Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

Bu konuyu okuyanlar

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Aslında sitede istatistik ve görüntülenme sayımızı görsek çok güzel olur

Heyyos21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Foruma yeni katıldım. Bbüyük hevesle ama hiç kimse konulara cevap yazmıyor, buranın kitlesi bir Donanım Arşivi yada Technopat'ın yarısı kadar yok galiba cevap gelmeyince.

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,349
Bu gidişle anca konu dışı kategorisi altında 12-13 yaşındaki çocuklara eğlence çıkarırsınız
12-13 demişsin 18 yaşındayım daha önce 2 site de moderatörlük geçmişim oldu, yönetim gereksiz kişilere yetki vermiyor.

nagaracuga

Doçent
Reaksiyon puanı
494
James Howlett kod adlı üye siyaset bölümüne moderatör yapılmıştı diye hatırlıyorum. Tartıştığımız konuda troll diye hakaret edip konuyu da kilitlemiş. Moderatör yetkilerini böyle mi kullanıyor?

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
James Howlett kod adlı üye siyaset bölümüne moderatör yapılmıştı diye hatırlıyorum. Tartıştığımız konuda troll diye hakaret edip konuyu da kilitlemiş. Moderatör yetkilerini böyle mi kullanıyor?

Konuyu ben kilitledim ve gerekli uyarıyı verdim.

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
Açıklama için teşekkür ederim. Hakaret içeren bu tür iletileri de silmenizi umuyorum.

Forum kurallarını ihlal eden gönderiler için gerekli aksiyonlar moderasyon tarafından alınıyor. Gözden kaçırıldığını veya müdahele yapılmadığını düşündüğünüz bir gönderi varsa raporla butonunu kullanabilirsiniz.

nagaracuga

Doçent
Reaksiyon puanı
494
James bırakalı çok oldu?
Olabilir. Foruma bazen alakasız yere uyarı aldığımdan veya cloudflare sebebiyle giremediğimden uzun fasılalarla giriş yaptığım oluyor. Belki hatırlarsınız başka birinin 6 aydan eski konuya yazdığı iletiyi gündemde görüp cevap yazdığım için bana da uyarı vermiştiniz. O arada kim moderatör oldu, kim bıraktı haberim yok.

• Beğen
Reactions: Rei

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
şu videoların otomatik olarak başlaması artık sona erse mi? 1999 yılında hissediyoruz. aranızda kodlamayı bilenler vardır sanırım.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
şu videoların otomatik olarak başlaması artık sona erse mi? 1999 yılında hissediyoruz. aranızda kodlamayı bilenler vardır sanırım.
Bende çok nadir açılıyor o videolar. Açıldığında korkuyorum ama ses nereden geliyor diye. Sizde siteyi her yenilediğinizde mi açılıyor?

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
ben chrome ve windows 10 kullanıyorum (mobilden girmiyorum), gerçekten rahatsız ediyor otomatik oynatma. insanlar artık hangi özellik yüzünden diğer insanların bir web sayfasında kaç saniye kaldıklarını ya da o sayfadaki rahatsız edici bir özellik yüzünden insanların o sayfadan kaç saniyede ayrıldıklarını hesaplıyorlar maksimum kullanıcı deneyimi için. kötü bir özellik bu otomatik oynatma. kaç yıllık bir forum burası, bir şey yapılıyorsa en iyi şekilde yapılmalı diye düşünüyorum. bir sürü insan farklı işletim sistemlerinden ya da tarayıcılardan giriyor. gerekirse kullanıcılardan geri bildirim dosyası alırlar, rapor alırlar ve hallederler.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Ben de Chrome kullanıyorum fakat işletim sistemim Windows 11. Bunlar hep Microsoft'un oyunları!!!!!!!

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,349
Belki hatırlarsınız başka birinin 6 aydan eski konuya yazdığı iletiyi gündemde görüp cevap yazdığım için bana da uyarı vermiştiniz
Kurallar böyleydi, 6ayı geçen her konuya (Forum oyunları vb hariç) mesaj yazar iseniz uyarı alırsınız.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
site yönetiminde kodlamayı bilen programcı var mı? 2023 yılında otomatik başlayan ses ve videoya maruz kalıyoruz.

@Developer

Serkan Atakan

Shiftdelete Forum Yöneticisi
Admin
Reaksiyon puanı
169
site yönetiminde kodlamayı bilen programcı var mı? 2023 yılında otomatik başlayan ses ve videoya maruz kalıyoruz.

@Developer
Merhabalar
Bu konuda şuanda ayarlamalar bu şekildedir. İlerleyen günlerde değişim sağlanırsa bilgilendirme yaparız.
İyi forumlar.

Miri_98

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Ben Azerbaycanlıyım ve bazen yazarken gramer ve farklı konularda yalnışlar yapıyorum. Technopat formunda olduğu gibi burada da hata düzeltme için butonlar olsa iyi olur.

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Değerli forum kardeşliği ve Sayın yöneticiler hepinize iyi çalışmalar ve başarılar dilerim site olarak güzel bir site ancak sizden bilgi almak istiyorum daha önce hangi YouTube kanallarını izliyorsunuz başlıklı bir konu açmıştım ve 280 . Mesajdan sonra alakâsız mesaj denilerek kapatıldı ilk mesajdan itibaren bu başlık altında YouTube videoları paylaştım yani konu ile ilgili alâkasız içerik uyarısının ilk mesajdan itibaren verilmesi gerekmez mi ?

Konu kilitlenmelerinin ağır bir karar olduğunu düşünüyorum misal açılan konular kilitlenmese daha iyi olur düşüncesindeyim saygılar ve iyi çalışmalar

Developer

admin
Admin
Reaksiyon puanı
1,644
Değerli forum kardeşliği ve Sayın yöneticiler hepinize iyi çalışmalar ve başarılar dilerim site olarak güzel bir site ancak sizden bilgi almak istiyorum daha önce hangi YouTube kanallarını izliyorsunuz başlıklı bir konu açmıştım ve 280 . Mesajdan sonra alakâsız mesaj denilerek kapatıldı ilk mesajdan itibaren bu başlık altında YouTube videoları paylaştım yani konu ile ilgili alâkasız içerik uyarısının ilk mesajdan itibaren verilmesi gerekmez mi ?

Konu kilitlenmelerinin ağır bir karar olduğunu düşünüyorum misal açılan konular kilitlenmese daha iyi olur düşüncesindeyim saygılar ve iyi çalışmalar
@EFI Shell @bud @Candlemass

İlgilenelim lütfen. Teşekkürler.