Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

Bu konuyu okuyanlar

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,808
Ekli dosyayı görüntüle 180981
Bir konuda mesajımız olduğunda bunu belirtmek sadece köşede profil fotoğrafımız gözüküyor. Bence konu içerisindeki kendi mesajımızı görmek için bir şey yapılmalı. Tam olarak nasıl uygulanacak emin değilim ama bulunur bir yolu herhalde mesajımızı görmenin. Özellikle 10 ve üstü sayfalı konularda kendi mesajımızı bulmak bayağı sıkıntılı oluyor.
Alternatif yöntem;
Mesajınıza yer imi koyarak kolayca ulaşabilirsiniz ancak evet bu şekil bir mesaj bulma olayı getirilmeli.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,612
Ekli dosyayı görüntüle 180981
Bir konuda mesajımız olduğunda bunu belirtmek sadece köşede profil fotoğrafımız gözüküyor. Bence konu içerisindeki kendi mesajımızı görmek için bir şey yapılmalı. Tam olarak nasıl uygulanacak emin değilim ama bulunur bir yolu herhalde mesajımızı görmenin. Özellikle 10 ve üstü sayfalı konularda kendi mesajımızı bulmak bayağı sıkıntılı oluyor.
Konu içinde sadece belirli bir üyenin mesajını görmek gibi bir özellik eklenebilir.

Örnek veriyorum müzik konusunda bir arkadaşın attığı müzikler hoşuma gitti ve özelliği aktif edip sadece onun mesajlarını görebilmeliyim.

Zamanında buna benzer bir öneri yapmıştım bence de uygulanabilir.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,627
Screenshot_2023-03-31-20-08-58-64.jpg

Şimdi aklıma geldi, burada banlanmış üye sayısı da yazsa güzel olmaz mıydı? Merak ettim çünkü, yapmak mümkünse güzel bir detay bence.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
Yönetimin ne kadar aktif olduğunu gösterir
Katılmıyorum, birilerini banlamak aktifliği göstermez. Topluluklarda moderasyon istatistikleri olması gerektiğinden daha fazla şeffaf olmamalı bu yeterliliği uçuşan üyelerle forum gayet iyi sağlıyor. Bunlar dışında ki yönetimsel detaylar idari tarafta durmalı

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,526
@Developer
Orta bölümdeki bannerdan çok rahatsızım. Hiç kullanıcı dostu olmamasının yanı sıra, sadık ve size değerli zamanını ayıran forum yazarlarını kullanmak amacıyla koyulmuş görünüyor. Etik dışı buluyorum. Ya daha güzel ve güncel bir tasarımla değiştirilmeli yada kaldırıp güzel tasarımlı bir reklam koyulmalı. Reklama bile okyim. Bu hali berbat, çok kötü. Bu tasarımı yapan developer kör olmuş olabilir.

Dipnot: Ayrıca bazen otomatik oynuyor.

Graffyavuz

Asistan
Reaksiyon puanı
211
Hakaret içermeyen yazılarım siliniyor. Hangi süper zeka yapıyor bunu acaba???

eren_e

If you fell down yesterday, stand up today
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,311
Merhabalar sevgili yetkililer.
Anladığım kadarıyla yetkililer hakkındaki şikayetlerimizi buraya yazabilirmişiz.
@7283627256 adlı arkadaşın bir konuda bahsettiği moderatörden bende şikâyetçiyim. Bir yetkili ismi öğrenmek isterse özel sohbetten ismi söyleyebilirim. Bu moderatör foruma lay lay lom yapmaya geliyor. Bu kişi forumda insanlara yardım etmeye/yardım almaya değil de sadece kullanıcılara ceza verme ve eğlenmeye geliyor. Lütfen bu moderatör bir uyarı vb. birşey alsın.
@Developer lütfen.

paroxismus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
81
Konu açma'nın kişi onayından geçmesi gerektiğini düşünüyorum. Beni seviyor musunuz, babam beni dövdü, okulda beni istemediler gibi konudan bağımsız görece küçük arkadaşları ilgilendiren konular görmeye başladım.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,612
Konu açma'nın kişi onayından geçmesi gerektiğini düşünüyorum. Beni seviyor musunuz, babam beni dövdü, okulda beni istemediler gibi konudan bağımsız görece küçük arkadaşları ilgilendiren konular görmeye başladım.
Belirli konu başlıklarında hali hazırda bir onay sistemi bulunuyor ancak konu dışı kategorisi için bu geçerli değil, eklenebilir. ?

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
Dostum wittroc? admin olmuşsa yapacağından şüphem yok ancak önerileri tekrardan bir derleyip toparlayayım

1-) Konu dışı kategorisinde açılan mesajlara düzenleme
2-) Maytap neresinden yakılır, Orucum bozuldu mu gibi açılmak için açılan mesaj kalabalığı yaptıran konulara düzenleme
3-) Siyaset kategorisin de düzenleme (aslında bu konuda kararsızım ancak ufak tefek düzenlemeler o kategoriye ferahlık getirir)
@wittroc

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,627
Dostum wittroc? admin olmuşsa yapacağından şüphem yok ancak önerileri tekrardan bir derleyip toparlayayım

1-) Konu dışı kategorisinde açılan mesajlara düzenleme
2-) Maytap neresinden yakılır, Orucum bozuldu mu gibi açılmak için açılan mesaj kalabalığı yaptıran konulara düzenleme
3-) Siyaset kategorisin de düzenleme (aslında bu konuda kararsızım ancak ufak tefek düzenlemeler o kategoriye ferahlık getirir)
@wittroc
1 ve 2 tamam da 3 olmaz. ☠️

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,156
Forumun yüzde 90'ı banlanmış galiba. @Developer bir af gelecek mi?
Şu anda bir af söz konusu değil.

Daha öncesinde de af çıkarıldı ve troll kimselerin gelmesi dışında bir artısı olmadı. Şu anda, geçtiğimiz dönemlerde aktif ama kalıcı banlanan yaklaşık 50 küsür üye var. Bunlara af çıkarmak da bir anlam ifade etmez.

Fjord

wittroc
Reaksiyon puanı
1,373
Uçuşan Üyeler, Menü paneline eklenebilir.

Dikkate Değer Üyeler bölümünde “Çoğu Çözüm“ ve “Çoğu Albüm“ şeklinde yanlış bir kullanım var.

Son düzenleme: