Soru freeDOS bilgisayara Windows11 yükleme

Bu konuyu okuyanlar

Damascena

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar freeDOS bilgisayar aldım açar açmaz o yazılı siyah ekran geldi. Windows 11 kurmak istiyorum. 35 tlye falan lisans buldum ama süreli. Yine de fark etmez alabilirim, kurmak istiyorum fakat flash belleğim yok. Nasıl kurabilirim yardımcı olabilir misiniz?

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,967
Arkadaşlar freeDOS bilgisayar aldım açar açmaz o yazılı siyah ekran geldi. Windows 11 kurmak istiyorum. 35 tlye falan lisans buldum ama süreli. Yine de fark etmez alabilirim, kurmak istiyorum fakat flash belleğim yok. Nasıl kurabilirim yardımcı olabilir misiniz?
A-101'den vs en az 8 GB bir USB alabilirsiniz. SanDisk Cruzer Blade mesela. Migros'ta bile satılıyor. A-101'lerde dolu.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,999
Flash bellek lazım.

İnternet kafede flash belleğinize Windows 11 İso dosyasını indirceksiniz
Rufus'da yazdıracaksınız.
Sonrasında flash belleğinizi bilgisayara takıp boot menuden flash belleğinizi seçiceksiniz ve kurulum ekranı gelicek.

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Abla hangi bilgisayari aldin

Hayrbilmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İlla flash olacak. En yakın zincir marketlerden bulabilirsiniz