serisine Gelince Bazı Ülkelerde Hafiften Dağıtımlar Başlandı Beta Sürümüde Bitti Gibi En Son Beta 3 Verildi S10+ İçin.

umit4421

Profesör
Reaksiyon puanı
1,110
Gelmedi hocam. Bir tek s10 lite aldım güncellemeyi.

ArslanBey.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
11 ile beraber yeni birşey yok ekranı çift tıkla kapatma Xperia z2 den kalma birşey arayüz daha şeffaf yeni özellik sayılırsa. Kamerada yeni birşey portre modunu biraz geliştirip çeşitlendirmişler bize gelir mi bilmem. Arama ekranı güzel olmuş. Zaten aslında bir eksik yok. Fazla var. Şu pili bir halletseler varya on numara olacak ama zannetmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada s21 den daha dolu bir telefon kullanıyoruz ekran tazeleme hızını saymazsak?

Tollyver

Asistan
Reaksiyon puanı
151
S10e kullanıcılarına şunları sormak istiyorum;

1. Benim için en önemli olanı; cihazın pil ömrü yeterli mi? Tam şarj ile bir günü çıkarır mı? Siz nasıl bir kullanım ile bir günü çıkarıyorsunuz?
2. Performans düşmesi yaşayan var mı?
3. Kamera çekimi (Ön ve arka) nasıl?
4. Güneş altında maksimum ekran parlaklığı yeterli mi?

Redmi Note 9 Pro kullanıyorum. Pili dahil çoğunlukla memnunum, ama büyük telefon kullanmak zor geliyor. Ben daha küçük, tek elle kullanıma uygun telefon olarak S10e'yi beğeniyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.

ArslanBey.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
S10e kullanıcılarına şunları sormak istiyorum;

1. Benim için en önemli olanı; cihazın pil ömrü yeterli mi? Tam şarj ile bir günü çıkarır mı? Siz nasıl bir kullanım ile bir günü çıkarıyorsunuz?
2. Performans düşmesi yaşayan var mı?
3. Kamera çekimi (Ön ve arka) nasıl?
4. Güneş altında maksimum ekran parlaklığı yeterli mi?

Redmi Note 9 Pro kullanıyorum. Pili dahil çoğunlukla memnunum, ama büyük telefon kullanmak zor geliyor. Ben daha küçük, tek elle kullanıma uygun telefon olarak S10e'yi beğeniyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.
Oyun oynayan biriysen s10 plus bile yetmez. Ama günlük 1-2 saat instagram 1-2 saat youtube yarım saat haber tüm gün mesajlaşma s10e yeter ekranı üzmez yeterli parlaklığı verir

Güncelleme tekrar yayınlandı.
Bizim 1 haftamız daha var gibi

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Oyun oynayan biriysen s10 plus bile yetmez. Ama günlük 1-2 saat instagram 1-2 saat youtube yarım saat haber tüm gün mesajlaşma s10e yeter ekranı üzmez yeterli parlaklığı verir

Bizim 1 haftamız daha var gibi
peki bu cıkan sürümde sorunlar cözülmüşmü

ArslanBey.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Hangi
peki bu cıkan sürümde sorunlar cözülmüşmü
Hangi sorunlar mesela? Kamera sorunu çıkıyor bazı s10e modelleri ön kamera kötü çekiyor ama donanımsal diyorlar o konuda bilmiyorum. O konuda da yetkilendirilmiş servise götüren sorun yaşıyor bizzat samsung servisine götüren değişim alıyor

Tollyver

Asistan
Reaksiyon puanı
151

Oyun oynamam, belki yarım saat otobüste vakit geçsin diye bulmaca tarzı şeyler.

Note9 Pro'dan memnunum aslında, kullanıma bağlı olarak 2 günü çok rahat çıkarıyor. Benim sorunum tamamen telefonların büyük olması. Yeni modeller çok büyük, tek elle kullanımı çok zor ve pratik değil. Boyut olarak tek ele uygun olupta performanslı bir cihaz olarak S10e hoşuma gidiyor. Onun da tek handikapı pili, kapasitesi ortalama seviyede. Eğer dediğin gibi 1 günü çıkarıyorsa düşünebilirim.

ArslanBey.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Oyun oynamam, belki yarım saat otobüste vakit geçsin diye bulmaca tarzı şeyler.

Note9 Pro'dan memnunum aslında, kullanıma bağlı olarak 2 günü çok rahat çıkarıyor. Benim sorunum tamamen telefonların büyük olması. Yeni modeller çok büyük, tek elle kullanımı çok zor ve pratik değil. Boyut olarak tek ele uygun olupta performanslı bir cihaz olarak S10e hoşuma gidiyor. Onun da tek handikapı pili, kapasitesi ortalama seviyede. Eğer dediğin gibi 1 günü çıkarıyorsa düşünebilirim
İstediğin küçük telefon ise en güncel Android s10e sanırım. Pili dışında bir sıkıntı yaşayacağını zannetmem

umit4421

Profesör
Reaksiyon puanı
1,110
Screenshot_20210204-083315_Software update.jpg

Android 11 bu sabah s10 plus cihazına geldi.

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Aynen ama 1-2 güne gelir bence çok daha fazla sürmez

Bakalım pile olan tesiri ne olacak

3 gün kullandıktan sonra durum ile ilgili buraya yazarım, bilgilenmiş olursunuz.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
S10 üvey evlat sanırım hala yok...

Aynen ama 1-2 güne gelir bence çok daha fazla sürmez

Bakalım pile olan tesiri ne olacak
Android 11, Snapdragonlu cihazlara yaradı ama Exynos kullanıcıları pilde düşüş olduğunu söylüyor maalesef.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
İyi olur ama bir sürü ayar ve dosya var, uğraşmak istemiyorum.
Hard reset uğraştırır diyorsan wipe cache yap.Wipe cache sadece eski sürümün sistem dosyalarını siler.Diğer Fotoğraf, uygulama gibi verilerin silinmez.

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Hard reset uğraştırır diyorsan wipe cache yap.Wipe cache sadece eski sürümün sistem dosyalarını siler.Diğer Fotoğraf, uygulama gibi verilerin silinmez.

Şimdilik dursun bakalım... Bu arada telefonda gözle görülür bir hızlanma var, hoşuma gitti.

Ekto02

Profesör
Reaksiyon puanı
1,326
Şimdilik dursun bakalım... Bu arada telefonda gözle görülür bir hızlanma var, hoşuma gitti.
Evet O Hızlanmayı Bende Fark Ettim Ama Sanki Pil Vasatlaşmış 30 Dakika Ve 1 Saat Arasında Daha Az Performans Azıcık Isınma Hissediyorum Normalmi Bilmiyorum [emoji848]