Soru Fit vücut için ne yapılmalı

Bu konuyu okuyanlar

KaanStinson

Asistan
Reaksiyon puanı
191
183 boyum 60 küsür kilom var. Fit olmak istiyorum, ama spor salonuna gidecek zamanım yok. Bu iş evde yapılabilir mi ? Evde aletlerim var halter dambıl barfiks vs.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Dengeli beslenmen gerekir. Spor salonundaki aletlerin bazılarını evinde kullanamazsın ama daha uzun bir süreçte fit kalabilirsin.

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Amacın vücut geliştirme ise evde olacak birşey değil bir süre sonra insan evde çalışmayı bırakıyor amacım kas yapmak değil ise beslenme için diyetisyene başvuracaksın..

KaanStinson

Asistan
Reaksiyon puanı
191
Amacın vücut geliştirme ise evde olacak birşey değil bir süre sonra insan evde çalışmayı bırakıyor amacım kas yapmak değil ise beslenme için diyetisyene başvuracaksın..
Spor salonuna kayıt olsam vakitsizlikten gidemeyeceğim...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dengeli beslenmen gerekir. Spor salonundaki aletlerin bazılarını evinde kullanamazsın ama daha uzun bir süreçte fit kalabilirsin.
Yiyip kilo alamıyorum maalesef.

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Spor salonuna kayıt olsam vakitsizlikten gidemeyeceğim...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yiyip kilo alamıyorum maalesef.
Kolay değil bende öyleydim ne yersem yiyim kilo alamazdım ama spora başladım bu sporda en önemli zor beslenme herşeyi yiyemiyorsun senelerdir kendi yemeğimi yapar yerim protein ve karbonhidrat odaklı beslenmen gerek ve kilo göre bunları alman gerek alıştıktan sonra sorun olmuyorum tabi kendimi ödüllendiriyorumda herkes spor salonunda çalışmanın zor olduğunu düşünür herkesin yaptığını yapamıyorsun yediğini yiyemiyorsun ama sonuç almaya başladın zaman devam ediyorsun ben biraz kilo alıyım diye başladım ama 8 senedir yapıyorum günlüj alacağım protein karbonhidrat yağ oranım belli sabitledim belli kiloda gidiyorum düşürürsem kilo veririm yükselttirsem kas kütlesi yaparım sadece görüntü olarak güzelleşmiyorsun sağlık anlamında da iyi durumda okuyorsun yağlı yemiyorsun uyju düzenin oluyor yapacaksan devam ettir önce evde başla sonrasını düşünürsün..

突厥汗國

Profesör
Reaksiyon puanı
1,236
Proteinle besleneceksın, Yani Dogal olan seylerle, Protein ıceceklerı veya Tozlari değil,Kendıne Düzen vereceksın Gunde belırlı zamanlarda yapacaksın, Yuklenmeden Fazla kılo almadan ve vermeden dengede tutarak ama kesınlıkle Proteine yonelceksın Fazla zarar unutma..