Haber Forum HAKÎKAT adlı site kapanmış sanırım, sahibi buraya takılıyormuş?... Bilgisi olan var mı?

Bu konuyu okuyanlar

matematx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Forum HAKÎKAT adlı site neden kapandı, dersler varmış, dönem başında bulursam çok güzel olacak. ztv dersleri... Bu sitenin sahibi zamanında bu foruma takılıyormuş, biraz araştırdım ama şimdi foruma gelmiyor sanırım çünkü ztv konusunda cevap yaılmıyor. Bana çok acil ztv tüm dersler lazım. Aslında sayısalcıyım ama tüm dersleri elinde olan varsa yardımcı olabilir mi?

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,108

matematx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837
Forum HAKÎKAT adlı site neden kapandı, dersler varmış, dönem başında bulursam çok güzel olacak. ztv dersleri... Bu sitenin sahibi zamanında bu foruma takılıyormuş, biraz araştırdım ama şimdi foruma gelmiyor sanırım çünkü ztv konusunda cevap yaılmıyor. Bana çok acil ztv tüm dersler lazım. Aslında sayısalcıyım ama tüm dersleri elinde olan varsa yardımcı olabilir mi?
Udemy, Coursera ve Khan Academy gibi çevrimiçi eğitim platformlarına göz atabilirsin. Ayrıca, üniversitelerin açık ders kaynaklarından da yararlanabilirsin. İlgi alanına ve öğrenmek istediğin konuya göre arama yaparak daha fazla seçenek bulabilirsin ama zaten tüm derlseri istiyorsun bakarsan bulabileceğini umuyorum. Başarılar