Forum.donanimhaber.com

Bu konuyu okuyanlar

skys

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
11
Hacı kapatın bu konuyu hatta silin backlink almasınlar bizden :D

zebaniselo

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Donanımhaber çok güzel bir site ama bilen pek çok kişi kendini bişi sanıp hep birilerine sataşıyor.bu çok berbat bir durum.bu sitede ise bilen adam sayısı az ve millet mesaj kasmak için öylesine şeyler yazıyor.mesela bi donanım soran adama o pahalı,bu yetersiz gibi sade,açıklamasız,kafa karıştıran cevaplar yazıyolar.sdn üye sayısı arttıkça bu sorunun kendi içinde çözüleceğine inanıyorum.

Submarine

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Berbat ötesi bir forum , suçsuz yere banlananlar , reklamlar , çöküntüler ..vs

serhad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bugun donanım forum a üye olayım dedim yarım uğraştım nafile ,girmediğim kullanıcı adı kalmadı ,her seferinde şifre ,e mail, kod ,girip durdum , donanım frm gibi site kullanıcı adını niye otomatik algılatmıyorsun da bu kadar uğraştırıyosun

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
arkadaşlar bugun donanım forum a üye olayım dedim yarım uğraştım nafile ,girmediğim kullanıcı adı kalmadı ,her seferinde şifre ,e mail, kod ,girip durdum , donanım frm gibi site kullanıcı adını niye otomatik algılatmıyorsun da bu kadar uğraştırıyosun

bazen iyice saçmalıyorlar, dün bir site nasıl kullanılıyor diye bir soru sordum mesajımı silmişler. hiç tınlamadım bile:D

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Bir konu atarım, konuyu bulamayız bütün SDN orada arasa da. :)

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
bence donanım haber faydalı bir site. özellikle de donanım konusunda çok fazla sayıda konu başlığı mevcut. google aramalarında bile genelde dh ilk sıralarda çıkıyor. aradığım pek çok bilgiyi orda bulabiliyorum. ben beğeniyorum yani. :)

dh sitesinin bir işlevi de askerlikle ilgili sayfaları. celp zamanları, gideceği yeri öğrenen herkes soluğu dh forumda alıyor. geçen sene ben de öyle yapmıştım. :mrgreen:

sersiler

Asistan
Reaksiyon puanı
1
DH güzel bir site ama bu SDN kötü bir site demek değil. İki sitede gerçekten başarılı bence.

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Gene hortlamış sanırım SDN - DONANIMHABER olayı. Birşeyde illa biri diğeriyle kıyaslanmasa olmuyor mu? İkisi de yerine göre kullanışlı işte. Aynı anda kullanmak çok mu zorunuza gidiyor anlamadım ki. Beğenmiyorsan kullanmazsın. Bir de beğenmediğin bir forumun ismine burada başlık açmak zaten yapabileceğin en iyi reklamdı. Tebrikler :)

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Dh bende bİr kac soru sordum 1 ay oldu halen cvp yazmamiŞlar konuya coĞu Üyenİn sorduklar sorulara sadece bİr kac tane yenİ Üye cvp vermİŞ moderatÖr cok İlgİsİz kaliyor dh yardım isteyenlere hic bi şekilde hemen cvp verilmiyor yada hic verilmiyor

pekİ ne dİyoruz ozaman sdn sdn sdn sdn sdn sdn dİyoruz :).....................1 numara

---------- Post added at 19:40 ---------- Previous post was at 19:23 ----------

DH SEVMİYORSAN Gel ----- > ( Sende Degiştir Neolurki) <------ SDN

BlackSwords

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sunu soylemem gerrekiyorki forun.donanimhaber e girdiğinizde sorununuzu yazdığınız bir en azindan bir cevap kesinlikle bir kullanıcı ve ya o bolumdeki sorumlu arkadas tarafından cevaplanıyor . Tek bir eksiklik yuzunden siteyi yargılamak farklı bir sitede cozum değil aksıine reklamını yapmış oluyosunuz .. :))

ama forum sitesi olarak en iyi sitenin SDN olduğunu dusunuyorum her nekadar GEÇ :( katılmış olsamda ( bu bir kayıptır sadece donanım ve ya yazılım değil her alanda ! ) ...
ama iş donanım tanıtmaya veya yeni çıkan bir urunun haberini sunmaya geldiğinde donanım haberin eline kimse su dokemez ..

ystipi

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Kullanıcıları Çok Yavaş . Örneğin Burda Açtığım Konuya 10 Cvp Verilirken Orda 2-3 Cvp Verilmiş Oluyor . I Love You ShiftDelete ...

trk.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yorumları okudum. baya güldüm. dh ile bu siteyi nasıl kıyasladınız ya. birde cevap gelmiyor güncel değil diyenler bile var. :D

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Zamanında DH yi çok takip ediyordum. Şuan forum sitelerinde vaktimin %90'ını SDN'de geçiriyorum. Her iki siteyi kullananlar iyi bilir. DH ile SDN ni kıyaslamak pek doğru olmaz. İki sitenin haber içeriği ve forum havası çok farklı.
Şu linki ve kaynağını inceleyiniz.

Ali Dincer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Burası varken ne işiniz var don-anım da arkadaşlar? Buradaki kullanıcılar bile kaliteli insanlar

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Özellikle anasayfasının sıkı takipçisiyim. Ürün incelemeleri çok harika. Özellikle yarım saatlik n8 incelemesi ile favori sitelerim arasına girmiştir. Forumuna pek takılmadım hatta hiç desem daha doğru olur.

mrtlln

Asistan
Reaksiyon puanı
61
o sitede mesuthaksoy darkness demircibu keremiks birde ben mrtlln vardı bir zamanlar.

Kendimi dışarda tutarak bu isimler Teknik Yardım konusunda üstadlardı.

Fakat ben o siteden sınırsız şekilde uzaklaştırıldım.

akabinde bilgi seviyesi çok yüksek insanlarda yönetimdeki çoluk çocuk yüzünden oraya yazmamaya başladı.

2004den beri üye olduğum bir site beni kıçıkırık yönetim yetkisi almış çocukla yüzgöz edip siteden uzaklaştırıyorsa ben bu sitenin yönetici ve sahiplerinin oraya önem göstermediği sadece reklam gelirlerini gözettiğini düşünürüm ki herkesde bunu biliyor.

o yüzden Dh sadece konu dışından ibaret bir sitedir gözümde.

---------- Post added at 00:57 ---------- Previous post was at 00:55 ----------

ayrıca eski dh editörü mertcanaytar artık SDN çalışmaktadır ki yakın arkadaşımdır

aceleciburak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
hem DH hemde SDN üyesiyim iki sitede vazgeçilmez siteler haber konusunda ama özellkle DH de Fx57 nin AMD haberleri çok cazip oluyo ilk bilgiler ondan geliyo ayrıca ürün incelemeleri güzel oluyo reklam konusunda elbette bu siteler hayrına yapmıyo bu yayınları belli ücretler harcanı server fln için reklam şart anca burada SDN e bi eleştirim olacak intel için özel sitesi var ve doğal olarak taraf tutuluyo bu reklamın ötesinde bi olay gibi gözüküyo bazen hatta yenide söyliyim bi ara amd ile intelin kullanım oranları intelin sdn sayfasında verilmişti bunu çok objektif bulmadığımı söyliyim ama DH de eski ürün inceleme videolarının tadını vermiyolar hızlı geçiyolar eskiden ürün incelemeleri daha zevkli geçerdi.

Kısacası iki siteyide her gün takip ediyorum ve tüm gelişmelere erişiyorum.emeği geçenlere teşekkür ederim...

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
DH'de her telden şey bulabilirim. (Metal, Anime...) SDN'de o kadar gelişmiş değil.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
bir süredir 1e1 isimli teknoloji bülteniyle hoş işler çıkarmaya başlayan site bir süre mesut çevik i göremeyeceğiz ama olsun :D

Lepidoptera

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ben hayatımda tasarımı bu kadar kötü bir site görmedim.
bkz: Donanımhaber

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Aynen bu sabah bunu konuşuyordum arkadaşımla, SDN ye baksana kardeşim süper yapmışlar ne güzel dedim... birde DH ye bak aradığımı bulmak için cebelleşiyorm :) ara butonu var diyenler olur gibi sanki, evet ara dediğinizde sonuç bulunamadı diyor :D

Son mesajlar