Haber PC’ler WiFi 6 Teknolojisine Geçiyor

Bu konuyu okuyanlar

TP-Link Türkiye

Temsilci
Temsilci
Katılım
26 Mart 2013
Mesajlar
452
Reaksiyon puanı
101
Puanları
43
TP-Link, PC’leri kolayca WiFi 6 teknolojisine yükselten yeni bir adaptörü satışa sundu. Archer TX50E PCIe adaptörü, Gigabit hız, daha düşük gecikme süreleri, daha güvenli bağlantı gibi pek çok özellik sunuyor.


3 Ağustos 2022 – TP-Link®, PC’leri kolayca WiFi 6 teknolojisine taşıyan yeni adaptörünü satışa sundu. Archer TX50E model PCIe adaptörü, özellikle online oyun oynayanların tercih edeceği, PC’leri yeni nesil WiFi standardına yükselten bir çözüm.WiFi 6 teknolojisinin sağladığı tüm avantajları PC’lere taşıyan ve böylece ister online oyunda, ister PC’den HD film izleme gibi uygulamalarda keyfi kat kat artıran Archer TX50E, aynı zamanda Bluetooth 5.0 teknolojisine de sahip. Böylece bu PCIe adaptör takılan PC’ler hem kablosuz bağlantıda hem de Bluetooth bağlantılarında sınıf atlıyor.5 GHz bandında 2402 Mbps hızlara ulaşabilen ürün, PC’lerin Gigabit hız bariyerini aşmalarını sağlıyor. Bu yüksek kablosuz hızların yanı sıra yüzde 75 daha düşük gecikme süresi ile oyun keyfini artıran adaptör, sorunsuz bir canlı akış sağlıyor.

Archer-TX50E---1.jpg


Daha Geniş Kapsama Alanı, Daha Güvenli Bağlantı…

Archer TX50E’nin üzerinde iki adet yüksek kazançlı anten yer alıyor. 360 derece dönebilen bu antenler ile WiFi kapsama alanı çok daha genişliyor. Intel WiFi 6 yonga seti kullanılan ürün, güvenilir ve yüksek performanslı bir bağlantı sunuyor. Ürün aynı zamanda yüksek güvenlik özelliğine de sahip. En yeni WiFi güvenlik protokolü olan WPA3 desteği sayesinde daha güvenli şifreleme sağlıyor ve ağı korsanlara karşı koruyor.OFDMA ve MI-MUMO teknolojileri sayesinde aynı anda çok sayıda cihaza destek veren bir ağ oluşturuluyor ve diğer tüm cihazlar ağa bağlıyken de PC’nin güçlü, verimli ve gecikmesiz kablosuz bağlantıya sahip olmasını garanti ediyor.

Archer-TX50E---2.jpg


Bluetooth cihazlar için de yüksek hız…

Archer TX50E, PC’ye Bluetooth üzerinden bağlanan kulaklık, kumanda, klavye gibi cihazların bağlantı hızını da artırıyor. Bluetooth 5.0 teknolojisi, bir önceki teknolojiye göre bağlantı hızını 2 kat, kapsama alanını ise 4 kat genişletiyor. Böylece PC’ler tek bir adaptörle ciddi bir level atlıyor.Tasarımı da bazı özelliklere sahip olan ürün, özelleştirilmiş ısı emici sayesinde termal enerjiyi verimli bir şekilde dağıtıyor ve daha kararlı bir bağlantı sunuyor. Ayrıca ek bağlantı parçaları altın kaplama olduğundan oksidasyon önleniyor.Türkiye’de 80 USD (KDV dahil) tavsiye edilen fiyatla satışa sunulan ürün hakkında daha ayrıntılı bilgi için: https://www.tp-link.com/tr/home-networking/adapter/archer-tx50e/
 

Utku92

Müdavim
Katılım
30 Haziran 2012
Mesajlar
5,328
Çözümler
1
Reaksiyon puanı
3,847
Puanları
113
Yaş
31
Buna gerek yok antenli boş pci kartı alınır yanına da ax210 gibi bir intel kart alıp takılır bundan kat kat iyi olur.
 
Üst