Forum'da siyaset yapılmasını nasıl karşılıyorsunuz?

Forum'da siyaset yapılmasını nasıl karşılıyorsunuz?

• Burası teknoloji forumu, siyasetin yeri değil.

Kullanılan: 5 38.5%
  • Yapılması uygundur.

Kullanılan: 3 23.1%
  • Hit uğruna siyaset yapıldığını düşünüyorum.

Kullanılan: 5 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    13
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Arkadaşlar forumda siyaset aldı başını gidiyor. Acaba hit kazanma amacı ile mi bu konular açıldı diye insan düşünmeden edemiyor.

Sizce teknoloji forumunda siyasetin yapılması uygun mudur?

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Teknolojiden uzak, siyaset forumu oldu resmen.

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Forumdan soğumama neden oluyor... Doğru düzgün mesaj bile atmadım günlerdir.

Reaksiyon puanı
16,118
gündemi takip ediyorlar ama sadece teknoloji olsa daha iyi olur.

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Uzayda yaşamıyoruz, dünyanın bir noktasında deprem olunca burda yazılır, ülkemizde seçim olunca burada yazılır, ... Çok normal! Ancak bu boyutta olması gerçekten bu forumdan beni de uzaklaştırıyor. Siyaset konularından başka yerde yazmayan pek çok kullanıcı var. Herkesin yorum yaptığı değil birbirine sataştığı, kutuplaştığı konular oluşuyor. Çözülmesi için çok defa yorum yaptım ancak daha aktif bir koruma gelmesi gerekiyor buraya teknoloji forumu dememiz için...

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Geçici bir süreliğine açtığımızı belirtmiştik zaten. Kısa bir süre daha açık kalacak.

Ondan sonra eskisi gibi devam.

Bu arada hit kaygımız yok. :)

vimjunon

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Forumlar insanların bilgilerini ve görüşlerini paylaşma yerleridir. Teknoloji adına çok bilgim yok, o bölümleri sadece okuyorum. Ama gündem kısmında haberleri takip ediyorum. İster istemez siyasi görüşler ortaya dökülüyor. Derecesi ayarlandığı sürece siyaset konuşulmasını yanlış bulmuyorum. Siyasi mesajları okumak istemeyenler, sadece teknoloji bölümlerinde dolaşabilirler bence...

Site moderatörleri dahi açık açık siyasi mesajlar yazarken, forumda siyaset yasaktır kuralı kaldırılsa daha doğru olur. En azında sözümüz ve özümüz birbirini tutar!

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Ben genelde sağ tarafta yer alan "yeni mesajlar" bölümünden forumu takip ediyorum. En güncel mesajlar doğal olarak orada gözüküyor. Ne zaman baksam LG G2 Kullanıcıları Kulübü mesajı, başka telefon sorunları mesajlarını yada seçimlerle ilgili mesaj görüyorum. Ben kendi adıma söyleyeyim sıkıldım bu durumdan. Kendi adıma bu durum sadece seçim konularıyla ilgili değil.

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Biraz olsun gm mi g2 mi ip5 mi sorularından uzaklaştık iyi oldu bu siyaset :)

mamimusti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hiç iyi olmuyor... olur olmadık yerde millet birbirini kırıyor, incitiyor, bence sadece teknoloji olsun... :)

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Önemli olan gelişmeleri abartmadan, kalp kırmadan, tartışabilirsek sorun yok bence. Ama aşırıya kaçıyoruz bazen kendimizi tutamayıp.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Seçim zamanında projeler yerine farklı konular tartıştığımız için; uç noktalardaki görüşlerin çatışması normaldir.

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ben de beğenmiyorum siyaset ve bu tipli uzak konuları ve nedense böyle tip konularda herkes yoğunlaşıyor, hani spor resim sanat doğa gibi günlük şeyler teknolojiyle alakalı ve iç-içe. Böyle konulara hep 2-4 mesaj geliyor, bu mesajların 2 ni konu sahibi atıyo, birini ben, birini de sen...ee gerisi...

TosunPasaa

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Hit uğruna siyaset yapıldığını düşünüyorum. Açık ve net ortada.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Dogru bulmuyorum sevdiginiz insanlarla siyaset yuzunden yok yere tartisiliyor tabi bir yonden forum da hakli herkes siyasi yorumlar yapip forumun tahamulu yok falan derdi onceden simdi neden forumda siyasetin yasak oldugunu anlamislardir umarim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...