Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

Bu konuyu okuyanlar

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Yahu artık çözün şu yavaşlık sorununu sdn e bu durum yakışmıyor. Geçenlerde de yazdım saldırı falan diyorsunuz da bence bir ilgisi yok. Bence umurunuzda değil birşeyler yaptığınızı da düşünmüyorum. Böyle devam etsin kafasındasınız. Forum da konular arası dolaşmak işkence sayfa yüklenmiyor.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
yapıyorlar göze gözüken şeyler değil tabi pcine format atmaktan öte bişey...

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
evrimsel-bir-gercek-kaplumbaga-ile-tavsan-hikayesi-bilimfilicom.jpeg

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Bence kendi konularımızı istediğimiz gibi düzenlemeliyiz
Bu çok riskli bir durum defalarca şahit olduğum olay soruyu sorup cevap aldımı gelip konu silinsin diye mesajı değiştirip çekip giden leri forumlar sizlerden sonra gelecekler içinde bilgi kaynağıdır. Bu tip müsvetteler çok olduğu için olmaması daha mantıklı. Ha konu ile ilgili bir sıkıntı vardır raporlarsın içerik düzenlemesi yapılır.
Hep derler silinmesini istiyecektin neden yazdın ? Marangoz bile 1000 sefer ölçer bir sefer keser.

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
Bu çok riskli bir durum defalarca şahit olduğum olay soruyu sorup cevap aldımı gelip konu silinsin diye mesajı değiştirip çekip giden leri forumlar sizlerden sonra gelecekler içinde bilgi kaynağıdır. Bu tip müsvetteler çok olduğu için olmaması daha mantıklı. Ha konu ile ilgili bir sıkıntı vardır raporlarsın içerik düzenlemesi yapılır.
Hep derler silinmesini istiyecektin neden yazdın ? Marangoz bile 1000 sefer ölçer bir sefer keser.
hocam bu konuda haklısınız,başka forumda daha kitap paylaşımı yapıyorum,şu anda dahi istediğim konuda ne zaman istersem girip ,düzeltme ekleme yapabiliyorum,bu aslında çok güzel,kişi ilerideki zamanda yazdığı konuyu beğenmez,silebilir,o anki düşüncesi,sonraki düşüncesi zaman içinde farklılıklar gösterebilir,keşke yazmasaydım diye düşünür.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
hocam bu konuda haklısınız,başka forumda daha kitap paylaşımı yapıyorum,şu anda dahi istediğim konuda ne zaman istersem girip ,düzeltme ekleme yapabiliyorum,bu aslında çok güzel,kişi ilerideki zamanda yazdığı konuyu beğenmez,silebilir,o anki düşüncesi,sonraki düşüncesi zaman içinde farklılıklar gösterebilir,keşke yazmasaydım diye düşünür.
işte sıkıntı orada başlıyor sırf kafası attı diye biriyle takıştı diye binlerce mesajı silebiliyor insan içindeki bir sürü bilgi birikim ile birlikte. Hatta şöyle söyleyeyim zamanında başka bir forumda modun biri yapmıştı bu dediğimi ve fazlasını ne kadar az yetki o kadar iyi.

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
işte sıkıntı orada başlıyor sırf kafası attı diye biriyle takıştı diye binlerce mesajı silebiliyor insan içindeki bir sürü bilgi birikim ile birlikte. Hatta şöyle söyleyeyim zamanında başka bir forumda modun biri yapmıştı bu dediğimi ve fazlasını ne kadar az yetki o kadar iyi.
yabancısı olmadığım konu,evet silerken,o anki düşünce yapısıyla,faydalı olan konuları da silip atabiliyor.ne yazık ki bu da işin kötü yanı,iyi niyeti suistimal oluyor o zamanda.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Gördüğümüzü iletiyoruz köşe bucak aralarda ne varsa

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,374
Forum çoooook hızlandı girerken bayaa bekletiyordu önceden şuan çok hızlı

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
Geçen hafta foruma girerken,cay yudumlamaya fırsatım oluyordu :)
Tıklamaya bastım, bardağı alamaz oldum,çaydan kaldım:(
Ne kötülük ettim de size,döndürdünüz sayfaya flash boya:oops:
Yoksa ışınla bizi scoty mi transfer ettiniz,işi bitirdiniz
G T N Y
Genel Transfer ,Nakilleriniz Yapılır

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,901
Abi yazı fontu konusu vardı bulamadım buradan anlatıyım derdimi.

Font çok ince kalmamış mı sizce?
Hep kalınlarştırıp mı yazayım yazdıklarımı?
Telefondan görünüşü neyse de kurtarıyor azcık ama bilgisayardan görüntüsü baya ince göründü bana.

Reaksiyon puanı
6,381
Artık lütfen konu başlığının konusunu aradığımız yere arama butonu ekleyin, LÜTFFEEEEENN. Her konu açtığımda 50 saat arıyorum konu başlığının konusunu. Bir arama butonu ekleyin lütfen.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,901
Altın kaplamalı forum olmuş. Bu haliyle güzel.

Bilgisayarda gece modu İkonu kaybolmuş. Bu haliyle güzel. Gece Modu İkonunu Profile tıklayınca Açılan sekmeye ayarlayın bence.
Yalnışlıkla dokunmayalım.

Bide Font Çok ince. Telefonda güzel görünüyor ama bilgisayarda tüy gibi kalıyor.

Developer

admin
Admin
Reaksiyon puanı
1,612
Altın kaplamalı forum olmuş. Bu haliyle güzel.

Bilgisayarda gece modu İkonu kaybolmuş. Bu haliyle güzel. Gece Modu İkonunu Profile tıklayınca Açılan sekmeye ayarlayın bence.
Yalnışlıkla dokunmayalım.

Bide Font Çok ince. Telefonda güzel görünüyor ama bilgisayarda tüy gibi kalıyor.

Merhaba, tasarımı test amaçlı aktif ettik. Henüz hazır değil. Bir önceki versiyon ile gece modu aktif olacak.