Forum.donanimhaber.com

multiTYRT

Öğrenci
22 Haziran 2012
24
0
0
Böyle bir siteye böyle yorumlar yakışmıyor, bunu kimse inkar edemez ama bir çekememezlik söz konusu burada. Yıllardır DH forum üyesiyim ve ayrım yapmadan buraya da giriyorum gördüğünüz gibi.

by efsane

Rektör
Emektar
10 Aralık 2008
14,680
2,135
293
Böyle bir siteye böyle yorumlar yakışmıyor, bunu kimse inkar edemez ama bir çekememezlik söz konusu burada. Yıllardır DH forum üyesiyim ve ayrım yapmadan buraya da giriyorum gördüğünüz gibi.

Ne alakası var hocam?

Bu başlığı DH yöneticileri de takip ediyor.

Yeri geliyor biz Hepsiburada'yı eleştirip çözüme kavuşturuyoruz.

Açık bir yer burası.

multiTYRT

Öğrenci
22 Haziran 2012
24
0
0
Ne alakası var hocam?

Bu başlığı DH yöneticileri de takip ediyor.

Yeri geliyor biz Hepsiburada'yı eleştirip çözüme kavuşturuyoruz.

Açık bir yer burası.

Hocam ilk sayfadan beri okuyorum bazıları yerden yere vuruyor DH'i, SDN sanki DH'den çok üstünmüş gibi konuşuyorlar. Kabul ediyorum ki DH'de SDN'den üstün değil. Bunu orada söyleyen biride yanlış söylüyordur, kimse inkar edemez.

oslun

Dekan
2 Aralık 2008
7,665
33
228
2008'den beri SDN üyesiyim ve 6 bin küsür mesajım var.

2007'den beri DH üyesiyim ve 150 mesajım var. İşin düşerse DH güzeldir, geri kalan herşey için SDN :)

Artvincenter

Profesör
11 Nisan 2013
2,765
8
0
Hocam ilk sayfadan beri okuyorum bazıları yerden yere vuruyor DH'i, SDN sanki DH'den çok üstünmüş gibi konuşuyorlar. Kabul ediyorum ki DH'de SDN'den üstün değil. Bunu orada söyleyen biride yanlış söylüyordur, kimse inkar edemez.
Mod arkadaşlar yanlışım varsa kaldırabilirsiniz. Yorumu ben dh de kullanıodum sdn yı sonradan ögrendim.
Dh online olan bir yer doğru fakat iletişim,reklam,tasarım gözrengini bozuo dh nin bir başka eksiği'de reklam,prim için kullananlar var siteyi bunları azaltması lazım başka kötü bir yanı yok dh'nin..

friendly

Rektör
19 Mart 2009
11,873
671
293
DH'yi gene de hafife almamak lazım.
Katılımcı kapasitesi olarak çok üst seviyedeler.
Buradaki seviye orada yok o ayrı mesele.

Ama orada da alakalı - alakasız her soruna bir cevap var.

heathrow

Doçent
29 Nisan 2013
507
55
28
1.) Donanımhaber'de firma çalışanları cirit atıyor.
2.) Dengesiz ve seviyesiz çok üye var DH'de.
3.) Sık sık tartışmalar yaşanmakta.
4.) Sorulan soruları cevaplama konusunda SDN üyeleri daha istekli, daha çok yardımcı oluyorlar.
5.) Hatta forum yönetimi ile bazı firmalar arasında gizli anlaşmalar var.

4 sene takıldığım DH'de bazı şeyleri gözlemleme fırsatı buldum.

41atakan

Öğrenci
12 Mayıs 2013
85
0
0
Donanım haberde sadece konu dışına açtığınız konularda cevap alabiliyorsunuz.Onun dışında cevap alabileceğinizi sanmıyorum
Adminleri,Konuyu yanlış yere açtım diye forumdan 15 gün uzaklaştırma aldım

heathrow

Doçent
29 Nisan 2013
507
55
28
Bazı arkadaşlar resmi SDN uygulaması olmamasından yakınıyor ama... Donanım haber forum tapatalk desteklemiyor. Ayrıca resmi ya da gayri resmi DH forum uygulaması da yok.

by10ur

Profesör
13 Kasım 2007
1,120
7
218
Donanımhaber daha donanımlı bir forum :) htc one gibi yeni ürünler hakkındaki bilgileri oradaki bir çok üye ile tartışa biliyorsun forum konuları daha canlı.

Rint

Profesör
8 Nisan 2013
1,654
360
263
Olay farklı bir yere kaymış...

En iyisi yok ben yapana kadar :p Hadi ii geceler...

mustang

Dekan
30 Ekim 2008
8,663
34
228
Bende Üyeyim oraya.2007 den beri.
Ama Buradaki Ortam yok kesinlikle orada.
Dh dada hemen hemen aradığınız her şey var.Çoğu yalan yanlış, ama var.

mdkbet

Profesör
13 Kasım 2006
2,590
80
228
daha önce donanimhaber hakkında bir iki olumlu şey yazmıştım uzun zamandır gps navigasyon bölümünü okuyorum
nasıl bir gaflet içinde olduğumu gördüm
donanimhaber resmen bitmiş, adeta tek bir markanın propagandası yapılıyor
adminlerde buna çanak tutuyor
diğer markaları ciddi şekilde karalıyorlar
malum marka hakkında kötü birşey söylerseniz uzaklaştırma alıyorsunuz.
oradaki yorumlara güvenip ürün almak büyük hata.

Plunder

Öğrenci
25 Ağustos 2011
4
0
0
10 numara üyeleri olan fakat ilkokullu adminlere sahip bir site. Hele RDS diye bir eleman var. Fellik fellik arıyorum dengesizi. Vurucam bulduğum yerde.

DogukanHBO

Öğrenci
23 Nisan 2012
11
0
0
Çok klişe bir teması var bende üyesiyim. Fakat üyeleri okadar kibirli iğrenç mahluklar ki forumdan soğutuyorlar. Efendim geçenlerde mikrofonum ile ilgili bir soru sordum çalışmadığına dair; Küfür yemediğim kaldı. Gelen cevaplar kısmen şöyle :
Yenisini al
Nabak Ölekmi
Konuşma sende ozaman mikrofonu napıcan
Konu yanlış yerdemi acaba moderatörler (konu yanlış yerde değil post kasıyor)
teşekkürler güzel konu(post kasıyor)
arkadaşlar o değilde benimde hopörlör çalışmıyor (konu baltalama)

mendocino

Rektör
9 Ocak 2009
11,032
81
228
Konu teknolojiyse ve bu konuda bilgi paylaşmaksa dh çok önde. Sdn'de boş muabbette açıkara öndedir.

suhakopan

Öğrenci
23 Temmuz 2011
14
0
0
Her sorunda format düzelir diyen site (hepsi burada) = kasayı yan yatır diyen site (inci sözlük)

Aralarında fark yoktur fakat inci sözlük şaka niyetine diyordur donanımhaber ciddi