Flaş! YouTube kapatıldı! 27 Mart 2014

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
paralel yapı dinliyormuş ulan telekomu özelleştirirken kafanız nerdeydi ? üç kuruşa mahkum olduğu dönemde bu ülke satmamıştı telekomu sülalenizi dinlerler böyle cefası millete kalır.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
ul*n telefondan girdim şimdi bilgisayar girmiyor

fraud3

Doçent
Reaksiyon puanı
3
bu arada hükümetimiz bizi dünyaya maskara etmeye devam ediyor. Hala paralel devletin ihanetinden söz edenler var.Eğer bu cümleyi kurabiliyorsanız tüm bu kayıtlarıda kabul ediyorsunuz demek ki. önce kayıtlardaki kişilerden sonrada yine o kişilerin oluşturduğu paralel devlettende her şeyin hesabını sorucaz merak etmeyin. her şeyin sırası var :)
BjqDHMvIYAEZKQT.jpg

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
gizli suriye görüşmesiymiş!! görüşme mi? tezgah mı?

kimi yediklerini sanıyor bunlar?

mesut777

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Açık açık bir taraflarımız korkuyor demiyorlar da site kapatarak gerçekler açığa çıkmaz zannediyorlar.Şapka düştü kel göründü malesef

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Ne Kuzey Kore ne de Çin.Bizle yarışamazlar artık.

Berk9405

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ama onlar Türkiye'yi adam yerine koymuyorlar :(

(Yersen)

offi987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar son dkka gerçekleşen olay ile youtube kapatıldı.BTK onaylanarak kapatılmış.
208.67.222.222
8.26.56.26
Dnsleri ile erişimdeyim ben şuan ama bazı kullanıcılar yinede giremiyor.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Dikdatörlük değil de nedir bu lütfen biri açıklasın. Senin aleyhine video paylaşılıyor diye dünyanın en çok girilen video paylaşım sitesini kapatamazsın, yok öyle dünya.

uSuLca

Asistan
Reaksiyon puanı
1
tam ben acıyordum konuyu :))

yeni tapeleri dinlerken gitti :))

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ayakkabı kutularından küçük kuşlardan korkmaya başladıkları zaman ipin ucu kaçtı

aahmet7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eskiden youtube mu twitter mi varmış diyen akp zihniyetleri eskiden elektrikte yoktu bilginize.

Mstafacnylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Youtube kapatma amaçları neymiş? Herhangi açıklama? Başımızda ki insanlarla alakalı şuraya çok şeyler yazardım ama diyecek bi şeyim yok Forumdayız. Zihniyetleri geri demekle yetinmemiz lazım. Son günler de Youtube yavaşlamasından bi şey olduğunu anlamalıydık. DNS değiştirin fıstık gibi.

Atıyorum ben bi işletmeciyim Youtube reklam verdim ve şuan Türkiye'de kısıtlı ne yapacam? Hiç bunları düşünmeden etmeden insan rızkını yiyorlar. Reklam alan şirketler ne yapacak? Nasıl ekmek yiyecek çok merak ediyorum.

uSuLca

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Avea jet kullanıyorum ne denediysem olmadı :) Bir el atın arkadaşlar şuna..

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Kapatılsın tabi kardeşim ya vergi vermezler birşey etmezler bu halk üzerinden yıllık kazançları 25 milyon $ ve bu kazanç üzerinden vergi vermiyorlar, bizim esnafımız da kazandığı parayı vergiye versin adalet değil, bu kapatılmasını destekleıyorum ben.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
kapatılma sebebi suriye ile yapılan gizli konuşmanın yayınlanması video ne zaman kalkar o zaman youtube açılır gibime geliyor

mrtnr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
milletce hacker olma yolunda ilerlemek için bir adım daha atıldı bu gün.

Theurer

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ne kadar abartmayı seviyosunuz arkadaş ya. daha önceden bunları nedenleri açıklandı diye hatırlıyorum. bizim siteye girmemizi etkileyecek mi? hayır. bunun belliki twitter gibi bir durumu var.

aahmet7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kapatılsın tabi kardeşim ya vergi vermezler birşey etmezler bu halk üzerinden yıllık kazançları 25 milyar $ ve bu kazanç üzerinden vergi vermiyorlar, bizim esnafımız da kazandığı parayı vergiye versin adalet değil, bu kapatılmasını destekleıyorum ben.

kime vergi verecek yada verdiği vergi senin işine yarayacak mı ayıp ya rakamıda bayaa sallamıssın dekontu da paylaşırsan iyi olur:biggrin:

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Hergün burası ne zaman kapanır diye düşünceğimize Tümden çeksinler fişi. "Türkiye'ye interneti getireceğiz." Süpermiş.

Mstafacnylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kime vergi verecek yada verdiği vergi senin işine yarayacak mı ayıp ya rakamıda bayaa sallamıssın dekontu da paylaşırsan iyi olur:biggrin:

:lol: hahaha Vallahi dostum ya haklısın. Hakikaten diyecek bi şey yok Zihniyeti farklı ;)

tatar59

Asistan
Reaksiyon puanı
7
ilgili videoyu özelden atabilcek varmı. Ortalık yıkılıyor montaj olsa site kapatılmaz ya bunu burdaki beyinlere ben anlatamıyorum bakın çok basit bi kanıt sunsunlar ortaya hangi oparatörü kullanıyorlarsa o oporatörün sayfasına girsinler Allah aşkına kullanım detayı denen bi olay var bassınlar ona hangi saatte kiminle konustuklarını çıkartsınlar ya o saatler içinde kimseyle konuşmamaışşsa zaten çok rahat kanıtlar neden buna inanmıyorsunuz anlamıyorum........

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Ben yine olaya işletmeler açısından bakıyorum.

Mesela biz SDN olarak videolarımızı YouTube üzerinden size ulaştırıyoruz.

Bunu bizden başka birçok firma da yapıyor.

Bizim gibi şirketlerin suçu ne peki? Zararımızı karşılayacak mı bunlar?