Fifa 19 renk solukluğu

Bu konuyu okuyanlar

Def2easyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar maç harici yerlerde renk soluklugu var.galatasaray logosu kirmizi beyaz neredeyse.Oyundan ciktigimdan 1-2 saniye sonra duzeliyor.Hatta fifadayken bilgisayar durduk yere kendini resledi.Steam uzerinden oynadigim pes 20 liteda da ayni sorunla karsilasip dosya butunlugunu dogrulayarak cozmustum.Bu oyunda cozumu nedir ?(Hsı edition yamasini kullanıyorum)

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Arkadaslar maç harici yerlerde renk soluklugu var.galatasaray logosu kirmizi beyaz neredeyse.Oyundan ciktigimdan 1-2 saniye sonra duzeliyor.Hatta fifadayken bilgisayar durduk yere kendini resledi.Steam uzerinden oynadigim pes 20 liteda da ayni sorunla karsilasip dosya butunlugunu dogrulayarak cozmustum.Bu oyunda cozumu nedir ?(Hsı edition yamasini kullanıyorum)
Yama kurulu olmadığı zaman problem devam ediyor mu? Oyun dosyalarını doğrulamayı denediniz mi? Doğrulamadıysanız oyuna kütüphanede sağ tıklayıp Repair yazısına tıklayarak doğrulayabilirsiniz.
1581441917428.png

Def2easyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Reis oyunu torrentten indirdiğimden repair yapamıyorum.Yamasız sorun yok.Yamayı baska bir hatadan oturu daha once kaldirip tekrar kurmustum o zaman da sorun yok idi