Forumda Görüntüleme Sorunu

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Şu Dakka İtibariyle Bendeki Sorun Aşağıdaki Gibidir

İşletim Sistemi : Windows 7 Ultimate
Browser : Mozilla Firefox 3.6.3

111hxm.jpg

Persona Grata

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Sanırım bu bir sorun değil, bilerek yapılan birşey. Bende de birkaç saattir durum böyle. Sanırım editörlerin konuları bu şekilde değiştirildi. Bir başka ihtimal ise forumda şu an bir çalışmanın olduğu. :)

spybot

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
629
O bölüm görüntülenmesi öyle ayarlandı sanırım.:)

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Makalelerin hepsi öyle görünüyor.Spy'ın dediği gibi görüntüleme ayarı değiştirildi galiba..

graphicxer

Doçent
Reaksiyon puanı
20
bence de öyle ayarlanmıştır çünkü 1. sayfa dışında da o haber görüntülenebiliyo

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
Bence bu haliyle pek hoş durmamış eğer farklılık isteniyorsa (Editör makaleleri için geçerli) kullanıcı bilgileri kısmının altına çeşitli oylama butonu Facebook Twitter vs butonları Editörün eski makelelerinin butonları vs. tarzında şık bir tasarımla çalışma yapılabilir.:)

Not: Sözümün dinlemesi için itina ile sakal bırakılır...
:D

Miroğlu

Dekan
Reaksiyon puanı
31
Bendede aynı opera web tarayıcısı ile bakıyorum konudaki yazılar ve resim sola kaymış editörün nicki sağa geçmiş ilginç olan 1. sayfadaki konu yazıları ve resim 2.sayfadada çıkıyor...

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Sorun Değil Yani Bu :) Bilerek Yapılan Birşeye Hiç Benzemiyor

Satır Hatası Var Gibi Geldi Bana Ama

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Güzel görünüyor. Sorun olduğunu sanmıyorum 3-4 gündür bu şekilde...

Zaman Efendisi

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Sadece editörlerin açtığı konular böyle görünecek şekilde ayarladım. Yazdığım bu eklenti dünyanın bir çok yerinde beğeniyle karşılanmış ve takdir almış bir eklentidir. Bir çok övgü almıştım. "Beğenmeyen arkadaşlara....."

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
Sadece editörlerin açtığı konular böyle görünecek şekilde ayarladım. Yazdığım bu eklenti dünyanın bir çok yerinde beğeniyle karşılanmış ve takdir almış bir eklentidir. Bir çok övgü almıştım. "Beğenmeyen arkadaşlara....."

Dünyanın birçok yerinde övgü falan alınmışsa bende övecek değilim zaten Vbulletinin içinde kullanıcı Bilgi panelini değiştirmek gibi bir seçenek vardı manuel olarak tekil konulara böyle bir eklentii yaparak özellik vermişssiniz...

Ben İstense biraz daha geliştirlebilir Editörlerin eski konularına butonlarla link verilebilir mahiyetinde bir mesaj yazmıştım..

Yapıcı eleştiri yapmıştım yıkıcı değil ama siz eleştirimi yıkıcı olarak algılamışsınız sorun bende değil...:huh:

Zaman Efendisi

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Dünyanın birçok yerinde övgü falan alınmışsa bende övecek değilim zaten Vbulletinin içinde kullanıcı Bilgi panelini değiştirmek gibi bir seçenek vardı manuel olarak tekil konulara böyle bir eklentii yaparak özellik vermişssiniz...

Ben İstense biraz daha geliştirlebilir Editörlerin eski konularına butonlarla link verilebilir mahiyetinde bir mesaj yazmıştım..

Yapıcı eleştiri yapmıştım yıkıcı değil ama siz eleştirimi yıkıcı olarak algılamışsınız sorun bende değil...:huh:
Hiçde değil. Sanırım yayınladığım eklentiyi inceleyecek olursanız dediğiniz kadar basit bir şekilde anlatılır birşey olmadığını anlayacaksınızdır. 2 kelime ile eklentiyi sanki vbulletin'in bir özelliği gibi tanımlamanız çok tuhaf. Aslında Türkiyede ki insanların böyle 2 basit kelime ile birşeyleri harcamaları beni hasta ediyor. Sizi yanlış anlamadım. Yanlız birşeyler yazarken bunun nerelere gideceğini düşünün. Bir eklenti yazarı olarak asıl demek istediğiniz beni çok çok üzdü.

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
Hiçde değil. Sanırım yayınladığım eklentiyi inceleyecek olursanız dediğiniz kadar basit bir şekilde anlatılır birşey olmadığını anlayacaksınızdır. 2 kelime ile eklentiyi sanki vbulletin'in bir özelliği gibi tanımlamanız çok tuhaf. Aslında Türkiyede ki insanların böyle 2 basit kelime ile birşeyleri harcamaları beni hasta ediyor. Sizi yanlış anlamadım. Yanlız birşeyler yazarken bunun nerelere gideceğini düşünün. Bir eklenti yazarı olarak asıl demek istediğiniz beni çok çok üzdü.

Hasta olmanıza gerek yok eklentiyi bir çok özellik eklemiş olabilirsiniz ancak yaptığınız işi ve eklentiyide küçümsemiyorum ancak sizin ekletinizi beğenmeyenleri bu küçümsemeniz niye ?

Ben laflarımın nereye gittiğini çok iyi biliyorum o yüzden rahat olunuz benim gördüğüm ve yorumladığım forum içerisinde Editör kullancı bilgileri bölümünün Sağ tarafta çıkmasıdır eğer özellikleri varsa yayınlayabilirsiniz ayrıca ben beğenmedim dedim sizi yaptığınız eklentiyi karalamadım aksine geliştirilmesini istiyorum ancak siz bana tüm dünya beğeniyor vs tarzında mesaj yazıyorsunuz beğeniliyor olabilir eklentiniz ancak bu daha da geliştirilemeyeceği anlamına gelmez..

Ayrıca üzülmenizide istemem :clover: