Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

MrtAltg

murat.altug@shiftdelete.net
Yönetici
Super Moderator
Okunmamışlar olur , farklı kategori olur konu listesinde konu içine girmeden raporlama seceneği yokmudur

Szayel

Profesör
Suç ve Yaptırımda düzenleme yapılmalı.

1 gün verilen ceza fazla sürüyorsa ve düzeltmekte ilgili kişi/kişiler üstüne uğraşıyorsa düzeltmek için; bu sürede mod dediğiniz kişilerde ceza verdikleri kişilerin cezasının tamamlandıysa xf yüzünden madur olmasını engellesin.

Kısaca xf düzeltilemiyorsa bileti keşen kişi gitsin kontrol etsin. Sonuçta bilet sorumlusu değil mi ?

SelimAkoguz

Asistan
Malum forumdaki gibi yazdığımız mesajın altında Nokta ve Büyük Harf düzeltmek için kutu oluyor ya ondan gelmeli. Malum forumdaki gibi yazım kurallarına dikkat edilmesin ama rezalet bir şey ya her yazılandan ceza yemek.

fatih1430

Asistan
Siyaset pek iyi bir şey değildir. Ancak 100 mesajınız olduğu zaman yazabilirsiniz. Siyaset'e girdikten sonra sizde uçmamaya dikkat edin.
sayın admin kardeşim çok doğru söylediniz

siyasete hiç bulaşmamak lazım

size rica etsem buradan benim için 100 mesaj doldurduktan sonrada siyasi konularda yazı yazmaya kapatabilirmisiniz

foruma yeni yeni ısınmaya başladım siyasi konularda uçururlar beni

Creative

justice boss
Yönetici
Admin
sayın admin kardeşim çok doğru söylediniz

siyasete hiç bulaşmamak lazım

size rica etsem buradan benim için 100 mesaj doldurduktan sonrada siyasi konularda yazı yazmaya kapatabilirmisiniz

foruma yeni yeni ısınmaya başladım siyasi konularda uçururlar beni
100. mesajınızdan sonra özel mesaj olarak söylerseniz kısıtlarız.

Şu tema geçiş tuşunu başka bir yere koysanız ya sürekli kullanılan bir şey değil sonuçta boşu boşuna basıp duruyorum bildirim butonu yerine.