Forum.donanimhaber.com

tambjk

Profesör
10 Mayıs 2011
3,263
16
218
@|SeYYaH|ben gayet iyi anlıyorum seni. Benim DH SDN karşılaştırmasındaki o madde deki kastım buydu zaten. Sen fikirlerini düşüncelerini tabikide özgürce açıklayabilirsin bu senin en doğal hakkın.

Daha fazla uzatmadan asıl konuya gelecek olursak, SDN de senin gibi düşünen, yorum yapan kişiler ağırlıkta, DH de ise her türden kişi var. Konuya yaptığın yorumlar ile yaptığım kıyaslamada ne kadar haklı olduğumu gösterdiğin için tşkrler.

hanxhanx

Asistan
16 Ekim 2009
355
4
0
Forumları rakiplerinin büyüklüğüne göre değerlendirmek çok daha mantıklı olur.
c6vd4.jpg

c6vdu.jpg

Dh Türkiyenin en çok ziyaret edilen Teknoloji,Donanım,Yazılım vs. Sitesidir, İllaki her türden canlının barınabileceği biryerdir. Ben uzun yıllardır üyeyim açtığım bir konuda ne DH'de nede SDN'de cevapsız kaldıgını görmedim. Bence bu tarz yakıştırmalara gerek yok, o yaşta Bilgisayar öğretmenisiniz bunu öncelikle sizin anlamanız gerekiyor. Nerde çokluk orda illaki *** olacaktır. Unutmayalım

DogacYildirim

Öğrenci
31 Ağustos 2012
6
0
0
Video incelemelerdeki diksiyonları kulaklarımı tırmalıyor. Forumun ve yöneticilerin siyasi görüş belirtmesi ve siyasi partilerin (daha doğrusu tek bir partinin) reklamını alması da hoş değil. İnternette sansür yanlısı bir partinin reklamını bir internet sitesinin alması da ayrı bir acayiplik zaten. (sdndeki ilk mesajım:biggrin:)

ugurcan90

Asistan
5 Eylül 2012
137
0
16
konunu inceledim bence senin konun fazla kapalı yani sıkıntılı bilemeyebilirler normal karşılıyorum, donanım haberi yıllardır kullanırım bir sıkıntı çıktığında genelde hızlı ve etkili çözüm yolları buluyorlar. bence güzel bir forum

SerdarGokcen

Asistan
7 Nisan 2012
400
3
0
Ne tasarımı ne kullanıcıları. DH nin içeriği çok fazla ve genelde google dan aklıma esen bir şey ararsam dh den faydalanıyorum genelde.

Fanboymuş bilmem neymiş vs vs geçin bunları. CHIP geçmiş konuda. CHIP tam bir velet topluluğu oldu yönetim işi koyverdi resmen aynı konular sık sık açılıyor. 2005 ten beri üyeyim o foruma bıktım artık aynı konuların açılmasından.

SDN ye gelirsek iyi güzel forumuna bir şey demiyorum ama o veletler burada da çok.

Ben foruma girmiyorum her iki siteninde pek. Ana sayfadaki makaleler ve ilgimi çeken(ana sayfadaki forum konuları) sayfalara bakıyorum ama sdn ye girmeden önce girdiğim ilk pc ile ilgili site DH. Sonra SDN sonra CHIP.

Chip iyice bozdu zaten yok windows 8 yok wp8 yok facebook haberleri, yok eskiler vs...

THGTR ye takılıyordum o da chip yolunda ilerliyor.

Neyse diyeceğim o ki o iyidir bu kötüdür size ne kazandırıyor? Bana hiç bir şey kazandırmıyor. İyi değilse girmeyin arkadaşım. Zorla mı sokuyorlar sizi...

Zamanınıza yazık.

imset

Öğrenci
24 Mayıs 2009
20
0
0
Arkadaşlar bu iş benim arabam iyi benim dışındakiler kötü noktasına geliyor bu da hoş olmuyor. Sadece Reklamlara bakarak sitelerin izlenirliği test edilebilir bu tartışmayı tasvip etmiyorum sanki biraz kıskançlık kokuyor. olmuyor arkadaşlar içerik ve kalitede yarışalım başka konular bu forumların konusu olmamalı iyi günler dilerim.

MrtAltg

Dekan
Emektar
22 Şubat 2007
9,834
12,107
2,958
sıkıntı yoktur hacı o sitede güzeldir tabi reklamlarını hesaba katmazsak onuda şu şekilde açıklarız bir kaktüs tarlası düşünün (kaktüslerimiz reklamlar işte) ama kaktüsler yüzünde güzelim güllere ne dokunabiliyoruz nede koklayabiliyoruz :)

Buroteknik

Asistan
10 Aralık 2012
105
0
0
gayet güncel sitelerden birisi aslında dönüşler hemen yapılıyor senin şanssızlığın olabilir ..

Berke_

Öğrenci
31 Ekim 2012
28
0
0
Çoğu insan kendini beğenmiştir , ayrıca aşırı derece çocuk dolmuştur oğlum yaşındakiler girip kendini 20 yaşında gösteriyor.

Burk.Clik

Profesör
4 Eylül 2012
2,221
40
228
Özellikle SDN de bir saatten sonra online kullanıcı bulması güç oluyor. Online sayısı azaldığını gördüğüm zaman hemen DH ya geçiş yapıyorum. 24 saat online sayısı yüksek bir forum.

sdn46

Asistan
12 Şubat 2012
381
1
16
SDN güzelde yardımcı olan adam yok, adama yardımcı oluyoruz bilmiş bilmiş konuşuyor böyleleri adamı forumdan soğutuyor bilesiniz ..

theley

Asistan
2 Aralık 2012
372
0
0
bu forum oradan daha iyi. orada da üyeyim. 5000'den fazla mesajım var. ama iyice bozuldu. burası daha saygılı, seviyeli. yeni üye oldum ve çok sevdim. tek sevmediğim yanı var, forumda yazılanların kısmı çok dar. sağ tarafa doğru genişlemeli.

şimdilik alışamadım, yakında alışırız :D

ozkansmsk

Asistan
5 Mart 2013
128
0
16
bir kişi yüzünden tüm forumu yakmışsınız :D aynı şey sdn içinde olabilir. biraz daha düşünülüp cevaplar yazılmalıdır. ben burda dh yı fln savunduğum yok. daha düne kadar açılımını bile bilmezdim. bu tamamiyle benim ilgisizliğimdir :D alçak gönüllüyüm burcum akrep :D öle gider hacım :D

mdkbet

Profesör
13 Kasım 2006
2,590
80
228
son zamanlarda dh bozulmuş olabilir ancak donanimhaberde buradan çok daha fazla içerik var

goki

Asistan
15 Eylül 2007
235
0
0
google a arattığım ne olursa sayfanın en başında dh nin konularını görüyorum bence içerik olarak çok zengin herkonuda mutlaka bişeyler bulabiliyorum araba diyorum çıkıyor dizi diyorum çıkıyor kadın erkek ilişkileri bile var daha ne olsun :D güzel site bence ne dh nede sdn birbirlerine girmesin ikiside değerli ikiside kullanıcılar için önemli siteler.

mdkbet

Profesör
13 Kasım 2006
2,590
80
228
@goki özellikle arabalar konusunda dh çok iyi bir kaynak
markaların kendi başlıkları altında çok yararlı bilgiler var.

aslında sdn nin yeri ayrı dh nin yeri ayrı
kıyaslamak çok doğru değil