Forumdaki "Kullanıcı Adı"nızın Anlamı Nedir?

Bu konuyu okuyanlar

JawBone

Asistan
Özel başlık
Dragonborn
1606472801077.png

Rizelimapper53

Profesör
Özel başlık
Re-Reconqista!
Forumda bir çok farklı kullanıcı adı (nick) var. Fakat anlamlarını bilmiyoruz.

Bazıları kısaltma, bazıları ingilizce vs..

Peki bu kullanıcı isimlerinizin anlamı nedir ve niye bu ismi kullanıyorsunuz?

Ben başlayayım.

Kamtarir, çatık kaşlı demek :) Söylenişi hoşuma gidiyor, yoksa çatık kaşlı değilimdir.

Ekli dosyayı görüntüle 120203
mapperdim bi aralar.

OC'li İnsan

Asistan
OverClock=Bilgisayar donanımlarında hız aşırtarak, daha fazla performans ve verimlilik almak için yapılan işlem.
İnsan=Dünyada yaşayan canlı (biz)

OC(OverClock)+İnsan= Oc'li İnsan=Hız aşırtılmış insan=Uzaylı=

mim.png

Amello

Doçent
Nello Amore = Aşık demek. Sınıfta İtalyan bir kıza aşık olduğum zaman sözlükten bakarak ( İçinde Aşk Anlamına Geliyor Sanıyordum.) gitarımın üstüne "Nello Amore" yazarak kıza hediye ettim. O da hep "Nello" kelimesini "Mello" gibi okuyordu. Sonra sınıftan ayrıldı İtalya'ya döndüler. Gerçekten seviyordum onu, sonrasında telefonum falan olmasına rağmen ne mesaj attı, ne aradı. Kullanıcı adımı Mello yapacaktım, pek yakıştıramadım bende Amello yaptım. :)

Herobrine

Profesör
Özel başlık
AhmetRyzen
Kullanıcı adımı AhmetRyzen yapacağım. Aranızda bir şeyler hatırlamaya başlayan vardır umarım😀.

mychar276

Profesör
Benim nickimin hikayesi biraz enteresan.
İsmini vermiyim bir online mmorpg oynuyorduk 15 yaşlarında filandık. Hesap açma sıkıntısı vardı o online oyunda. Garip bir şekilde ücretsiz olmasına rağmen kimse hesap açamıyordu. Türkiye de bug vb. bir durum vardı. Oyunun geliştiricileri bunu bir süredir çözememişlerdi.

Biz de o zaman üniversitede takılıyoruz. Abi birde buradan açmayı deneyelim dedik. Bir de ne görelim, üniversitenin kurumsal hattından hesap açabiliyorduk. Hoba...

2 gün boyunca bacak kadar boyumuzla gizlice fakülteye giriyor, oradaki bilgisayar odasına giriyor ve sürekli hesap açıyorduk. 275 tane hesap açtım. Sonraki gün sistem düzeldi. Denemek için 276.ıncı hesabı açtım...

KamtariR

Profesör
Özel başlık
Efela ta'kilûn?
Nello Amore = Aşık demek. Sınıfta İtalyan bir kıza aşık olduğum zaman sözlükten bakarak ( İçinde Aşk Anlamına Geliyor Sanıyordum.) gitarımın üstüne "Nello Amore" yazarak kıza hediye ettim. O da hep "Nello" kelimesini "Mello" gibi okuyordu. Sonra sınıftan ayrıldı İtalya'ya döndüler. Gerçekten seviyordum onu, sonrasında telefonum falan olmasına rağmen ne mesaj attı, ne aradı. Kullanıcı adımı Mello yapacaktım, pek yakıştıramadım bende Amello yaptım. :)
ilginç bir öyküsü varmış.

SDN Son Haberler

Son mesajlar