Galaxy S10 Plus, S10 ve S10e Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

ArslanBey.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Sanırım o oyunun optimizasyonu ile alakalıydı. Çok saçma kasıyordu. Sırf sınamak için indirip deniycem pıbg. Bu arada Aralık güncellemesi hayırlı olsun. Gelecek ay 11 geliyor ?

ArslanBey.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Ön kamerada sorun yaşayan var mı?
Nasıl bir sıkıntı var hocam? Ben dün hdr yi aktifleştiremediğini farkettim normalde açık havada fotoğrafı çektikten sonra baktığımda ciddi bir değişim görürdüm özellikle arka plandaki ışık patlamasını çok temiz düzeltiyordu. Dün düzeltmedi. Henüz tekrar denemedim

Musa korlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nasıl bir sıkıntı var hocam? Ben dün hdr yi aktifleştiremediğini farkettim normalde açık havada fotoğrafı çektikten sonra baktığımda ciddi bir değişim görürdüm özellikle arka plandaki ışık patlamasını çok temiz düzeltiyordu. Dün düzeltmedi. Henüz tekrar denemedim
Kapalı alanda ışıklar açıkken bulanik cekiyor

akdmr.fth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Merhaba, S10+ almaya karar verdim fakat forumlarda şebeke sıkıntısı var diye okudum. Bilgi doğrumu. Ayrıca telefonun kamerası hakkında bilgi alabilirmiyim.

antimanyetik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba,
Samsung s10+ kullanıyorum. Aralık ayı güncellemesinden sonra pil performansım baya geriledi. Siz de aynı problemi yaşıyor musunuz?

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Merhaba, S10+ almaya karar verdim fakat forumlarda şebeke sıkıntısı var diye okudum. Bilgi doğrumu. Ayrıca telefonun kamerası hakkında bilgi alabilirmiyim.
Şebeke sorunu Turkcell hatlarda var.T.telekom ile Vodafone da çok nadir.Kamera performansı renk doğruluğu hariç çok iyi.Hattın Turkcell ise S10 plus tan uzak dur.Turkcell kullanmıyorsan kendine şu soruları sor: 1-Bu cihazın 2 yaşında olması benim için sorun olur mu? 2-Ekran kapandığında aşırı pil tüketimi sorun olur mu? Bu olumsuzluklar sorun değilse,Turkcell kullanmıyorsan alabilirsin.

f1rinci

Asistan
Reaksiyon puanı
83
arkadaşkar s20fe hemen hemen s10+ fiyatına geldi, sizce s10+ yerine tercih etmek daha mantıklı olur mu ?

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
arkadaşkar s20fe hemen hemen s10+ fiyatına geldi, sizce s10+ yerine tercih etmek daha mantıklı olur mu ?
Exynos 990? Şaka Yapma Nolur Kesinlikle Tercih Edilmez 990 Çok Vasat Bir İşlemci Ve Isınma Sorunları Var

Guaqroz

Asistan
Reaksiyon puanı
168
Şebeke sorunu Turkcell hatlarda var.T.telekom ile Vodafone da çok nadir.Kamera performansı renk doğruluğu hariç çok iyi.Hattın Turkcell ise S10 plus tan uzak dur.Turkcell kullanmıyorsan kendine şu soruları sor: 1-Bu cihazın 2 yaşında olması benim için sorun olur mu? 2-Ekran kapandığında aşırı pil tüketimi sorun olur mu? Bu olumsuzluklar sorun değilse,Turkcell kullanmıyorsan alabilirsin.
vallaha benimki turkcell ama şuana kadar bir problem yaşamadım yaşayanları duydum da bunun caydırıcı olacağını sanmıyorum

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Ah ulan samsung, nasılda telefonlarından bildirim ışığı özelliğini kaldırdın aylardır arıyorum bildirim ışığı özellikli telefon bulamıyorum.
Sırf bildirim ışığı yok diye S10 almadım, S20 almadım S21e koymasan yeminle onuda almam.
Kaybeden sen olacaksın samsung.

Guaqroz

Asistan
Reaksiyon puanı
168
Ah ulan samsung, nasılda telefonlarından bildirim ışığı özelliğini kaldırdın aylardır arıyorum bildirim ışığı özellikli telefon bulamıyorum.
Sırf bildirim ışığı yok diye S10 almadım, S20 almadım S21e koymasan yeminle onuda almam.
bukadar önemlimi ya bir bildirim ışığı

Guaqroz

Asistan
Reaksiyon puanı
168
çok şart değilse ekran kapalıyken bile bildirim geliyor telefonun kendi özelliği ama belliki çok şart

sefagiray

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba
6 yıllık iphone 5s ten sonra 2 ay önce s10 plus ile aranıza katıldım. Kullanıcı deneyimi anlatmaya gerek duymuyorum bir sorum olacak sizlere,
Bu cihazda en çok hoşuma giden şey bixby rutinleri ama en büyük aradığım eksiklik şu belirli bir konumda herhangi bir uygulamadan bildirimleri kapatma başka bir uygulamada bildirimleri açmak istiyorum. Bu konuyla alakalı bilgisi olan var mı?

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Bence çok önemli bir şey değil.

byt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bildirim ışığına hiç ihtiyaç duymadım ben de :)

Son düzenleme:

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Ben, elleri sürekli yağ içinde çalışan biriyim.
Telefon masada duruyor.
Ellemeden bildirim ışığı sayesinde arama mesaj vs ne gelmişse biliyorum S7 telefonumla.
Çünkü S7'nin bildirim ışığı hepsinin bildirimini farklı ışık renkleriyle bildiriyor.
Onun için bildirim ışığı benim için olmazsa olmaz bişey.
Ha, S10 da programla yükleniyor diyorlar ama ne derece kaliteli bilmiyorum.
Birde S10+ plus neden normal S10'dan daha ucuz?

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Ben, elleri sürekli yağ içinde çalışan biriyim.
Telefon masada duruyor.
Ellemeden bildirim ışığı sayesinde arama mesaj vs ne gelmişse biliyorum S7 telefonumla.
Çünkü S7'nin bildirim ışığı hepsinin bildirimini farklı ışık renkleriyle bildiriyor.
Onun için bildirim ışığı benim için olmazsa olmaz bişey.
Ha, S10 da programla yükleniyor diyorlar ama ne derece kaliteli bilmiyorum.
Birde S10+ plus neden normal S10'dan daha ucuz?
Evet kullanıcı profiliniz olarak bildirim ışığı sizin için önemli görünüyor saygı duyarım. S10+ ucuz çünkü stok fazlası ürünler eritmeye çalışıyorlar.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Samsung Galaxy S10 ve Samsung Galaxy S10 Plus için Android 11 güncellemesi geldi mi?

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Gelmedi demi haylen yeni ne ozellikler var acaba android 11 de pil dahami iyi olacak