Fifa 2011'de, Iker Casillas Sizsiniz!

lBa1xkrV1fe7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
bence çok mantıklı ve yaratıcı amaçları aslında ilk olmak ama bu güzel bir şey

gulnazeren

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Fifa oynamıyorum zaten ama bence kötü bir düşünce güzel olacağı kanaatinde değilim. Pes'de zaten böyle bir olay var ayrıca istediğin zaman tuşlara basıp kalecilik yapabiliyorsun.

Majeste

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Ya sevgilisi? Kupada gönüllerimde taht kurmuştu. :D :D

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
Fifa oynamıyorum zaten ama bence kötü bir düşünce güzel olacağı kanaatinde değilim. Pes'de zaten böyle bir olay var ayrıca istediğin zaman tuşlara basıp kalecilik yapabiliyorsun.

pek anlamam ama benim gördüğüm peste kaleciyi kontrol edemiyorsun sadece kalede beklemek yerine atak yapmasını sağlayabiliyorsun yani dışarı çıkıyor :)

since1453

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Uzun zamandır bende böyle birşey istiyorumdum.. Pesde become a legend'de kaleci olduğunuzu düşünsenize, tadından yenmez. 2012'de Pes'den de böyle bir girişim bekliyorum. Ben kalede bekliyemem. Kaleci oyuncu olurum orası ayrı :mrgreen:

gulnazeren

Asistan
Reaksiyon puanı
6
pek anlamam ama benim gördüğüm peste kaleciyi kontrol edemiyorsun sadece kalede beklemek yerine atak yapmasını sağlayabiliyorsun yani dışarı çıkıyor :)

Hayır tabikide açılmaktan bahsetmiyorum. Manuel Kaleciye L1 + Sağ analoga basarak geçiş yapıyoruz. kapatmak için yine aynı tuşları kullanıyoruz klavyede yapması tabiki biraz daha zor ve analogsuz joysticklerde anlatmak istediğim manuel kaleci pek zevkli birşey değil : ) sadece oynayanlar bilir kalecinin sağından gecerken kaleci yatar ve boş kale ile karşı karşıya kalırsınız bunu engelleyebilirsiniz manuel kalecide kendiniz kontrol ettiğiniz için çalım yemeyebilirsinz diğer pozisyonlarda ise dezavantaj olduğunu söyleyebilirim bu arada Become a legend kalecilik yapılıyor diye biliyorum :)