Frmtr.com

autumnal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence bu FRMTR'yi kötüleme nedeni tamamen kıskançlıktan kaynaklanan birşey.FRMTR kadar kaliteli bir foruma böyle sözler sarfetmeyi gerektirecek başka bir sebep düşünemiyorum.Her aradığını bulabileceğin, oldukça yardımsever bir o kadar da paylaşımcı bir ortam.madem böyle kıskançlık yapıyorsunuz bari belli etmeyin;)

bende bu forma sadece bu mesajı atmak için üye oldum(binevi zorunluluk).aleyhime gelicek yorumların farkındayım ama bende şunu belirteyim bir daha bu forma asla girmiycem.söyliyceğimi söyledim.

mahmuteser

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Ben üye olmadım güzel ama reklam çok hele bi google reklamı konuyu okuyosun üstünde kapatıyosun geri diosun gene aynı

dj_acemi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Açıkçası ihanet etmemek gerekir diye düşünüyorum. Frmtr gayet hoş bir forumelne su dökecek bir forumda görmedim açıkçası. Beğenmeyenler sözüm size o zaman girmessiniz kullanmassınız forumu olu rbiter ;) tabii ki SDN FORUM a da saygımız sonsuz yalan söyleyemem yararlanıyourm ama her aradığını bulabildiğin tek forum olarak görüyorum FRMTR y, ;)

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
dj_acemi dedi ki:
Beğenmeyenler sözüm size o zaman girmessiniz kullanmassınız forumu olu rbiter ;)
Ben dünyayıda beğenmiyorum sence benim uzaydamı yaşamam lazım yoksa dünyayı yaşanacak bi yermi yapmak lazım ???

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
autumnal dedi ki:
Bence bu FRMTR'yi kötüleme nedeni tamamen kıskançlıktan kaynaklanan birşey.FRMTR kadar kaliteli bir foruma böyle sözler sarfetmeyi gerektirecek başka bir sebep düşünemiyorum.Her aradığını bulabileceğin, oldukça yardımsever bir o kadar da paylaşımcı bir ortam.madem böyle kıskançlık yapıyorsunuz bari belli etmeyin;)

bende bu forma sadece bu mesajı atmak için üye oldum(binevi zorunluluk).aleyhime gelicek yorumların farkındayım ama bende şunu belirteyim bir daha bu forma asla girmiycem.söyliyceğimi söyledim.
Bi kovul bakiim o siteden bi daha burada yazacak yüzün olacak mı? :mad: Zzz

piyango

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lucifer dedi ki:
autumnal dedi ki:

Bi kovul bakiim o siteden bi daha burada yazacak yüzün olacak mı? :mad: Zzz
Siz kovulmayı gerektirecek şeyler yaptıysanız kimsenin problemi değil

piyango

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gokhans19 dedi ki:
dj_acemi dedi ki:
Beğenmeyenler sözüm size o zaman girmessiniz kullanmassınız forumu olu rbiter ;)
Ben dünyayıda beğenmiyorum sence benim uzaydamı yaşamam lazım yoksa dünyayı yaşanacak bi yermi yapmak lazım ???
dünyayı beğenmiyorsan seçim şansın yok ama forumu beğenmiyorsan kullanmayabilirsin ;)

BacKDooR

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Forumtereyi iyi bilirim, islam, Atatürk isimlerinin altında liseli kızların etek altı görüntüleri için rep kavgasına tutuşanların bu günkü sayısına adult ve crack ve lamercilikle ulaşanların, 3 sene önce aldıkları yoğun "sübyancı" eleştirilerinden sonra nasılsa sayımızı arttırdık deyip adult bölümünü ayıralım diyerek yoluna devam edenlerin sitesi.

O kadar delikanlı yöneticileri vardır ki tam bir müslümandırlar o kadar müslümandırlar ki fethullah'a fethullah diyen birisini Allah'a küfretmiş sayarak ana avrat forumdan atmışlardır. Resmi de aşağıdadır bir başka forumda verilmişti, Allah'a küfretti bahanesiyle atılan aslında fethullah'a efendi demediği için atıldığını sonradan iş büyüyünce kabullenenlerin sitesi. Kısaca Herkes fetoşçu olmak zorunda sananların sitesi.

İslam, din vatan millet deyince mangalda kül bırakmazlar ama liseli kızların etek altları için yoğun yardım sever ruh taşıyanların din severlikleri pek takdir edilesi bir davranıştır. hehe :D
Hepimiz fethullahçıyız, hepimiz forumtereli, yaşasın etek altı çekimleri. :}

frmtrll3.jpg

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
Insan olun bıraz surda FRMTR yı kotuleyenler oraya uyesınız ve emınım bır cok konu acısından da ordan yararlanıyorsunuz
Sunu Beynınıze Iyı Yerlestırrın!!
FRMTR DUNYANIN EN BUYUK TURKCE FORUMU !!
bılırsınız kı TR de her ıyı olan seylerı kotulemeye calısırlar
bunuda sızın gıbı acız ınsanlar yaparlar.
Ne olursa olsun FRMTR Sızın gıbı kalıtesız ınsanlara asla tavız vermeyecektır!!!

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
NETWORK dedi ki:
Insan olun bıraz surda FRMTR yı kotuleyenler oraya uyesınız ve emınım bır cok konu acısından da ordan yararlanıyorsunuz
Sunu Beynınıze Iyı Yerlestırrın!!
FRMTR DUNYANIN EN BUYUK TURKCE FORUMU !!
bılırsınız kı TR de her ıyı olan seylerı kotulemeye calısırlar
bunuda sızın gıbı acız ınsanlar yaparlar.
Ne olursa olsun FRMTR Sızın gıbı kalıtesız ınsanlara asla tavız vermeyecektır!!!

Bir önceki mesajı oku o küfrü kim hak eder sence :mad: Şimdi biz burda dönüp kalitesiz senin anandır diyip kovsak çok mu hoşuma gider >X<

Lafını bilde konuş !!!

BozkurTcCc*

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
YA BU KADAR GERI KAFALI VE GERIZEKALI OLYMAYIN LUTFEN..FORUM TR SUAN DUNYANIN SAYILI TURKIYENIN EN BUYUK FORUMU..APTAL APTAL KONUSUPTA INSANLARIN KAFASINDA SORU ISARETLERI YARATMAYIN..REKLAM ALINMASA HANGI SITE AYAKTA KALACAK..AHANDA BU SITE 20.000 UYESI VAR BURASIDA REKLAM ALMAK ZORUNDAKI DAHA IYI BIR HIZMET SAGLASIN..PEKI YA FORUMTR 800.000 UYEYE KAC TANE SERVER GEREKIR HABERINIZ VARMI ? BILMEDEN YORUM YAPMAYIN APTAL APTAL KONUSMAYIN..HERZAMAN FORUMTR !

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
BozkurTcCc* dedi ki:
YA BU KADAR GERI KAFALI VE GERIZEKALI OLYMAYIN LUTFEN..FORUM TR SUAN DUNYANIN SAYILI TURKIYENIN EN BUYUK FORUMU..APTAL APTAL KONUSUPTA INSANLARIN KAFASINDA SORU ISARETLERI YARATMAYIN..REKLAM ALINMASA HANGI SITE AYAKTA KALACAK..AHANDA BU SITE 20.000 UYESI VAR BURASIDA REKLAM ALMAK ZORUNDAKI DAHA IYI BIR HIZMET SAGLASIN..PEKI YA FORUMTR 800.000 UYEYE KAC TANE SERVER GEREKIR HABERINIZ VARMI ? BILMEDEN YORUM YAPMAYIN APTAL APTAL KONUSMAYIN..HERZAMAN FORUMTR !
Ulan şimdi açtıracaksın ağzımı banlanmışsın gelip burda hala ne ötüyon.
Biz reklam koymasın demiyoruz zaten sitesi olan adam niye reklam koymasınki ama reklam koymayı abartıpta milletin gözüne sokmasın reklamları.Reklamlar yüzünden konunun yarısı görünmüyor be..
O 800.000 üyeden sence kaçtanesi aktif kullanıcı.Önemli olan üye sayısı değil aktif üye sayısı e tabi o 800.000 kişiden 400.000i banlı olan kişiler..
4-5 tane abaza bi araya gelip liseli etek altı konuları açıyo bide utanmadan google reklamları koyup kuralları çiğiniyo sen ne hala konuşuyon..

EK: SDNde 20.000 üye var ama hepsi adam gibi adam frmtrdeki adamları kişiliğini biliyoruz biz merak etme sen..

maystro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tartışmaları gördüm ve bende bir iki cümle yazayım dedim.Mesela google'dan birşey arattığımda karşıma ilk forumtr'e yazılan bir yorum, konu vs çıkmıyor.. Üyesi olmadığım 2 site her zaman karşımda.. Ve çoğunlukla sorunları bu şekilde hallederim. Dedim birgün bende üye olayım, gireyim forumtr'de yazayım ama reklamlar hiçbirşeye izin vermioyr ve reklamlardan dolayı bilgisayarım acayip kasılıyor... forumtr'yi kim tercih ediyor hala anlamış değilim..

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
maystro dedi ki:
Tartışmaları gördüm ve bende bir iki cümle yazayım dedim.Mesela google'dan birşey arattığımda karşıma ilk forumtr'e yazılan bir yorum, konu vs çıkmıyor.. Üyesi olmadığım 2 site her zaman karşımda.. Ve çoğunlukla sorunları bu şekilde hallederim. Dedim birgün bende üye olayım, gireyim forumtr'de yazayım ama reklamlar hiçbirşeye izin vermioyr ve reklamlardan dolayı bilgisayarım acayip kasılıyor... forumtr'yi kim tercih ediyor hala anlamış değilim..
Yukarıdaki 2 kere banlanan üye :D

maystro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne alaka arkadaşım. Senin böyle olağan üstü güçlerin mi var. Neye göre bilmem kaça kere banlanan üye diye atıp tutuyorusun..Günahımı alıyorsun valla :)

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
maystro dedi ki:
Ne alaka arkadaşım. Senin böyle olağan üstü güçlerin mi var. Neye göre bilmem kaça kere banlanan üye diye atıp tutuyorusun..Günahımı alıyorsun valla :)
Özelde yazacaktım ama burda yzayım bari.
Sen yazmışsınya mesajının sonuna -forumtr'yi kim tercih ediyor hala anlamış değilim- diye bende ona cevap verdim.Önceki sayfaya baksana isimlerinin üzeri çizili üyeler var.Ben onlar için dedim sen sana dedim sandın. ;)

maystro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
He tamam şimdi oldu... Mesajda yanliş "alıntı"lama vardı bende o yüzden yanlış anladım...Haklısın banlananlar tercih ediyorlar.Belli ki bu reklam pastasından kendilerine de pay düşüyor.Kullanıcıları düşünen yok..

lb.bingol

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Firefox kullananlar için çözüm Adblock eklentisidir.

dandiq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pehh daha demin bunların yapmış olduğu güya para kazandıran kamoanyası var bilenler bilir o kampanyanın ne olduğunu açıkladım üyelere hem de çok güzel bir dille açıkladım hiç bi savunmam olmadan banlandım haram olsun o kadar msjım onlara:D

Sametgnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ForumTR nin artı yönleri de var eksi de

Artıları :
1-Çok Fazla mesaj var Aradığınız Konuyu %99 Bulursunuz
2-Teşekkür Ediliyor Paylaşımın Karşılığı veriliyo
3-İşinden Anlayan Moderatörler var burası güzel
4-Kuralları var Forumu Oturtmuşlar Kural Harici Birşey Olmuyo o da güzel.
Eksileri:
1-Adam kayırma var az mesajı olanı ezerler bazen..
2-Görsel Yönden Sıkıntıları var Aşmaları gerek
3-Çok fazla Reklam var halbuki 1-2 BÜYÜK Firmadan Reklam Alıp Olayı Çözebilirler
4-Bazıları Forumu Hayatı Olarak görüyor Çok Kaptırmışar Kendilerini Uyuz Oluyorum Öyle Tiplere
5-Admine Yağcılık cok Fazla..

Not:Bende Bir Forumtr üyesiyim :)

dandiq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
adminler tarafından ban yemek asırı kolay msjında sadece çok az bi eleştiri olsun defol git diyorlar neden sana muhtaç değiliz diyorlar eğer o forumda kalacaksan tmm admin abim çok komiksin ick çok yakışıklısın sonsuzluk abi:D
gibi sözler sölicen:Dyoksa orda kalamazsın banlanman çok yakındır çok kolay ban yiyorsun ama 2-30bin üyeleri olsa hiç böle olmazdı adminlerde saygı yok!!!!

lb.bingol

Profesör
Reaksiyon puanı
9
dandiq dedi ki:
adminler tarafından ban yemek asırı kolay msjında sadece çok az bi eleştiri olsun defol git diyorlar neden sana muhtaç değiliz diyorlar eğer o forumda kalacaksan tmm admin abim çok komiksin ick çok yakışıklısın sonsuzluk abi:D
gibi sözler sölicen:Dyoksa orda kalamazsın banlanman çok yakındır çok kolay ban yiyorsun ama 2-30bin üyeleri olsa hiç böle olmazdı adminlerde saygı yok!!!!
Gerçekten mi???

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
sametgnc şu teşekkür olayı hiçbir zaman gerçekçi olmamıştır.Amaç sadece mesaj sayısını arttırmaktır.Örnek olarak X sitesinde deneme amaçlı olarak NFS: Carbon no-cd image'ını riplenmiş oyun olarak koydum.Sonuç: 1 hafta içinde 100 teşekkür mesajı.Hiçbiri indirip bakmadı oysaki dosyaya.
Moderatörler işini bilseydi bikaç sayfa gerideki resimdeki gibi küfürlü bir şekilde üyeyi banlamazdı.
Adamlar kurallara kendileri uymuyor ne kuralı.Ama SDN'de site yöneticisi olduğuna bakılmaksızın başlıkların kitlenir(bakınız troy ve pesimist)