Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

Bu konuyu okuyanlar

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,378
Ön eklere bilgi kutucuğu eklemeye gerek, tek kelimeyi de anla bi' zahmet.

Profilim ziyaretçilere açık olmasına rağmen, ziyaretçi olarak görüntüleyemiyorum profili. Öne çıkar butonu istedik, bir yıl tık yok. Hâlâ geliştirme aşamasında mı yoksa?

Unutmadan ekleyelim: Güvenlik nedeniyle farklı URL'lara bekleme süresi eklediniz. Peki, neden ShiftDelete'in kendi bağlantısında beklemek yerine direkt gitmiyor?
çünkü o site içi linke giriyor.

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Hocam bence bu yönlendirme ekranı çok iyi olmuş o siteye gitmeden önce bağlantıyı görebiliyoruz hani biz bir linki yazıp ona ad koyabiliyorduk ya site ya kötü bir yere gidiyorsa bence böyle gayet güzel sonra bu linki niye koydun kötü yerlere çıktı muhabbeti de dönmez baya iyi bir eklenti olmuş bu özellik kaldırılmasın
Kaldırılsın dememiş zaten, bu özelliği ayarlardan açıp kapatabilelim demiş. Benim hoşuma gitmedi mesala ayarldan kendi isteğimle bu ayarı kapatabilme özelliği gelsin demiş.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Unutmadan ekleyelim: Güvenlik nedeniyle farklı URL'lara bekleme süresi eklediniz. Peki, neden ShiftDelete'in kendi bağlantısında beklemek yerine direkt gitmiyor?
Direkt olarak bağlantı ShiftDelete.Net ve Forum.ShiftDelete.Net adreslerine gitmesi gerekiyor.
Profilim ziyaretçilere açık olmasına rağmen, ziyaretçi olarak görüntüleyemiyorum profili. Öne çıkar butonu istedik, bir yıl tık yok. Hâlâ geliştirme aşamasında mı yoksa?
Profil görüntüleme kısmında Süper Moderatör arkadaşlarımızda da bir sıkıntı söz konusu, çözmeye çalışacağım.

Öne çıkar butonu gelecek mi dedik?

Düzenleme : Bu arada konuşma tarzına dikkat edersen sevinirim. Burada muhatap olduğun kişilerin karakterini tanımadığından dolayı yanlış anlaşılmalara mahal verebilir. Bilgine.

BatuhanDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,482
Öne çıkar butonu istedik
Aslında olmaması iyi , nedeni;
Cevaplanmamış konuya cevap verince yükselmesi gibi şeyler daha iyi olur (bence)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve Hizliresim gibi sitelerdeki mesajları göremiyoruz. Bunun dolaylı nedenini 10 saniyelik bekleme süresinden olabilir.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
1623565512996.png

Resimlerde ciddi bir sorun var gibi. Sayfa yüklenirken sürekli bu simge çıkıyor.
Fazla mı alttan alıyoruz acaba?
Kralsın. ;)

CaptainFire

Asistan
Reaksiyon puanı
214
4 ay sonra geldiğimde arayüzün değişmesi güzel olmuş.(Ne zaman geldiğini bilmiyorum ama güzel duruyor.)Bir de siz mi yaptınız bilmiyorum Brave'de SDN uygulaması çıktı. Ekran Görüntüsü (109).png

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Çok mesaj yazıyorum çok paylaşım yapmak istiyorum bazı insanlar çok mesaj kaşığını söylüyor forumda genelde ilgili ve alakalı konulara yazılar yazmaya çalışıyorum forumda mesaj sınırlaması konu açma sınırlaması nedir günde kaç tane mesaj yazıp yeni konu açma hakkımız nedir saygılar teşekkürler

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
@Creative
Forumda ana sayfada bulunan yeni konuların hepsini ctrl'ye basıp tek tek tıklayıp açıyordum, ama bazenleri basar basmaz google reklamı geliyordu kapattığım zaman direk konuya giriyordu bununla ilgili pek sıkıntım yoktu ama bugün foruma girdim aynı şekilde konuları açmak istedim bi baktım her konu arasında reklam var, forum gelirinin bir kısmı reklamlardan geliyor ama reklamları biraz azaltsanız veya reklamları boş bulunan alanlara taşısanız iyi olur hocam.
Boş alanlar değilde bir sayfa açarken veya bir işlem yaparken karşımıza küçük reklamlar çıkabilir sayfanın ortasındaki kocaman reklamlardan hoşlanmıyorum

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Mesaj kasmanın hiçbir şekilde sınırı yok. Sadece şu var mesajların doğru yerinde ve anlamlı olması. Konulara mesaj kasmak maksatlı anlamsız alakasız ileti gönderimi yasaktır.

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,378
Çok mesaj yazıyorum çok paylaşım yapmak istiyorum bazı insanlar çok mesaj kaşığını söylüyor forumda genelde ilgili ve alakalı konulara yazılar yazmaya çalışıyorum forumda mesaj sınırlaması konu açma sınırlaması nedir günde kaç tane mesaj yazıp yeni konu açma hakkımız nedir saygılar teşekkürler
Sana diyenler de mesaj kasıyor.
en azından sen gereksiz konulara yazarak mesaj kasmıyorsun.
bana göre sorun yok.

CaptainFire

Asistan
Reaksiyon puanı
214
Şikayet:Saat sabah 11 civarı girdim.1 saat sonra çıktım.Saat akşam 7:00 oldu baktım çıkış yapmış.Bence bunun düzeltilmesi gerek.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Hocam zaten gelmezse forumun bir eksiği olur gelmesi mükemmel güzel olur demiyorum gelmese de olur benim ki merak
Forumun eksiği olmaz biz sadelik dedikce o gelsin bu gelsin sonra forum neden ağır. Arkadaşlar son sayfaları okuyun o kadar farklı istek varki şunu yapalım desek biri çıkıyor olmaz bunu yapalım desek başkası çıkıyor olmaz diyor yenilik yapıyoruz bu seferde kötülemeyi alışkanlık haline getirmiş şahıslar zıplıyor. Eleştiri önerinin de bir şekli şemali olur.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Forumun eksiği olmaz biz sadelik dedikce o gelsin bu gelsin sonra forum neden ağır. Arkadaşlar son sayfaları okuyun o kadar farklı istek varki şunu yapalım desek biri çıkıyor olmaz bunu yapalım desek başkası çıkıyor olmaz diyor yenilik yapıyoruz bu seferde kötülemeyi alışkanlık haline getirmiş şahıslar zıplıyor. Eleştiri önerinin de bir şekli şemali olur.
Yok hocam ben eleştiri yapmadım zaten pekte önemli değil

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258

Son mesajlar