Haber 800 TL değerindeki FIFA 22 ücretsiz oluyor!

Bu konuyu okuyanlar

N-13

King of the Woodland Realm
Yönetici
Super Moderator
Katılım
15 Kasım 2020
Mesajlar
5,267
Çözümler
29
Reaksiyon puanı
8,458
Puanları
113
Yaş
18
PlayStation Plus, PlayStation Now hizmetiyle bir araya getirerek, yine PlayStation Plus adıyla tek çatıda birleştirmeye hazırlanırken, bir yandan da kullanıcılarına ayrıcalık tanımaya devam ediyor. Kısıtlı süreliğine ücretsiz oyunlar sunan hizmet, yeni bir bilgiye göre Mayıs ayı için önemli hazırlıklar yapıyor.

FIFA 22, 3 Mayıs-7 Haziran tarihleri arasında PS Plus’ta ücretsiz olacak

Bu alandaki doğru sızıntı bilgileriyle ün kazanmış Billbil-Kun isimli kaynak, PlayStation Plus hizmetinin Mayıs ayında önemli oyunları ücretsiz olarak sunacağını belirtti. Sony’nin Mayıs PS Plus ücretsiz oyun serisini önümüzdeki günlerde onaylaması bekleniyor. Bununla birlikte ralarında FIFA 22’nin de bulunduğu üç oyun ücretsiz olacak.

PlayStation Plus hizmetinde FIFA 22, Curse of the Dead Gods ve Tribes of Midgar oyunları 3 Mayıs-7 Haziran tarihleri arasında ücretsiz olarak indirilebilecek. Eğer liste belirtildiği gibi olursa bu FIFA oyun serisi, Sony için de bir ilk olacak. Oyunların ücretsiz oynanabileceği konsollar da şu şekilde;
  • FIFA 22 PS5 vePS4 için,​
  • Curse of the Dead Gods sadece PS4 için,​
  • Tribes of Midgard PS5 ve PS4 için​

Yeni-Proje-17.jpg


FIFA oyun serisi, ilk ve son kez PlayStation Plus adı altında ücretsiz bir şekilde sunuluyor olacak. Son kez FIFA adıyla piyasaya çıkan oyun gelecek yıldan itibaren “EA Sports Football Club” adıyla yayınlanacak. PES serisinin adının da eFootball ile değişmesiyle birlikte kült halini almış FIFA-PES çekişmesi de artık tarih oldu.

Öte yandan PlayStation Plus yenilenme sürecine gidiyor. Game Pass rakibi abonelik hizmetine geçmeye hazılanan Sony, PlayStation Plus ve PlayStation Now hizmetlerini bir araya getirerek yine PlayStation Plus adıyla 22 Haziran’da hizmete sunacak.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

 
Katılım
22 Nisan 2022
Mesajlar
21
Reaksiyon puanı
2
Puanları
3
Yaş
32
Şu oyunları birde PSN vb şey olmadna verin. İnsanlar eve kaç sene Covid sebebiyle sıkıştı şimdi maddi sebbeplerle. En azından eski oyunları ücretsiz verin! Bu size zarardan çok kar getirir kullaıcılarınızın sadıklığını ve sempatisini kazanırsınız!
 

Graveworm

Profesör
Katılım
17 Haziran 2012
Mesajlar
1,235
Çözümler
1
Reaksiyon puanı
390
Puanları
83
Yaş
34
Benim anlamadığım şu; 1 aylık Plus üyeliği aldım ve oyunu indirdim. ayın 7'sinden sonra oyunu online olarak oynayacak mıyım? Oynayamayacak mıyım? Yani oynanacak süre 3-7 arasındaysa gerek yok. Ama o tarih arasında indirdiğinde oyun dijital olarak sende kalacaksa indirilir. Pek sevmesem bile satışta işime yarar diye düşünüyorum.
 

technomind

Profesör
Emektar
Katılım
19 Nisan 2011
Mesajlar
4,980
Reaksiyon puanı
69
Puanları
48
Tüh be keşke alsaydın 😞

Şaka bir yana iyiki almamışsın hocam, cod için bende düşünüyordum sonra xbox sağolsun ilerleyen zamanlarda gamepass e düşecek

İnan kaç defa elim satın al butonuna gitti anlatamam.

Nasip kısmet, bir kere de nba almıştım 25 tl idi indirime girmişti aldım 1 hafta sonra hediye gelmişti artık ondan sebep bekliyorum :)
 
Üst