Forum.donanimhaber.com

olympuskiller

Profesör
23 Mart 2008
1,474
7
218
Ben o siteye girince daralıyorum kayboluyorum .Abim çok yakından takip eder orayı özellikle ikinci el bölümü var oradan çok alım satım yapıyor ama ben pek takılmam fakat chip ise güzeldir .

Msfk

Asistan
23 Ağustos 2009
239
5
0
Donanımhaber'e sırf konu dışı için girerdim ama oranında içine ettiler son bir senede.Seviye yerlerde.

bilimteknik

Öğrenci
10 Temmuz 2013
15
0
0
aslında donanımhaberde işini bilenler de var.
ama bir genç topluluğu var bu Türkiye'de her işe burnunu sokmasa olmuyor.
araba desen orada var
bilgisayar desen orada da var
her şeye burunlarını sokarak birşey becerdiklerini sanıyorlar

pcwolf

Dekan
21 Ocak 2009
7,545
33
228
Kimsenin kimseye inanmadığı, dalga geçtiği ve dalga geçmeye meyilli kişilerin olduğu kadar, tam tersi kişileri de bulunduran site.
O sitenin arayüzü başka nasıl olabilirdi merak ediyorum. Gayet açık şekilde kategorileri var.
Ayrıca buradan büyük ve kapsamlı.

Fenomenon

Asistan
5 Ocak 2013
142
0
16
hayatımda böyle saçma bir başlık görmedim
bu düpedüz bir fanboyluk
ben donanımhaberi sevmiyorum, beğenmiyorum diyebilirsin ancak o site kötüdür şöyledir böyledir diyemezsin, çünkü (objektif olarak bakarsa) öyle değil
asıl böyle bir konuyu açan çoluk çocuk olabilir.

vaio

Asistan
8 Ekim 2009
388
2
18
İhtiyacım olduğu zaman giriyorum, bazen hayat kurtarıyor gerçekten. :)

Önemli olan nereye, neyi, nasıl soracağını bilmek diye düşünüyorum.

-şerafettin

Asistan
22 Haziran 2013
101
0
0
Aynen, ben de nefret ediyorum oradan. 4 hafta önce bir şey sormuştum "En güzel bilgisayar parçaları bunlar mı? Neler lazım?" diye, arkadaşlar benimle dalga geçti, yorum yaptı ama cevap yazmadı.

Sonra buraya geldim, burada bana kızan abilere çirkeflik yaptım. Belki bu yüzden değil ama nefret ediyorum oradan. Türkiye'nin donanım temsilcisi olabilirler, ama işi bilmeyenlere yol göstermek yerine hep dalga geçerler. Çoğu zaman cevap dahi gelmez.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

hayatımda böyle saçma bir başlık görmedim
bu düpedüz bir fanboyluk
ben donanımhaberi sevmiyorum, beğenmiyorum diyebilirsin ancak o site kötüdür şöyledir böyledir diyemezsin, çünkü (objektif olarak bakarsa) öyle değil
asıl böyle bir konuyu açan çoluk çocuk olabilir.
Bu konuyu açan kesinlikle provokatör olamaz(veya çocuk). Çünkü adam nasıl bir site olduğunu söyledi, bizzat onaylıyorum. Çünkü ben de gördüm. Bir önceki yorumuma bak ne demek istediğimi anlarsın.

pcwolf

Dekan
21 Ocak 2009
7,545
33
228
Aynen, ben de nefret ediyorum oradan. 4 hafta önce bir şey sormuştum "En güzel bilgisayar parçaları bunlar mı? Neler lazım?" diye, arkadaşlar benimle dalga geçti, yorum yaptı ama cevap yazmadı.

Sonra buraya geldim, burada bana kızan abilere çirkeflik yaptım. Belki bu yüzden değil ama nefret ediyorum oradan. Türkiye'nin donanım temsilcisi olabilirler, ama işi bilmeyenlere yol göstermek yerine hep dalga geçerler. Çoğu zaman cevap dahi gelmez.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu konuyu açan kesinlikle provokatör olamaz(veya çocuk). Çünkü adam nasıl bir site olduğunu söyledi, bizzat onaylıyorum. Çünkü ben de gördüm. Bir önceki yorumuma bak ne demek istediğimi anlarsın.

Acaba uçuk fiyatlı bilgisayar toplamaya çalıştığın için mi oldu? Çünkü genelde o konularda dalga geçiyorlar.

-şerafettin

Asistan
22 Haziran 2013
101
0
0
Acaba uçuk fiyatlı bilgisayar toplamaya çalıştığın için mi oldu? Çünkü genelde o konularda dalga geçiyorlar.
Yok vallahi, 2000 lirayı bile geçmiyordu. Hem öyle olsa bile dalga geçme haklarına sahip değiller ki. Dedim ki neye önem vermeliyim, adamlar topladığım parçalarla dalga geçtiler.

Erol.k

Asistan
3 Haziran 2013
215
11
18
51
Dh kotuluyorsunuz ama burada profil duzenleme kisminda iletisim bolumunde hala icq var kac kisi kullaniyor onu, tweetter message me gibi uygulamalar eklenebilir

pcwolf

Dekan
21 Ocak 2009
7,545
33
228
Daha yeniydim, bilmiyordum. Ama şunu söylemeyi unuttum;Kullanıcıları hep dalga geçiyor, yoksa yönetimde bir sorun yoktu.
Gereksiz kişileri çok, buranın ve oranın yeri çok ayrı.
Burda öyle liseliler abuk subuk konuşup konu açanlara pek rastlamadım.
Orası tam tersi. İyisini bulana kadar adam çıldırıyor.

Amanda

Profesör
15 Eylül 2009
1,973
3
0
Şuana kadar tüm pc arızalarımı oradan hallettim çok faydalı oldu benim için ve çok ilgileniyorlar ben seviyorum :)

TosunPasaa

Doçent
16 Haziran 2012
752
3
0
Açılan saçma sapan konulara da izin vermeseler çok güzel olucak. Şimdiye kadar gördüğüm en aptalca konu. '' Kız arkadaşım eve geldi sizce ne yapmalıyım '' böyle bi konuyla karşılaştıktan sonra o sitenin zerre değeri olmaz benim gözümde. Onlarca yönetici ve şikayet etmeyene kadar konuya müdahale etmiyorlar.

Plunder

Öğrenci
25 Ağustos 2011
4
0
0
Konu Dışı hariç geri kalan tüm bölümleri fevkalade olan site. Zira Konu Dışında 13-14 yaşında çocuklar takılıyor ve klavye başından saçma sapan yorumlar atıyorlar. Hele ki 13 yaşındaki ya da beyin yaşı olarak 13 yaşındaki adminleri saymıyorum bile.

ahmetnazim

Doçent
4 Temmuz 2013
531
0
0
Hem buraya hem oraya telefon ilanı vermek için üye oldum. Sonunda burayı daha çok beğendim çünkü aşırı çok kalitesiz kullanıcısı var ve bir çöplük olmuş adeta donanım haber. Burası daha rahat hem konu bulmak kolay hem tapatalk destekliyor. Hem tasarımı çok güzel buranın.

M-A-R-S

Öğrenci
3 Ağustos 2013
5
0
0
ikinci el formuna abanmış çakallar ve yandaş adminleri..her turlu yoruma açık ilana pahalı verdiğini hatta bazı parçaları sıfır alarak daha ucuza toplanabileceğini link verek anlattığım halde yorumlarımı ikinci el ilanına aykırı olmadığı halde admine sildirdi daha sonra yandaş formcular lan soytarı gibi tabirler kullanarak hakaret eden msjlarını admine şikayet ettiğm halde bu uyelere şikayetiniz sonuçlanmıştır msjı atıp hiçbir ceza verilmediği gibi zorla hakaret postlarını sildirdim..

soytarı yazan arkadaşa ceza vermediği için soytarı senin sülalendir değimde beni şikayet eden bu şahsiyetin şikayeti gözönüne alınarak bana ceza verildi..bu arkadaş daha ileriye gitti msjlarda tehdiler savurdu telefonumu istedi ben yine arka arkaya beni rahatsız ediyor şikayetini yaptığım halde satılmış adminler bu adama tek gün ceza vermediler..bende numaramı verdim ara konuşalım dedim..gizli numaradan aradı bende g..yiyorsa numaranı gizlemeden ara dedim arayamadı ve benim numaramı cinsel formlarda dağıtmış birkaç kişi arayınca anladım sizin numaranızı cinsel formlarda yazdıklarını söylediler tekrar donanım habere mail attım bu uye hakkında işlem yapın dediğim halde sahtekar adamlar hiç bir işlem yapmadığı gibi benim bu adamın tavrında dolayı küfür ettğim msjlardan dolayı 132 gun gibi hesabımı kapattılar..

sadece bunu paylaşmak istedim bu kadar karektersiz adminlere sahip forumdonanımı ne kadar alçak bir site olduğunu söylemek istedim..ve nasıl form uyeleriyle bu kadar samimi olabiliyorlarda yorumları kafalarına göre sildirebiliyorlar istediklerine ceza verebiliyorlar..:cursing:

M-A-R-S

Öğrenci
3 Ağustos 2013
5
0
0
alçaklar yuvası dh adamalr istedkleri gibi hakaret ediyorlar hiçbir ceza almıyorlar biz karşılık veridğimizde hesabımızı belli süreli kapatıyorlar..bu kadar alçak adminleri nereden bulmuşlar şikayetimizi neden değerlendirmedin hadi onu geçtim ben o adamında hakaretini içeren cevap attığımda neden karşı tarafında hakaretini görüp incelemiyorsunuz..

eSa

Dekan
5 Kasım 2011
9,782
352
263
Telefon numarası olayı kötü olmuş. İlk aklıma gelen, Google da telefon numaranı aratıp forum sitelerinin mesajlarında geçip geçmediğini bakabilirsin. Bulduğun sitelere de linkini verip "isteğin dışında, başkası tarafından verildiğini ve rahatsız edildiğini" bildirip kaldırılmasını talep edebilirsin.

jack bauer

Profesör
8 Şubat 2010
1,120
1
0
DH'de üyeler bazen çileden çıkartabiliyor kimisi efendi ama kimiside çoluk çocuk bende artık oraya girmeyi bıraktım.

sevdimsadece

Asistan
13 Ağustos 2009
224
0
16
çok kaliteli bir forum ama çoluk çoçuk artık aldı başını gidiyor zaten video ve haber yorumlarına bakınca sitenin git gide kullanıcı ahlakı ve seviyesi düşüyor ben sık takip ediyorum ama seviyesiz adam çok oldugundan pek yorum felan yazmıyorum dengesiz dolu orası geçmiş olsun

Ben Kenobi

Dekan
6 Kasım 2011
7,335
3,155
293
Bu tür forumlarda biriyle tartışmadan önce yaşına bakın.
Uzun süre tartıştığın birinin yaşı 14 olunca ister istemez kendine kızıyorsun.