Frmtr.com

Bu konuyu okuyanlar

garintsi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Herkes reklam falan diyor ama o reklamlar olmazsa forumun hosting parasını bile karşılayamazlar :p

scientist

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kesinlikle gıcık oluyorum bu foruma hele reklamları beni öldürüyor :mad:

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
RadoN dedi ki:
fecabook'un forum versiyonu bana göre :p hiç sevmiyorum frmtryi .. |)

Gene yaptığın yorumla farkını koymuşun :) içimden geçenleri sölemişin :)

tr1sh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
içeriği fena değil fakat kalitesiz bir site "bence".

nyoo

Profesör
Reaksiyon puanı
6
pek forumla işim olmaz ama SDN sardı bi kere,
bindik bi alamete, gidiyoz kıyamete ;D

StryKer

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Yaa arkadaşlar öldüm bittim 16 sayfayı tek tek okudum hırs yaptım bee :D Neyse Frmtr hakikaten içerik bakımından geniş ama bi o kadarda çöplük istedir. Şuan bu durumda olmasının sebebi tr nin ilklerinden olmasıdır yoksa bu seviyeye bu şekilde gelmesi imkansız. Benim birde anlayamadığım bişey var. Bu forumtr adminlerinin hiçmi göz zevki yok kardeşim yaa vBulletin temasını değiştirme zahmetine bile girmemişler. İnsan güzel bi tasarım yapar ne bilim reklamları düzenli yerleştirir. Kısa ve ne çöplük. cut!
:)

qozmonot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar frmtr başlığı bu kadar yorum alıyorsa demek ki var bişiler :) bilmem anlatabildim mi ?
İyi bi site bence...

yep

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Forum hakkında bölümünü okuyup kahkalar attığım forum.
Recep ivedik değişiyle Amele kaynıyor =)

Ugur851

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar frmtr başlığı bu kadar yorum alıyorsa demek ki var bişiler :) bilmem anlatabildim mi ?
İyi bi site bence...

yorum kısmına değil ama iyi bir site kısmına katılıyorum zamanında o site sayesinde çok sorunuma çözüm buldum..

liparit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Forum TR gerçekten iyi bir paylaşım sitesi.Reklamları bahane etmemek lazım,çünkü reklam engelleyici eklentiler v.s mevcut.
Ayrıca reklam olmasa birçok site hosting ücretini karşılayamadığı için batar.

spandauer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
forum denen şeyle ilk orada tanıştım ben ve kendi forumumu açmama da orası vesile oldu diyebilirim. 2 sene öncesine kadar şimdiki kadar reklam yoktu; navbar altında oluyodu 4 tane, hepsi o kadardı. ama şimdi sağlı sollu, altlı üstlü her taraf reklam. resmen reklam panosuna dönmüş forum; sırf bu yüzden de uğramak istemediğim sitelerden biri. :)

ahmet1628

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
en iyi forum
forum.donanimhaber.com dur
frmtr linkleri görüntületmediği için oraya üye olunuyor

yuureii

Profesör
Reaksiyon puanı
3
en iyi forum
forum.donanimhaber.com dur
frmtr linkleri görüntületmediği için oraya üye olunuyor

Ben o forumdan pek hoşlanmadım. Görüntü açısından çok kötü. Bir de üye olurken neredeyse TC. kimlik nosu, temiz raporu falan isteyecekler. :D

spandauer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben o forumdan pek hoşlanmadım. Görüntü açısından çok kötü. Bir de üye olurken neredeyse TC. kimlik nosu, temiz raporu falan isteyecekler. :D

haklısın, kayıt işini biraz abartmışlar fakat bence öyle daha seviyeli oluyor. Kullanıcı Adı: Crazy_Boy, Şifre: 123456789'dan daha iyidir hiç değilse:turned:

ha bu arada frmtr reklamlardan mıdır nedir, acayip ağır bir site. istediğin konuya veya bölüme ulaşmak için bir tutam saçını yoluyosun:mrgreen:

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Birkaç program indirmek için uğradığım en salak sitelerden biri...

Arkadaşlar böyle uyuz sitelerden içerik alacağınız zaman boşuna mailinizi veripte posta kutusunu kalabalıklaştırmayın. pookmail.com diye bir site var günlük geçici mail hesabı veriyor ve böylece bunun gibi yayık sitelerin mesajlarından posta kutunuzu korumuş oluyorsunuz ve görüntü kirliliğine maruz kalmıyorsunuz.

Palisana

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O site ben kendimi bildim bileli aynı temayı kullanır.Reklamları gözünüze gözünüze sokar.Avatarına kendi resmini koymuştu yetkilinin biri sigara içiyordu resimde ondan beri forumtr den midem bulanır

turkuaz63

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
önceleri yine iyiydi frmtr.mahkemece engellendiler.bir açıldılar pir reklama açıldılar.her sayfada 5 msj var zaten.pc donuyor zaten.uzun zamandır girmediğim sitelerden biri.

Triblanka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
17.Sayfaya kadar okudum yorumları.:)
Bende forumtr'nin eski üyelerindeim diyebilirim 1.5'yılı aşkın üyeliğim var(dı) ve bu yıl oraya asistan olup ağustos'da moderatör olmuştum.Sadece işimi yapar orada tanıştığım insanlarlar ile muhabbetimi yapardım.Çoğu kişi gerçek hayatta tanıdığımdan çok çok iyiler.Fakat bir kaç gün öncesine kadar 3 kişi bir şikayette bulunduk diye 3 kişi banlandık.Aklı başında bildiğim admin 13 yaşındaki bir çocuğu savundu 3 adam şikayet ettik diye gruplaşma olarak sebeb gösterilip banlandık.!Ve gerçekten anladım ki görev verdikleri adamları tek bir kalemde emeklerini tek bir kalemde silebildi :S
Reklamlar konusunda haklısınız çok fazla reklam var fakat görevli olunduğu zaman gidiyordu reklamlar ve artık para ile olan kanka üyeliğide kaldırmışlar.Az daha hapse giriyormuş ick bu yüzden.

sadweew

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Siz ne saçmaladığınızın farkındamısınız ? Reklamlardan bahsedip abuk subuk sçama sapan iftiralarda bulunuyosunuz ama sorun bakalım adminler oranın gelirlerini hep kendi cebinden mi karşılayacak ? Para makinasımı onlar ? Babaları fabrikatörmü ? Reklam varsa bilinki forumun gideri çok demektir , günde kaç tane saldırıyla uğraşılıyo forumda hanginizin bundan haberi var ? Sizin gibi saçma sapan bebeler yüzünden gelip mübarek günlerde asabımızı bozuyosunuz .. Beğenmiyosanız girmeyin kardeşim sizle uğraşmak zorundamıyız ? Forumumuzu beyenmeyenlerin forumunun toplam 100 üyesi varken bizim forumumuza sadece bir saatte o kadar yeni üye geliyor ! Kıskananlar çatlasın ne diyelim ..

Yöneticilere laf edenler önce adam olmaya çalışsın, kendilerine bir baksınlar hele biz ne biçim biriyiz .. Amacımız ne ? Adammıyız ? Neyle suçluyoruz ? Neler yaşıyolar acaba ? bi sorun bakalım kendinize .. Azcık kendinizi forum yöneticilerinin yerine koyun günde sizin gibi kaç tane poke salak bebelerle uğraşıyolar .. İnşallah kafanızda biraz akıl vardırda bir iki cümlesini anlayabilirsiniz..

Size reklamsız ve bebe forumlarla başarılar ..

Mέhmέτcαη

Phaleros

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Siz ne saçmaladığınızın farkındamısınız ? Reklamlardan bahsedip abuk subuk sçama sapan iftiralarda bulunuyosunuz ama sorun bakalım adminler oranın gelirlerini hep kendi cebinden mi karşılayacak ? Para makinasımı onlar ? Babaları fabrikatörmü ? Reklam varsa bilinki forumun gideri çok demektir , günde kaç tane saldırıyla uğraşılıyo forumda hanginizin bundan haberi var ? Sizin gibi saçma sapan bebeler yüzünden gelip mübarek günlerde asabımızı bozuyosunuz .. Beğenmiyosanız girmeyin kardeşim sizle uğraşmak zorundamıyız ? Forumumuzu beyenmeyenlerin forumunun toplam 100 üyesi varken bizim forumumuza sadece bir saatte o kadar yeni üye geliyor ! Kıskananlar çatlasın ne diyelim ..

Yöneticilere laf edenler önce adam olmaya çalışsın, kendilerine bir baksınlar hele biz ne biçim biriyiz .. Amacımız ne ? Adammıyız ? Neyle suçluyoruz ? Neler yaşıyolar acaba ? bi sorun bakalım kendinize .. Azcık kendinizi forum yöneticilerinin yerine koyun günde sizin gibi kaç tane poke salak bebelerle uğraşıyolar .. İnşallah kafanızda biraz akıl vardırda bir iki cümlesini anlayabilirsiniz..

Mέhmέτcαη

Mehmetcan böyle hışımla fırlama öncelikle.
Bak biz de frmtr ciydik ne olduk?
Triblanka, Boyz ve ben bir anda banlandık, sildiler bizi, emeklerimizi, yardımlarımızı..

Şimdi herşey güzel geliyor olabilir sana, gün gelir seni de silerler gözünün yaşına bakmadan.

Bunlar sanal şeyler. Fazla bağlanmamak lazım asistan olmaya, mod olmaya yönetici olmaya.

O siteye benim kadar emek veren (parasal anlamda da) kişi sayısı 10 u geçmez onu da söyliyim sana.

Frmtr yi biz de savunduk eskiden dışarıda. Ne yapıldı?? Nasıl teşekkür edildi bize?

Asistan alımları sırasında aldıkları 13 yaşındaki sorunlu insanı tavsiye etmedik, forumun imajına, çizgisine aykırı birisi dedik, mod arkadaşlarca da pek sevilmiyor dedik, bize gruplaşmayın denildi ve banlandık.

Mehmetcan yaşını bilmiyorum, sonuçta orada yönetimdeki herkesi severim. Ancak reklamdan dolayı siteyi sevmeyenlere bişey diyemem. Sadece senin savunma girişimine girmen gereksiz, bırak kaymağı götürenler konuşsun.

Haydi, sağlıcakla kal.

paladin

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Mέhmέτcαη

mübarek soru makinası. 10 cümlenin 9 u soru cümlesi. bir an reha muhtar ekranın sağ köşesiden belirecek sandım. bi de arkadaş bi sorup çıkacaklardan heralde :D sormuş ve gitmiş :D alem bu insanlar ya:D

Phaleros

Asistan
Reaksiyon puanı
1
mübarek soru makinası. 10 cümlenin 9 u soru cümlesi. bir an reha muhtar ekranın sağ köşesiden belirecek sandım. arkadaş bi sorup çıkacaklardan heralde :D

O arkadaş frmtr de mod. Eskiden benim olduğum gibi. Gelip savunmaya çalışmış..

paladin

Asistan
Reaksiyon puanı
0

O arkadaş frmtr de mod. Eskiden benim olduğum gibi. Gelip savunmaya çalışmış..

isterse frmr nin sahibi olsun bana ne. gelip burda neyi ne için savunuyor. birileri burada frmtr yi sevmediğini söylemiş fikir beyan etmiş. arkadaş frmtr nin bu misyonunu falan mı üstlenmiş. hani söyle bi şey mi var, bütün gün türkiyedeki bütün forumları dolaşıyor frmtr için olan olumsuz görüşler için onun savunuculuğunu mu yapıyor. nedir olayı bu arkadaşın onu anlayamadım. bi de frmtr nin modu olmak bir statü müdür yani. bir otobüse bindiğinde "ben frmtr de modum ulan" dediğinde herkes kendisine yer verme yarışına falan mı giriyor. bi açıklık getirin şu işe. neyi ne için savunduğumuzu bilmekte fayda var. boş işler bunlar.

FORZA ÇARŞI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne dersenız deyın Frmtr.com dünyada ve Türkiye de en büyük forum ancak kendinizi tatmin edersiniz böyle kötüleyerek..

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
ben oradan elimi ayağımı çekeli çoook oldu hatırlamıyorum bile..

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Oradakı adaletsızlık neydı ? Ayrıca nıckınız neydı ?

İmparatoriçe_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
boşverin hiç bir yerde bu konunun ayrıntılarına girmek istemiyorum daha

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Buraya yazdığına görede söylemekle yükümlü olman gerekmez mi ? onların ismini kullandın....

sen oradaki nick name mini söyle bakalım.

Son mesajlar