Firefox 6 Yayınlandı

kelestemur

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Firefox 6 Yayınlandı

Açık kaynak web tarayıcısı Firefox, altıncı sürümüyle yeniden internet kullanıcılarının karşısında. Önceki sürüme göre yüzde 20 daha hızlı olan ateş tilkisi, ayrıca daha da kararlı.

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
güncelletiyorum ama bulamadı en günceli yüklü diyor.

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
türkçe sürüm. daha resmi olarak yayınlanmadı.o yüzden güncellemede çıkkmayabilir.

serkay1578

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Önceden böyle sürüm numarası atladımı çok büyük değişiklikler olurdu heyecanlanırdık bizde,şimdi 5.1 yapacaklarına 6 yapıyorlar direk ufak tefek şeylerle sürüm numarası atlatıyorlar bi anlamı yok böyle.

shakal

Profesör
Reaksiyon puanı
29
bencede yani artik ciddi bir degisim iceren güncelleme mi yoksa ivir zivir bir bir güncelleme mi anlasilmayacak bir boyuta getirdiler

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
FF6'yı genel olarak beğendim stabilite artmış ama başka bir fark göremedim farktan kastım açılış hızı hala aynı sayfa yükleme hızı kendi sürümlerine göre hızlı belki ama chrome kullanan biri attan inip eşeğe binmiş gibi hissediyor sayfa açılış hızında 1 sn fark var nerdeyse, yada chromedan gözüm alıştığı için o kadar uzun geliyor. Eklentileri çok fazla ve çeşitli zaten en büyük artısıda o ama işin ilginç yanı chromeda eklenti sayısı bu kadar fazla olmamasına rağmen hemen hemen bütün eklentilerin aynısı yada aynı işi göreni mevcut daha 1 sene önce chromeda eklenti bulmak sorundu, farkettirmeden çalışmış chrome web store. Rekabet iyidir iyi...

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Firefox 8'i Bekleyin arkadaşlar..:D

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bekleyelim hoca beklemesinede ff4-ff6 arasında bu kadar fark varsa ff6-ff8 arasında da çok bir fark beklememek lazım bence sen çok heveslenme:D Büyük beklentilere sokma kendini derim:)

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
gözle görülür farkı adres çubuğunda gördüm ve kararlılığı artmış :) + daha da hızlanmış