FIFA 13 Online Oyuncular Kulübü

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
bi kaç maç yaptım online olarak harbiden çok zevkli oluyomuş ama bide bağlantıdaki donma olayları da her maçta bari olmasa daha da güzel olucakya neyse.

tamam sen orda done ye basıyosun akabindede oyunun yükleniyor olması lazım normalde

done ye bastığımda şu çıkıyor http://a1210.hizliresim.com/12/7/dqr3p.jpg acaba originde oyunu gösteremedim mi

ilk defa orjinal oyun aldım sırf online diye bakalım

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
done ye bastığımda şu çıkıyor http://a1210.hizliresim.com/12/7/dqr3p.jpg acaba originde oyunu gösteremedim mi

ilk defa orjinal oyun aldım sırf online diye bakalım
senin oyun orjinal dvd li olan danmı artı daha öncesinden demoyu falan indirdiysen falan onları bi temizle birde verdiği uyarının nettende bi türkçesine bak daha uzun süre nette kalıp sana yardımcı olmak isterdim ama yatmam lazım iyi geceler kardeş

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
senin oyun orjinal dvd li olan danmı artı daha öncesinden demoyu falan indirdiysen falan onları bi temizle birde verdiği uyarının nettende bi türkçesine bak daha uzun süre nette kalıp sana yardımcı olmak isterdim ama yatmam lazım iyi geceler kardeş
yardımların için teşekkürler iyi geceler

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Alttaki dedim ya. :)

Dizin yani klasör. Oyunu kurmak için gerekli dosyaları atacağı klasör.

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
önce harddiske dediğim gibi bi dosya aç ondan sonrada o menüden üstte change yazan yere bas ve o yaptığın yeri göster ok..

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
maç yapayım dedim de oyuna girmiyor an itibariyle. sizde de problem var mı?

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
valla koskoca google fifa 13 kurulumuna yardımcı olamadı ama trnc ve aquess1999 kardeşlerime fifa 13 kurulumunda yardımcı oldukları için çok teşekkür ederim

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
@Naaa , girdim oyuna bir sorun yok
@vlkn1907 , pek yardımcı olamadık, format atmadan halletsen o zaman yardımcı olmuş olurduk :D

radar ve skorboard bazen kayboluyor, bu sorunu sadece ben mi yaşıyorum ?

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
bu arada dün ultimate team modunun ne kadar harika ve bi o kadarda karışık bi mod oldugunu öğrendim.

edit : şu an abdullah avcıyı takımın başına getirdim :D

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
aynen bende çözemedim pek :D

mustafakamikaze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu arada dün ultimate team modunun ne kadar harika ve bi o kadarda karışık bi mod oldugunu öğrendim.

edit : şu an abdullah avcıyı takımın başına getirdim :D
bende ultimate team i denedim yıldız oyuncularla maç yapıyosun en başta sonra tanımadığımız oyuncu kartları felan karışık geldi amacını anlamadım anladıysan anlatabilirmisin?

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
@trnc kardeş benide yazsanız ya listeye belki arkadaşlarla veya sizlerle falan bi kaç maç yaparız :crying: hiç olmazsa bi kaç saat falan hoşça vakit geçirip eğleniriz, hem yıllardır fifa oynuyoruz bakalım ne durumdayız onuda görürüz..

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
bir sorum olacak pc oyuncusu ile ps3 oynayabiliyormu ?

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
bir sorum olacak pc oyuncusu ile ps3 oynayabiliyormu ?

oynanmaz galiba, çünkü pc'dekiler origin ile çalışıyor, ps3 tekiler ise sony'nin kendi yazılımı ile bağlantı kurar.. ama yinede tam bi bilene sormak lazım

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet bu site sayesinde biraz önce [MENTION=287660]vlkn1907[/MENTION] yani id si pars1071 olan arkadaşımızla fifa 13 te online olarak 3 maç yaptık ben arkadaşa burdan da teşekkür etmek isterim sayesinde çok zevkli ve bir o kadarda çekişmeli maçlar yaptık ve sdn yede teşekkür etmek isterim ki bu ortama vesile olduğu için..

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
originde açık olduğum sürece maç yapmak için yazabilirsiniz veya doğrudan davet yollayabilirsiniz.. maç yapmak istemediğim zaman origini açmam zaten :D

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
evet bu site sayesinde biraz önce @vlkn1907 yani id si pars1071 olan arkadaşımızla fifa 13 te online olarak 3 maç yaptık ben arkadaşa burdan da teşekkür etmek isterim sayesinde çok zevkli ve bir o kadarda çekişmeli maçlar yaptık ve sdn yede teşekkür etmek isterim ki bu ortama vesile olduğu için..

aynı şekilde centilmence ve çekişmeli maçlar için ben teşekkür ederim (not köroğlu kardeşimle maç yapacaklar plase şutlarına ve frikiklerine dikkat etsin çok canımı yaktı :D) ayrıca beni galyana getirip fifa 13 aldıran ama 1 karşılaşma yapamayan [MENTION=51495]trnc[/MENTION] kardeşimede teşekkürü borç bilirim

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
aynı şekilde centilmence ve çekişmeli maçlar için ben teşekkür ederim (not köroğlu kardeşimle maç yapacaklar plase şutlarına ve frikiklerine dikkat etsin çok canımı yaktı :D) ayrıca beni galyana getirip fifa 13 aldıran ama 1 karşılaşma yapamayan @trnc kardeşimede teşekkürü borç bilirim

eyvallah, origin açık siz gelene kadar bekliyorum :D

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
trnc kardeşim ancak akşam 20:00 sonra girebilirim akşama görüşelim benim gamepad sıkıntı oldu akşam ama sonra dan gördü anlamadım köroğlu ile maçımızı yaptık :)

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
tamam origini açık bırakıyorum ben, oradan haberleşiriz :)

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aynı şekilde centilmence ve çekişmeli maçlar için ben teşekkür ederim (not köroğlu kardeşimle maç yapacaklar plase şutlarına ve frikiklerine dikkat etsin çok canımı yaktı :D) ayrıca beni galyana getirip fifa 13 aldıran ama 1 karşılaşma yapamayan @trnc kardeşimede teşekkürü borç bilirim
bir mukabele kardeş devamınıda getiririz inşallah..
[MENTION=51495]trnc[/MENTION] kardeş varmısın bi maç yapmaya ?