Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
yakın zaman kadar yasaklılar kırmızı ile gözüküyordu şu an gri ye döndü
Ekli dosyayı görüntüle 108111
amma velakin onursalların da rengi gri olduğu için onursallar adına pek hoş durmuyor
Ekli dosyayı görüntüle 108112
o yüzden onursallarda renk değişikliği istiyorum
@Creative
Bu işlerle sanırım Ufuk değil de, @ForumTDK'sı mıydı nicki, tam hatırlayamıyorum, admin olan bir arkadaş vardı. Bi kaç kez geç saatlerde denk gelmiştim. Forumun şeklini değiştirmişti. Yaptığı değişiklik çok hoşuma gitti. Sekme başlıklarını açık maviden sarı'ya döndürmüştü. Lakin tekrar eski haline döndürdü ve gitti. Bazen böyle denemeler yapıp gidiyor.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Bu işlerle sanırım Ufuk değil de, @ForumTDK'sı mıydı nicki, tam hatırlayamıyorum, admin olan bir arkadaş vardı. Bi kaç kez geç saatlerde denk gelmiştim. Forumun şeklini değiştirmişti. Yaptığı değişiklik çok hoşuma gitti. Sekme başlıklarını açık maviden sarı'ya döndürmüştü. Lakin tekrar eski haline döndürdü ve gitti. Bazen böyle denemeler yapıp gidiyor.
Ufuk bilsin oluru varsa o yaptırır.

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
@Forum Developer 'dir. O tema güzeldi ama eksiklikleri vardı biraz.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Söz konusu tema üzerinde çalışmalar devam ediyor. Eksikleri tamamlandıktan sonra sunuma alacağız. Güzel bir tema şuan ki font ile de uyumluluk gösterdi.

@MrtAltg renk konusunda Onursal Üye koyu gri olduğu için ayırt edilebiliyor. Ancak kırmızı olduğu zaman her yerde kendimi görüyor gibi oluyorum.. :)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Söz konusu tema üzerinde çalışmalar devam ediyor. Eksikleri tamamlandıktan sonra sunuma alacağız. Güzel bir tema şuan ki font ile de uyumluluk gösterdi.

@MrtAltg renk konusunda Onursal Üye koyu gri olduğu için ayırt edilebiliyor. Ancak kırmızı olduğu zaman her yerde kendimi görüyor gibi oluyorum.. :)
kırmızıdaki durumunu tahmin ediyordum söyleyecektim bir ara unuttum ama iyi oldu yasaklılardan kırmızının gitmesi en azından onursallar adına yapılabilecek farklı bir renk daha güzel olurdu. gri ne bileyim biraz emekli pasif gibi duruyor daha canlı bir renk tercih edilebilir pembe hariç :)

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Kategori arama gelsin.
Forumların olduğu yere gelince Ctrl+F yapın ve arayın. ;)
Zaten kategoriler bir sayfanın içinde. Bulamadığınız için mi kulaklık konusunu vbulletin kısmına açtınız?

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
Konu açarken konu arama mobile gelsin bu arada ben hoparlör konusunu ses sistemlerine açmıştım.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
yakın zaman kadar yasaklılar kırmızı ile gözüküyordu şu an gri ye döndü
Ekli dosyayı görüntüle 108111
amma velakin onursalların da rengi gri olduğu için onursallar adına pek hoş durmuyor
Ekli dosyayı görüntüle 108112
o yüzden onursallarda renk değişikliği istiyorum
@Creative
(Forumdan uzaklaştırılan üyeler) Kırmızı olduğunda admin gibi duruyordu, şimdi ise onursal gibi. Daha ayırt edici bir renk tonu kullanılmalı, bence de.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,987
Onursal üye neye göre belirleniyor ki?

Merchrior

Asistan
Reaksiyon puanı
160
Haber konusu açan kişilerin haberi gördüğü yer, bilgi edindiği yer ve bilgi edindiği yerin kaynak gösterdiği kişi/medya kuruluşlarının linkini koyması lazım. Bazen bunlar belirtilmeden düz yazılıyor. Bu da tartışmaya sebebiyet veriyor. Ben nereden bileyim yıllar önceki şeyin 80 derecede pişirilip önümüze geri koyulmadığını?

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Magazin bölümü konu içeriklerine bakılsa iyi olur. Haber başlığı ile içerikte yer alan bilgiler uyuşmuyor/eksik veriliyor.

Misal:

Konu başlığı: Berfu Yenenler Çok mutlu güldüren paylaşım

Ama içerikte söz konusu paylaşım yok.

Bir iki cümle paylaşılarak link vermekle magazin/haber paylaşmış olmak olunmuyor. Ek olarak, üye tarafından açılan günlük konu sayısına sınırlama getirilmeli, bence.

Dip Not: Magazin bölümünü takip etmiyorum; yukarıdaki mesajlara istinaden bölümlere göz attım. Tespitlerimi de aktarayım dedim. Selamlar, iyi çalışmalar.

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Forumda acil diye başlık acanlara ve onlara yanıt verenlerede uygun ceza verilmesi lazım bu ne ya adam lar daha konu açmasını bilmiyor bu kadar basit şeyi beceremiyen yanıtlarıda anlamaz

Mümkünse başlıkta acil kelimesi geçiyorsa konu onaya düşse iyi olabilir.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Açil yazmalarından iyidir:grimacing:

Son mesajlar